Skocz do zawartości

III Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Podczas spotkania knajpowego w Stopce podjęliśmy decyzję o terminie III Zlotu Pomorza i Kujaw. Jest to 15-17.04.2011r,

Nie ma jeszcze decyzji odnośnie miejsca spotkania. Co prawda są dwie propozycje: Swornegacie, jak w ubiegłym roku, oraz Bobięcino, gdzie kipek obchodził swoje 60te urodziny.

Proszę o wypowiedzenie się co wymienionych miejsc. Czekamy również na inne ciekawe propozycje.

Ma to być zlot Pomorza i Kujaw więc lokalizacja powinna być taka, aby koledzy mieszkający w rejonach nadmorskich mieli również możliwość przyjazdu.

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MOŻE CHOĆ RAZ WYBRAĆ MIEJSCE ZLOTU W TAKIEJ MIEJSCOWOŚCI BY MIELI WSZYSY PORÓWNYWALNĄ :) ODLEGŁOŚĆ . RAZ NA ZACHÓD , A KOLEJNYM RAZEM NA WSCHÓD OD BROMBERGU . NIE TYLKO NA PÓŁNOCY MAMY GODNE MIEJSCA NA TAKĄ IMPREZĘ . W KOŃCU JEŚLI W NAZWIE PODAJECIE , ŻE JEST TO ZLOT POMORZA I KUJAW , TO CHOCIAŻ NIECH CI DRUDZY - CZYLI 'KUJAWIOKI' TEŻ MOGĄ W JEDEN DZIEŃ TAM DOJECHAĆ :piwo: A NIE ZAPĘDZAĆ SIĘ TRZY DNI WOŁAMI

... :) WYDAJE MI SIĘ , ŻE ZLOT REGIONALNY :rolleyes: POWINNO SIĘ ZORGANIZOWAĆ ZNACZNIE BLIŻEJ ... A NIE DWIEŚCIE CZY TRZYSTA KM OD DOMU .... NAD MORZE :) TO ZAMIERZAM JECHAĆ DOPIERO W LIPCU :ok: .

MOŻE BY TAK UDERZYĆ TYM RAZEM NA ZACHÓD :

http://www.ugorek.tnb.pl/news.php

ZAPROSZENIE PONOĆ AKTUALNE - http://forum.karawaning.pl/topic/6442-tuczno-2011-spotkania-karawaningpl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może ja też dodam kilka słów na rozpoczęcie dyskusji. Miejsc nowych nie za bardzo mogę dodać bo po prostu nie znam mało podróżowałem i dla tego bardziej liczę na innych doświadczenia w tej dziedzinie, a jeśli chodzi o te dwie propozycję to ja jestem za Swornymigaciami, jeśli powstanie jakiś ranking miejscowości to mój głos jak na razie można dopisać właśnie na tą miejscowość, choć nie mówię NIE dla innych propozycji w tym samym promieniu (km).

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nami proszę sie nie sugerowac i pod Nas nic nie ustalać :) oczywiście miło by było gdyby było blisko, ale jak bedzie daleko to jak będziemy mogli to się zjawimy :) przykładem może być Nasze zjawienie się w zeszłym roku w Swornychgaciach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nareszcie jakieś spotkanie w bliskim zasięgu. Jestem zdecydowanie za m. Swornegacie. Może wówczas na to spotkanie przybędzie więcej karawaningowców z Polski północnej dla których każda propozycja w głębi Polski lub na południu wiąże się z wielogodzinną jazdą z p-pą.

Oddaję mój głos na Swornegacie i deklaruję przyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Ze swej strony mogę powiedzieć o Swornegaciach że jest to miejsce wyjątkowo urokliwe i ma swój niepowtarzalny klimat.

Podczas pobytu w tym miejscu można by zrobić wypad do Szymbarku gdzie jest do zwiedzenia skansen z domem do góry nogami, najdłuższą deską, domem sybiraka, bunkrem Gryfa Pomorskiego i innymi ciekawostkami. W niedużej odległości od Szymbarku wieża widokowa im.Jana Pawła II w Wieżycy. Następnie Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, oraz skansen we Wdzydzach Kiszewskich.

Myślę że to wszystko jest do zobaczenia w jeden dzień.

Na miejscu jest też wypożyczalnia kajaków i można by zorganizować spływ kajakowy, jak pogoda dopisze.

Co do Bobięcina, kemping nie duży położony na uboczu, z miejscem na ognisko, sanitariaty nie duże, nie wiem jak z prysznicem, jak dobrze pamiętam bez wiat czy zadaszeń. Przechodząc przez drogę znajdujemy się nad jeziorem, gdzie jest pomost. Nie posiadam informacji odnośnie atrakcji turystycznych, najbliższej okolicy.

Co do Ugorka, na kempingu podobno nie ma sanitariatów tylko drewniane kibelki, brak bieżącej wody oraz prądu. Atrakcją może być festiwal "MISIETUPODOBA" ale to latem. Myślę że miejsce jest warte odwiedzenia ale w sezonie letnim, wczesna wiosna raczej odpada.

Osobiście oddam swój głos na Swornegacie pomimo tego iż byłem już tam niejednokrotnie.

Ci wszyscy którzy odwiedzili to miejsce zapewne potwierdzą moją opinię, natomiast ci którzy zawitają tam po raz pierwszy nie powinni być zawiedzeni.

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) miejsce i propozycje zwiedzenia są super tylko czy pojade :rolleyes: ,ale na odwiedziny samym autem to napewno pojedziemy i żeby jechac na zwiedzenie tych miejsc.Jak przyjdzie do głosowania ,jestem za Swornegacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulos dobry pomysł. :blagac: Też się piszę na spotkanie w Sworach. Rozmawiałem z kipkiem jest także zdecydowany na przyjazd.

Grzegorz z Krystyną

Edytowane przez archisan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.