Skocz do zawartości

Budowa kampera


MorAmarth

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowy, tak więc za jakiekolwiek uchybienia i błędy z góry przepraszam.

Przymierzam się do przerobienia Stara266 na kampera. Potrzebuję informacji gdzie można uzyskać schematy instalacji kampingowych: elektryka 12V/24V, sanitarne(wc, umywalka,prysznic), ogrzewanie(całoroczne), gazowe(kuchenka). Z góry dziękuję za wszelką pomoc.post-5412-0-90089200-1300439646_thumb.jpg Odpowiedzi ewentualnie na skrzynkę e-mail - samanade@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli chodzi o zabudowę najlepiej kupić przyczepkę ( bywają uszkodzone bez prawa rejestracji itp. ) . Można z niej wymontować wiele przydatnych przy budowie elementów ( wypada dużo taniej jak kupowanie poszczególnych elementów osobno ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takim Starkiem kat. C robiłem :) a i poligon zaliczyłem :dzieki:

 

 

Ale po wodą nie jeździłeś? a ja tak, lustro wody było jakieś 0,5 m pod dachem kabiny,

 

Wojsko to były czasy

Edytowane przez topmirex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się sceneria Stanu Wojennego, zamiast Trumy , grzały koksowniki, ech łza się w oku kręci.

Zastanawiam się, gdzie tym "camperem" i za ile, można pojechać.

Na zwykły camping nie wjedzie, a jak wjedzie, to coś rozjedzie.

Do lasu nie wolno, nad jezioro nie wolno, może po uliczkach śródziemnomorskich miasteczek?

Mechanik- pasjonat, co kupił tego potwora, pyta o instalacje 12/24 V ?

Może chodzi o sztuczny tłok na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się sceneria Stanu Wojennego, zamiast Trumy , grzały koksowniki, ech łza się w oku kręci.

Zastanawiam się, gdzie tym "camperem" i za ile, można pojechać.

Na zwykły camping nie wjedzie, a jak wjedzie, to coś rozjedzie.

Do lasu nie wolno, nad jezioro nie wolno, może po uliczkach śródziemnomorskich miasteczek?

Mechanik- pasjonat, co kupił tego potwora, pyta o instalacje 12/24 V ?

Może chodzi o sztuczny tłok na forum ?

 

Chyba kolega przegiął

 

Jestem tu nowy, tak więc za jakiekolwiek uchybienia i błędy z góry przepraszam.

Przymierzam się do przerobienia Stara266 na kampera. Potrzebuję informacji gdzie można uzyskać schematy instalacji kampingowych: elektryka 12V/24V, sanitarne(wc, umywalka,prysznic), ogrzewanie(całoroczne), gazowe(kuchenka). Z góry dziękuję za wszelką pomoc.post-5412-0-90089200-1300439646_thumb.jpg Odpowiedzi ewentualnie na skrzynkę e-mail - samanade@onet.eu

 

Tak jak 100pa pisał - najlepiej kupić przyczepę z toaletą i meblami . Reszta może być uszkodzona .

Z instalacją większych problemów nie powinno być . 12V potrzebne do lodówki i kibelka ,reszta ( oświetlenie ) może być na 24 V .

Powodzenia w budowie .

Tym samochodem - kamperem wjedziesz wszędzie .

A jak zrobisz , spotkamy się na :)

 

z sentymentem sie patrzy na to autko :dzieki: tym bardziej po poligonowych przeżyciach z nim związanych :)

 

Tomek

Ty byłeś w wojsku ?

Szacun :miga: dla Ciebie .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.