Skocz do zawartości

Karta ACSI Camping Card


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, gusia-s napisał:

@pawel1966 Tak jak @jacekzoo napisał, wszystkie ogłoszenia są zamykane, nie ma możliwości dyskusji pod nimi jak w innych wątkach. Nikt niczego nie wywalał,  żadnego zgłoszenia jednak od Ciebie nie ma w tej sprawie.

jak to? kliknąłem na dole strony "kontakt" i wysłałem informację. nie dostaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawel1966 napisał:

jak to? kliknąłem na dole strony "kontakt" i wysłałem informację. nie dostaliście?

Czytaj punkt 7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu dotarły zamówione prze zemnie karty ...

i żeby było ciekawiej w Elcampie też czekałem na przesyłkę dwa tygodnie  :mellow:

ale to z powodu takiego że zamówiłem kilka innych rzeczy które ja się okazało później nie były dostępne.

Swoją drogą duży minus dla Elkampu, kupiłem na stronie kilka rzeczy zapłaciłem odrazu przez stronę  i cisza przez tydzień , po tygodniu dzwonię putam co z moim zamówieniem ?

dostałem odpowiedź że jest wszystko oprócz kompletu z melaniny który jest już nie dostępny i żebym wybrał sobie inny lub zwrócą mi pieniądze. Wybrałem inny droższy i napisałem że dopłacę lub jeśli się okaże że czas oczekiwania będzie długi to niech wyślą pozostałe przeczy bez melaniny. Minął kolejny tydzień i znów cisza, piszę kolejnego maila co z moim zamówieniem ? dostaje odpowiedź że nie ma saszetek Tetforda i nie są dostępne i  zamiast nich mogę sobie zamówić płyn :zly:

dziś dostałem paczkę bez melaniny bez saszetek za to z karami ACSI i maila że zwrócą mi pieniądze,

dla obsługi sklepu internetowego Elcampu  :czerwona:

Ale przynajmniej mam dłuuuugo oczekiwane karty ACSI :-]

 

20190401_185254_resized.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

w końcu dotarły zamówione prze zemnie karty ...

i żeby było ciekawiej w Elcampie też czekałem na przesyłkę dwa tygodnie  :mellow:

ale to z powodu takiego że zamówiłem kilka innych rzeczy które ja się okazało później nie były dostępne.

Swoją drogą duży minus dla Elkampu, kupiłem na stronie kilka rzeczy zapłaciłem odrazu przez stronę  i cisza przez tydzień , po tygodniu dzwonię putam co z moim zamówieniem ?

dostałem odpowiedź że jest wszystko oprócz kompletu z melaniny który jest już nie dostępny i żebym wybrał sobie inny lub zwrócą mi pieniądze. Wybrałem inny droższy i napisałem że dopłacę lub jeśli się okaże że czas oczekiwania będzie długi to niech wyślą pozostałe przeczy bez melaniny. Minął kolejny tydzień i znów cisza, piszę kolejnego maila co z moim zamówieniem ? dostaje odpowiedź że nie ma saszetek Tetforda i nie są dostępne i  zamiast nich mogę sobie zamówić płyn :zly:

dziś dostałem paczkę bez melaniny bez saszetek za to z karami ACSI i maila że zwrócą mi pieniądze,

dla obsługi sklepu internetowego Elcampu  :czerwona:

Ale przynajmniej mam dłuuuugo oczekiwane karty ACSI :-]

 

20190401_185254_resized.jpg

Oj z nimi to szybkich zakupów nie zrobisz. Ja od tygodnia umawiam się na serwis. Dziś się udało.. dodzwonić. Na markizę czekałem 1,5 tygodnia a było jechać z towarowką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kart to ja w tym roku się trochę zawiodłem bo masa kempingów w chorwacji przesunęła datę obowiązywania z 30.06 na 3.06. Strasznie poobcinali

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kvasir napisał:

Co do kart to ja w tym roku się trochę zawiodłem bo masa kempingów w chorwacji przesunęła datę obowiązywania z 30.06 na 3.06. Strasznie poobcinali

To akurat można sprawdzić jeszcze przed zakupem ;)

Bardzo dużo kempingów w Chorwacji przed i po sezonie jest dostępne w cenie już nawet od 14 do 20 eu na darmową kartę avtokampi.si.

