Skocz do zawartości

Kupno przyczepki... Wielki problem!!!


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odniosłem wrażenie, że Grzesiek nie wspomniał nic w swojej ocenie o oknie przednim, bo to od razu rzuca się w oczy. Nawet laik zauważy. Zwrócił uwagę na to na co laik nie zwraca uwagi na drobiazgi w których zawsze jakiś diabeł tkwi i często się to potwierdza.

Oczywiście bardzo bym chciał żeby żadna dostrzeżona uwaga przez kogokolwiek nie potwierdzała się, bo to świadczyłoby tylko o pozytywnym stanie budki, którą nasz najczęściej nowy Kolega jest jej kupnem zainteresowany. To moje skromne zdanie, choć fakt że brodzik może swoją funkcję słabo spełniać, ale dla mnie oznacza, zwrócić uwagę na okolice ściany i podłogi tego miejsca...

Ej, no kurcze rozpisałem się a Wy już dawno po piwie... chwilka, gonię do lodówki po :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No No. Panowie zaczynając ten temat nawet by mi przez myśl nie przeszło że może się rozpętać taka dyskusja na temat stanu technicznego przyczepki :klotnia:. Z drugiej strony muszę powiedzieć że naprawde każda ale to każda uwaga z pewnością się przydaje komuś takiemu jak JA , który to nigdy nie miał styczności z przyczepami ( no może raz kiedy brałem na trzy tygodnie z wypożyczalni ) ale wtedy przyczeka była czysta fajna , a wypoczynkiem byliśmy tak pochłonięci że nie przyszło mi do głowy sprawdzać i zastanawiać się nad uszczelką , oknem , czy brodzikiem . Porostu wypożyczyłem ,przed oddaniem umyłem i zastanawiałem się gdzie pojedziemy za rok ( oczywiście z przyczepką , choć nie sądziłem że być może własną )

 

Reasumując mam wielki dylemat którą :niewiem: wybrać i gdzie jeszce jechać zobaczyć , niemniej wasze opinie , uwagi i spostrzeżenia są na wagę złota i napewno się przydadzą i nie tyko mnie.

 

Bardzo wam na razie DZIĘKUJĘ :thank::brawo:

 

Mam nadzieję że to jeszcze nie koniec tego wątku bo jak narazie to jeszcze mam tylko holownik..........no I HAK do ciągania przyczepki ale gdyby się coś zmieniło to zaraz dam ZNAĆ :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM

 

nie było mnie tu jakiś czas ale ciągle w trakcie poszukiwań tej jedynej (przyczepki oczywiście )Miałem jechać do Holandii jednak znajomy z którym miałem się wybrać jednak nie pojechał no to mnie samemu się nie za bardzo chciało i postanowiłem się wybrać z żoną na wycieczkę do Ostrowa Wlk. Znany na forum sprzedawca okazał się naprawde miłym i cierpliwym gościem wszystko fajnie pokazał im wytłumaczył jednak budki które nas interesowały to jednak nie było TO co chcemy

 

http://karawaning.net/jokere2.htm

Fendt okazał się z rocznika 1989 a ja myślałem że 1994 mój błąd :mlot: i to wilki bo w ogłoszeniu nie pisało a mnie w natłoku poszukiwań coś powiedziało że to jest 1994

 

Druga

 

http://karawaning.net/cantara.htm

fajna ale to piętrowe łóżka to nie jest to czego chcemy dla dzieciaków bo zamiast wypoczywać to chyba byśmy ciągle słuchali kto gdzie śpi :klotnia:

 

 

Podsumowując

Ostrów fajnie i rzetelnie zostaliśmy obsłużeni jednak nie znaleźliśmy tego czego szukamy a szkoda

 

Poszliśmy z żoną do samochodu i wymyśliliśmy że jedziemy do Szczecina (a co tam wolno nam przecież no nie) i to był największy błąd :czerwona: . Dzwonię do gościa i pytam o stan bo na zdjęciach to wyglądała super

