Skocz do zawartości

humor


kiszon

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to tylko do tego przyczepy się nadają.

 

Ja nie wiem co Ty jeszcze na tym forum robisz w takim razie :swieca:

 

On zapomniał, że jego przyczepa ma doczepiony motor { Fiat, czy gwiazda to jest ?}

 

Może po prostu tak cicho :jump: chodzi ?

 

:ok::-] Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomii , mysle ze nieladnie....

 

pomysly ludzie maja..... niewidow naprawde jest bardzo uniwersalny..

 

Kiszon też myślę że nieładnie bo znów nie wiem o co Ci chodzi. Robin pisze, że przyczepy to w zasadzie nadają się tylko na demolki. Na co ja mu odpowiadam, że jeśli ma takie zdanie to po co udziela się na forum na którym przyczepy i samochody kempingowe są dużą częścią życia tu obecnych. Można powiedzieć że Robin chciał obrazić wszystkich posiadaczy przyczep kempingowych...

 

Na co Ty mi odpowiadasz że Niewiadów jest uniwersalny i że ludzie pomysły mają i że jeszcze nieładny jestem :swieca::ok:.

 

Więc proszę jasno i wyraźnie jeszcze raz :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, znow glupia dyskusja ma byc?? Tomi a moze robin zazartowal??? ja sie nie obrazilem... a niewiadow ze uniwersalny to patrz link wyzej ten na samochodzie zamontowany...

 

Więc proszę jasno i wyraźnie jeszcze raz
jasniej nie umiem

 

PS czy chesz mnie sprowokowac czy sie czepiasz??? wszystko tak do serca bierzesz och och zadnej uwagi... nie, nie, sorki, wyjasnilem, nie gadam...ups, .. :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi a moze robin zazartowal???

 

Może...

... na forach używa się po to emotikonek, żeby podkreślić charakter wypowiedzi. W przypadku wypowiedzi Robina nie zauważyłem żadnej emotki.

Wiadomo, że słowo pisane nie przekazuje tylu emocji co słowo mówione.

 

... cytowanie też jest w celu takim, żeby czytający wiedział na co odpowiadasz jeśli nie odpowiadasz na ostatnią wiadomość.

 

Jestem strasznie czepialski co dało się już nie raz zauważyć na forum. Dało się również zauważyć iż jestem mistrzem prowokacji i wszystko biorę strasznie do serca.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No Panowie - od 30-go maja humor wyraźnie Was opuścił.Czyżby "reklama" typu:

"Jestem strasznie czepialski co dało się już nie raz zauważyć na forum. Dało się również zauważyć iż jestem mistrzem prowokacji i wszystko biorę strasznie do serca"... podcięła Wam skrzydła ? To przecież Hyde Park i humor !

Pozdrawiam - Robin :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.