Np. Strasko na Pagu do 30.06 jest za 20 eu, Belveder k. Trogiru też, Galeb w Omis już za 18 i to do 6.07, Stobrec k. Splitu, Viter w Zaostrog też za 18 do końca czerwca. Na Istrii rzecz jasna jest kupę takich kempingów w programie. Jest cała lista tych kempingów. Skoro ACSI nie spełnia oczekiwań, poszukaj tam może coś wybierzesz.

Karty nie trzeba drukować, dostajesz ją na maila po wypełnieniu formularza na stronie. Karta jest imienna. W sezonie też daje zniżki, co prawda niewielkie ale jak na kartę za free to dobre i takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 10:34, chris_66 napisał:

katalog angielski, nie wiem kto obsługuje bo zamawiana normalnie na stronie, wysłana ze swiss

Moja po francusku też wysłana że Szwajcarii - błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c5b5bf988d42d0fc022c40e9823db489.jpg&key=fb795114882cfd20b8fef1bd7249b5e4a40286f44123493a8d84c14d3a51884a

4 miesiące oczekiwania, 3 reklamacje ... oprawię sobie w ramki i powieszę na ścianie w przyczepie. Używać nie będę -szkoda default_smile.png
Możesz używać inne firmy. Jak jesteś czlonkiem ADAC to możesz dostać ich kartę. Możesz używać karty https://www.campingtravelclub.com którą ja też mam. Może na Chorwacji nie ma tylu kampingow co ACSI ale w zachodniej Europie sie pokrywają. Masz karte na cały czas i tylko placisz nia na kempingach. Doładować możesz tuż przed placeniem na kempingu.
Ja karte dostałem za darmo jak ją rozdawał Królewski Klub Kempingowy UK. Poszukaj takich promocji.
Odpadnie Ci problem z coroczna wysyłką do PL.
Mam ACSI i Campingtravelclub.
Pozdrawiam

Wysłane z V30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tamtam napisał:

Możesz używać inne firmy. Jak jesteś czlonkiem ADAC to możesz dostać ich kartę. Możesz używać karty https://www.campingtravelclub.com którą ja też mam. Może na Chorwacji nie ma tylu kampingow co ACSI ale w zachodniej Europie sie pokrywają. Masz karte na cały czas i tylko placisz nia na kempingach. Doładować możesz tuż przed placeniem na kempingu.
Ja karte dostałem za darmo jak ją rozdawał Królewski Klub Kempingowy UK. Poszukaj takich promocji.
Odpadnie Ci problem z coroczna wysyłką do PL.
Mam ACSI i Campingtravelclub.
Pozdrawiam

Wysłane z V30
 

ADAC używam, tzn. nie mam tej dodatkowej, pokazuję moją assistance i najcześciej zniżki są uwzględnianie. 

ACSI chciałem sobie przetestować w majówkę. Mało brakowało, a mogło się nie udać. Fajnie, że jest możliweość zakupy tych kart w inny sposób bo jak widać po moim i znajomego przykładzie zupełnie sobie nie radzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe, nie wiedziałem że na kartę członkowską ADAC uwzględniają zniżki, myślałem że tylko na kartę ADAC kempingową.

Też mam ADAC, to będę jej używał do zniżek :)

P.S. Wiesz że ADAC wyśle Ci pocztą mapy i opisy miejscowości za darmo jak podasz im gdzie chcesz jechać? A przed podróżą wyślą Ci prognozę pogody na przejazd i pobyt.

Edytowane przez tamtam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe, nie wiedziałem że na kartę członkowską ADAC uwzględniają zniżki, myślałem że tylko na kartę ADAC kempingową.
Też mam ADAC, to będę jej używał do zniżek
P.S. Wiesz że ADAC wyśle Ci pocztą mapy i opisy miejscowości za darmo jak podasz im gdzie chcesz jechać? A przed podróżą wyślą Ci prognozę pogody na przejazd i pobyt.


Nie próbowałem, ale mam to wszystko w telefonie. Zawsze jak widzę w cenniku ADAC, mówię, że jestem członkiem, pokazuję kartę i tylko raz odmówiono nam zniżki, pani uparła się, że muszę pokazać tą właściwą kartę.

Czasami przy meldunku trzeba zgłosić, że będziesz korzystał ze zniżek.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.