 

http://allegro.pl/pr...1709085113.html

 

ale tyko na zdjęciach bo zrobione tak żeby n nie było widać tego co powinno :czerwona: pytałem również telefonicznie czy sucha czy nie zacieka no i takie tam ?? zapewniał że absolutnie nie no to pojechaliśmy ..........a na miejscu......SZOK

 

WGNIECENIA W BUDZIE ZARÓWNO Z JEDNEJ JAK I Z DRUGIEJ STRONY Z TYŁU ZDERZAK PĘKNIĘTY(powiedzmy że to drobnostka) jak mi się uda to wstawie zdjęcia z zewnątrz bo w środku niestety nie robiłem :zolta:

 

A w środku no cóż mimo zapewnień zaciek w szafkach, w wywietrzniku dachowym tym środkowym ale w łazience to już lało przez ten wywietrznik i to nieżle cały w koło był w zaciekach pytam gościa czemu o tym nie powiedział a on mi pokazuje gdzie się chowa papier hehe%281%29.gif no nieporozumienie .

 

Było jeszcze kilka drobnostek ale nie warto pisać. Środek w zasadzie był fajny i kilka usprawnień które facet sobie zrobił ale OGÓLNIE ......

 

 

PORAŻKA

 

Przestrzegam jeżeli ktoś chce tam jechać i ma daleko

 

Jadąc z pomorza zachaczyliśmy o Pieszyce koło Wałbrzycha ale to opiszę wieczorkiem po pracy bo tu akurat mam większość pochwał do napisania bo i facet ok i przyczepka ok

 

 

Na zakończenie napisze tylko że jadę do tej Holandii mimo wszystko

może jest ktoś chętny żeby pojechać???

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Na zakończenie napisze tylko że jadę do tej Holandii mimo wszystko

może jest ktoś chętny żeby pojechać???

Witam sąsiada "zza miedzy" i życzę powodzenia w wyborze.

Jak coś przywieziecie to chetnie zobaczę waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Witam sąsiada "zza miedzy" i życzę powodzenia w wyborze.

Jak coś przywieziecie to chetnie zobaczę waytogo.gif

 

Nie ma sprawy napewno się pochwale i dziękuję

 

 

 

Zgodnie z wczorajszą obietnicą dokończe naszę podróż po Polsce

 

Na sam koniec zostawiliśmy sobie obejrzenie Knausa w Pieszycach koło Wałbrzycha!

Pojechaliśmy tam bardzo zrezygnowani po wcześniejszych oględzinach oczywiście wcześniej dzwoniąc. Pan przez telefon już wydał nam się bardzo sympatyczny i rozmowny i wszystko co usłyszeliśmy się potwierdziło

Uważam że przyczeka na moje oko jest naprawde super !!!!

Nic nie śmierdzi nie zauważyliśmy żadnych zacieków, wilgoci (a patrzyliśmy wszędzie ) ma kilka drobnych rzeczy do poprawienia jak np. uszkodzona nóżka od stola dużego czy nieblokujące się okno obok piece ale to sa drobnostki !!!!!

 

Mas dwa przedsionki letni i zimowy i nie wiem czy kiedyś były używane bo wyglądają jak nowe poza tym wszystko działa bo pan chętnie uruchomił pokazał podpięliśmy ją też pod hak i działało, aha ma też pęknięty zderzak przy tablicy z tyłu i i z przodu delikatnie wgniecione naroże. To tyle opisu Pan nawet opuścił kilka stówek z ceny......Ale!!!!

 

Nie wzięliśmy ją tylko ,dlatego że nie pasuje nam układ wnętrza może to i śmieszne ale jak mam wydać 10-15 tyś to szukam żeby było to co chcemy!!!!!!

 

Ale jak by ktoś był zainteresowany to Tu jest link do niej

 

http://allegro.pl/kn...1684606948.html

 

naprawdę polecam bo gość chce ją sprzedać....... bo kupił sobie........ motor

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.