Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping pod krokwią jest gówniany przez duże G. A biorąc  pod uwagę, że to Zakopane "zimowa stolica Polski" to jest gówniany przez Ogromne G. I  należy  o tym szeroko i wszędzie mówić to może kiedyś coś się  zmieni. 

Ale dam sobie uciąć obie ręce, że właściciel tego terenu  (ktokolwiek nim jest) ma to jak najgłębiej  w d. bo czeka tylko na zmiany w mpzp by teren sprzedać  deweloperom. I kempingu nie będzie. Żadna  strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz, Michał2016 napisał:

Ale dam sobie uciąć obie ręce, że właściciel tego terenu  (ktokolwiek nim jest) ma to jak najgłębiej  w d. bo czeka tylko na zmiany w mpzp by teren sprzedać  deweloperom. I kempingu nie będzie. Żadna  strata.

Kemping jest własnością miasta, który to dzierżawi rok w rok kemping chętnemu. Teraz sobie sam odpowiedz na pytanie czemu nikt tam nic nie robi. Bo się zwyczajnie nie opłaca, skoro po roku miasto ogłosi nowy przetarg i wyłoni kolejnego dzierżawcę na kolejny rok. I tak w kółko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się  tego domyślam. I domyślam się także, że miasto kombinuje jak tu pozbyć  się  tego tematu i wziąć kilkadziesiąt baniek za grunt.

Ja tam byłem raz, czyli o raz za dużo, i bylem zniesmaczony.

Choć akurat bycie dmuchanym finansowo przez górali to sprawa naturalna  (dla nich). Mam z własnego doświadczenia takich przykładów zbyt dużo  (bywało, że 2 razy w roku byłem  tam w delegacji i przykłady chorej ich pazerności były zawsze).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jacek00 napisał:

Bo się zwyczajnie nie opłaca, skoro po roku miasto ogłosi nowy przetarg i wyłoni kolejnego dzierżawcę na kolejny rok. I tak w kółko. 

I dobrze, że o tym piszemy tu na forum. Niech włodarze widzą wpisy, apele. Tego rodzaju zarządzanie nieruchomościami należącymi do miasta jest oczywiście ze szkodą dla miasta. Inna sprawa, że dzierżawca campu, musiałby się wypowiedzieć w temacie co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że o tym piszemy tu na forum. Niech włodarze widzą wpisy, apele. Tego rodzaju zarządzanie nieruchomościami należącymi do miasta jest oczywiście ze szkodą dla miasta. Inna sprawa, że dzierżawca campu, musiałby się wypowiedzieć w temacie co i jak. 
A myślisz że miasto to przeczyta. A nawet jak przeczyta to się będzie tym przejmować. Oni dzierzawią i maja to gdzieś. kasa wpłynie. Dobrze że sie o tym pisze ale myślę ze to bardzie dla nas wiadomość dzie omijać camp.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze nie wiem czy ten kemping jest rzeczywiście taki słaby bo na nim jeszcze nie byłem :] Ale na tyle na ile widziałem go na filmiku naszego forumowego vlogera. To wydaje mi się że byłem już na południu Europy na gorszych kempingach, jeżeli chodzi o standard łazienek, za które płaciłem średnio licząc 2,5 raza tyle :). Co nie zmienia oczywiście faktu że są w Polsce kempingi bijące standardem Zakopane i kosztujące mniej.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping jak camping wpisuje się  w średnią krajową , ceny za parkowanie w okolicy to 25 złoty doba, więc 90 za przyczepę samochód i dwie osoby z prądem to jest przystępnie wg mnie. Teren jest jaki jest, na tym podłożu i przy 6 miesiącach zimy ( w porównaniu np. z Wrocławiem to i 9 miesięcy ) trawnik sie nie utrzyma cudów nie ma. Sanitariaty nie są złe ( chyba wole taki standart od zapleśniałych sufitów całkiem nowych kontenerów, i naturalnego mikroklimatu kontenerowych  toalet z takim obsiedzeniem, że możemy mówić o "ciepłej desce" . Co z tego, że nowe.? Zapyziałe i powrastane przyczepy to nic nowego na całym Helu ( WZW JANTAR np.). Mysle że okreslenie tego miejsca jako gówniany przez duże G jest mocno na wyrost i wynika z jakiejś nieprzyjemnej osobisto jednostkowej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 18:05, Commander napisał:

Popieram przedmówcę. Byłem, przeżyłem i nie narzekałem.

Najlepsza miejscówka jest od bramy pierwsza alejka w lewo koło domków. Jest trawa i się nie topimy.

A ja tez popre byłem kilka razy ì nigdy mnie nie skasował po zbojnicku...a nawet kiedyś wjechalem na 3 h ale i musiałem opuścić teren z powodów prywatnych i nie zapłaciłem ani złotówki 

W dniu 17.09.2019 o 19:03, jacek00 napisał:

Kemping jest własnością miasta, który to dzierżawi rok w rok kemping chętnemu. Teraz sobie sam odpowiedz na pytanie czemu nikt tam nic nie robi. Bo się zwyczajnie nie opłaca, skoro po roku miasto ogłosi nowy przetarg i wyłoni kolejnego dzierżawcę na kolejny rok. I tak w kółko. 

 

W dniu 17.09.2019 o 19:01, Michał2016 napisał:

Kemping pod krokwią jest gówniany przez duże G. A biorąc  pod uwagę, że to Zakopane "zimowa stolica Polski" to jest gówniany przez Ogromne G. I  należy  o tym szeroko i wszędzie mówić to może kiedyś coś się  zmieni. 

Ale dam sobie uciąć obie ręce, że właściciel tego terenu  (ktokolwiek nim jest) ma to jak najgłębiej  w d. bo czeka tylko na zmiany w mpzp by teren sprzedać  deweloperom. I kempingu nie będzie. Żadna  strata.

Strata ogromna bo teren z potencjałem A że nie doinwestowany no cóż....odpowiedz sobie sam czy ty byś zainwestował kilkaset tysi w nie swój grunt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, Commander napisał:

Nawet nie próbuj... Musiał byś najpierw zwariować... żeby tu wytrzymać.

Kto wie, może czułbym się jak w domu... :]

No i te góry blisko...

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.