Skocz do zawartości

Campingi w Zakopanem


Jurek121175

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, kopczyn napisał:

Na większości kempingów płacisz za noc, nikt specjalnie nie wnika w godzine przyjazdu/odjazdu. Na kempingu pod krokwią poprostu przyjeżdżając przed 21 płacisz za pierwszą dobę i kolejną po 21 , wiec jak chcesz zostać na noc przyjeżdżając po południu pierwszego dnia ale przed 21 i wyjeżdżasz następnego to musisz zapłacić za 2 doby - średni to luksus. Trzeba też uważać przy deklaracji długości pobytu - jeśli chcesz wyjechać wcześniej nie oddadzą kasy, lepiej przedłużać co jedną dobę.

Czy tak Ci policzyli?  Pierwszy raz o tym słyszę.

Gdy przyjeżdżamy w sobotę około południa i wyjeżdżamy w niedzielę około 17 zawsze liczyli nam 1 dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem nie tak dawno temu na kempingu Harenda, kawałek (4km ) do Zakopca ale nie ma problemu z komunikacja busikowa z centrum jak i z wejściami do dolin. Bywałem w skoczku ale moja buda jakaś za szeroka i ten podjazd od strony Olczej, niech go szlak trafi. Pod krokwią byłem raz ( ostatni ), nie moje klimaty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PaulinaS napisał:

Czy tak Ci policzyli?  Pierwszy raz o tym słyszę.

Gdy przyjeżdżamy w sobotę około południa i wyjeżdżamy w niedzielę około 17 zawsze liczyli nam 1 dobę.

tak pytałem czy sie nie pomylili, powiedzieli ze u nich liczy sie w ten sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kopczyn napisał:

tak pytałem czy sie nie pomylili, powiedzieli ze u nich liczy sie w ten sposob

To naprawdę dziwne. Nigdy nas tak nie policzyli. Może traktują nas jako stałych bywalców. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kopczyn napisał:

powiedzieli ze u nich liczy sie w ten sposob

Jakiś specem od campow nie jestem, ale wiem co to doba, to liczenie nie jest matematyczne, tylko ekonomiczne, mówiąc całkiem oględnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mundek28 napisał:

Oby istniał jak najdłużej bo miejsce na pewno podnieca deweloperów.

aż dziwne że przez tyle lat w tak dużym mieście turystycznym nie powstał inny kemping

Edytowane przez kopczyn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2019 o 22:47, Lucek26 napisał:

Bezczelne, pazerne a przy tym chamowate. Czy gdziekolwiek na świecie doba "hotelowa" zaczyna się o godzinie 21.00 ?.

W 100% się z tym zgadzam. Poza tym nigdy w życiu nie zapłaciłbym 138 zł  za kemping, szczególnie za taką nędzną komunę jak na tym filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc słuchajcie wlaśnie stamtąd wróciliśmy. Pierwotnie mieliśmy jechać na Oravice ale w drodze na Słowację sprawdzliśmy prognozę pogody  wybraliśmy jednak Tatry - wczoraj i dziś zaliczyliśmy w przepięknej pogodzie szlak z Kuźnic, przez gąsienicową na Karb pod Kościelcem oraz Kondratową wraz z Kondracką Kopą. Muszę przyznać,że dawno już nie widziałem tak przejrzystego powietrza w Tatrach ale i na Podhalu. Było po prostu cudownie!  Na baseny wybierzemy się jeszcze pewnie tej jesieni a taka pogoda w naszych górach zdarza się rzadko.

A camping Pod Krokwią? Pomijając fakt, że naprawdę prawie wszystko mogłoby tam wyglądać trochę lepiej jak na takie  piękne i bardzo dobrze ulokowane w Zakopanem miejsce ( ale to wiemy wszyscy), to naprawdę kasują za dobę. Czyli nas od piątkowego wieczora do dzisiejszego wieczora skasowano nas  za dwie doby. Specjalnie o to zapytałem w piątek ile będziemy płacić i jest dokładnie tak jak napisała @PaulinaS i ktoś jeszcze. Pan z recepcji powiedział,że jednozacznie kasują za całą dobę i my mogliśmy zostać dziś do 21.00. Znam to miejsce od wielu wielu lat i chyba największą jego zaletą jest możliwość błyskawicznego ewakuowania się z Zakopanego w góry:):)

20190915_132953.jpg

20190915_133311.jpg

20190915_181955.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.