Skocz do zawartości

Kupno przyczepki... Wielki problem!!!


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Ad2. Knausik wygląda bardzo przyzwoicie. Nawet sam się nim zainteresowałem bo też jestem na etapie poszukiwań. Rozmawiałem z Właścicielką i ona twierdzi, że opis aukcji jest zgodny ze stanem. Podobno budka jest bardzo dobrze utrzymana. Udało mi się nawet wyciągnąć z Niej cenę minimalną... 13 tys. Moim zdaniem cena jest przesadna. :czerwona: Budka do obejrzenia w Pszczewie koło Międzyrzecza nad jeziorem, stoi na głównej plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam1988 wczoraj sie zakończyła aukcja tego knausa i jak staneło na 12200 i to nie osiągneło cenny minimalnej to od razu pomyślałem że to lekka przesada no ale cóż......można i tak może sie ktoś skusi

 

jeżali chodzi o te Hobby to powiem szczerze podziwiam kolegów za tak sokoli wzrok żeby dostrzec na takich zdjęciach ....przebarwienie lub zaciek... nonono ja nie wiem czy stojąc w środku tej przyczepki bym to zauważył ...naprawdę pełny SZACUNEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - ładna ta budka.

Rozwiej kilka moich wątpliwości:

Strona lewa:

post-2768-0-74038100-1305826294_thumb.jpg

post-2768-0-26395500-1305826516_thumb.jpg

- specjalnie była doszczelniania, czy robiona? czy po prostu stary silikon wystaje?

- rozumiem, że lampy dostawiane stosunkowo niedawno ;-)

 

Strona prawa

post-2768-0-94698900-1305826392_thumb.jpg

silikon na całej długości przyczepki.

A z tyłu:

oprócz wgniecenia (widoczne), listwa - czy oryginalna? Być może tak, ale jakoś tak dziwnie łączona, zginana i zagięta na środku (najniższa strzałka)

post-2768-0-47440400-1305826624_thumb.jpg

Z drugiej strony jest podobnie, więc symetrycznie. Może tak ma być?

post-2768-0-50478600-1305826742_thumb.jpg

I środek

Dwie wątpliwości:

kolor półeczki - tak jakby odbarwiona:

post-2768-0-56153000-1305826787_thumb.jpg

 

I zwróć uwagę na łączenie uszczelki szyby i pas tapety pod tym łączeniem. Może tylko cień, ale na fotce to on mi się nie podoba:

post-2768-0-73608900-1305826858_thumb.jpg

 

Wszystkie te wątpliwości możesz rozwiać - widziałeś ją. Po za tym - budka mi się podoba! Dwa łóżka, kibelek!

 

coraz bardziej mi się to podoba ;-):gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- rozumiem, że lampy dostawiane stosunkowo niedawno ;-)

 

O co chodzi z tymi lampami niewiem.gif ? To znaczy co w nich jest nie tak?

 

Z moich spostrzeżeń to brak klina maskującego w listwie przedniej szyby skromny.gif.

Z tym uszczelniaczem to mogło tak być fabrycznie - Dethleffsy nie mały żadnej uszczelki maskującej. Łączenia listew aluminiowych w mojej starej były w tych samych miejscach - więc mogło tak być w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - po prostu strasznie czyste, że wydają się być nowe. Nic w tym złego, chyba że wymienione przy okazji remontu przedniej ściany. Ale tutaj moja teoria raczej nie ma zastosowania ;-)

Co do klina maskującego - racja. Nie napisałem. Chciałem Ci coś zostawić :palacz:.

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka z ceną. 9600zł http://www.stamserwis.pl/oferta.htm

nie rozwieję wątpliwości bo w zasadzie sfotografowałem 4 przyczepy w 20min. Pani była umówiona z dzieckiem do lekarza, a mąż i ojciec w Holandii po nową dostawę. Mnie się wydawało wszystko oryginalne, a tam po prostu wypłynął stary silikon. Nie oglądałem narożników przy podłodze, bo nie było czasu. Tył lewy może poprawiany tam gdzie Grzesiu zaznaczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gfizyk napisał

 

Ja bym swojej za tyle nie sprzedał ;-)

 

tzn za ile byś sprzedał taniej czy drożej niż 13tyś??????????

 

A co do tego delhfllesa to na stronie z ofertą wszystkich przyczep jest podana cena 9600tyś a jak sie kliknie na tą przyczepe to pojawia się cena 26000tyś i to jest chyba jakaś pomyłka :niewiem::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczona była na 14 klocków. Ale ponieważ dorzuciłem akumulator, zrobię ciepłą wodę, przetwornicę, dołożyłem luki do bakist i planuję zrobić łóżko - na pewno mniej niż 16000 nie ubezpieczę. Taką ma mniej więcej wartość. Ale wiem jak ciężko kupić coś innego w równie dobrym stanie, więc póki co nie myślę o sprzedaży.

Jeżeli miałbym kasę, żeby dołożyć drugie tyle (czyli budka za 30tys) to mógłbym myśleć o zmianie. A zmieniać na budkę za 20 000 - nie ma sensu.:niewiem:

Zapraszam na wątek - Knaus Fizyków.

 

A pomyłkę wyjaśnił Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka jak w ofercie ogólnej 9600zł i taka była na przyczepie... myślę, że na 9000 powinien utargować. Oglądałem dla wilusia 3 przyczepy i mam zdjęcia trzech. Jeśli Was to interesuje to mogę przedstawić pozostałe: Chateau Chiara 380 i Caravelair 375. Są w ofercie ogólnej STAMSERWIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli chodzi o te mankamenty które były zaznaczone na zdjęciach przez Grześka czy to jest jakiś wielki problem tzn. głównie chodzi mi o te zewnętrzne mankamenty z tym silikonem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.