Skocz do zawartości

III Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

Ogólnie planu nie ma, obowiązuje zasada "RÓBTA CO CHCETA"

Jednak miejsce w którym będziemy zachęca do tego żeby zaliczyć spływ kajakowy, o ile pogoda dopisze.

Kilka osób jest chętnych aby pojechać do Szymbarku gdzie stoi dom do góry nogami i inne obiekty do zwiedzania. W Wierzycy- wieża widokowa, Kościerzyna- muzeum kolejnictwa, Wdzydze Kiszewskie- skansen. To wszystko jest do obejrzenia w jeden dzień. Myślę że również tam pojedziemy ale w niedzielę, bo to kawałek drogi i wypadało by mieć świeży chuch. Kajaki w sobotę bo tam "miśiaki" się nie czają, a po piątkowym ognisku dobrze będzie organizm dotlenić hehe%281%29.gif

 

thx mate :rolleyes:, czyli wstępnie sobota spływ, niedziele zwiedzanie. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Można odwiedzić i to miejsce:

http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=11884

http://kamiennekregi.pl/sztuka bardzo interesujący artysta i jego dzieła;

http://www.poland24h.pl/atrakcje/Brusy-1447,5.html atrakcje Brus i okolic

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich z Dani. Tu jest 24 stopnie mam na dzieje ,że na zlocie też będzie taka pogoda jak tu,czego Wam i sobie życzę

 

Cześć,

 

Nawał pracy, ale w końcu zajrzałem na forum...

Dzięki Irek W za przypomnienie mi o zlocie. :dzieki:

Młodzież zapaliła mi się do wyjazdu, więc chyba nie mam wyjścia i będziecie musieli znosić moje towarzystwo przez te 3 dni. Co za pech...

Pod warunkiem, że zdążę (znowu) naprawić przyczepę.

Dzisiaj spędziliśmy dzionek na naprawieniu tego, co spie....śmy podczas remontu rok temu. Okazało się, że całkiem mała dziurka po zszywce niedokładnie zalana Sikaflexem spowodowała całkiem duże zalanie sufitu przez zimę. :oslabiony:

Do tego bardzo dobry pomysł z użyciem HDF na sufit okazał się bardzo złym pomysłem po czasie.

HDF, jak namoknie, zmienia się w HGW.... :P Zdecydowanie lepiej użyć sklejki. Ale to opowieść do działu technicznego.

 

Sprawa wygląda więc tak:

1. Od jutra szukam bobra i smyczy

2. Za tydzień kończę wstawiać plombę w sufit

3. Za dwa tygodnie (już niecałe) zaczepiam i jadę do Swornych.

 

Czy ktoś orientuje się jak tam jest z prądem, wodą białą i szarą, kosztami itp? Bo z internetowej strony kempingu wynika tylko, że płacimy 6PLN za twarz (bez różnicy jaką).

Nie wiem ile za bobra, ile za przyczepę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś byliśmy w Swornych i okolicy na przedbiegach, wstawiam kilka fotek, jak znajdę chwile to wstawię z innych dzisiejszych zwiedzonych miejsc. Na którymś ze zdjątek jest nawet pamiątka zeszłorocznego waszego spotkania. Okolica Chojnic jest piękna, sporo lasów, zbiorników , coś w sam raz dla nas :brawo:.

post-1497-0-31913900-1301857321_thumb.jpg

post-1497-0-83170800-1301857323_thumb.jpg

post-1497-0-64043800-1301857327_thumb.jpg

post-1497-0-14055800-1301857332_thumb.jpg

post-1497-0-98663000-1301857335_thumb.jpg

post-1497-0-41845800-1301857338_thumb.jpg

post-1497-0-10723200-1301857341_thumb.jpg

post-1497-0-74653100-1301857343_thumb.jpg

post-1497-0-09763900-1301857347_thumb.jpg

post-1497-0-00612300-1301857350_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie , wszystko /?/ przygotowane na akcję Swornegacie.

 

Niech mi dobrzy ludzie napiszą , jak tam jest z prądem do cepki /jaka wtyczka,czy są spadki napięcia / .

 

Czy jakieś toalety 20- wieczne czy też tzw.sławojki, co z myciem? . Pytam, bo to mój pierwszy raz / cokolwiek to znaczy/,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.