Skocz do zawartości

III Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jacol,a gdzie ty z twą siekierką wymachiwałeś?,bo mi umknął ten kawałek filmu,albo nie widziałem po prostu a to mozliwe .:slina: Ale teraz możesz się wykazać i możesz byc drwalem przodowym,lub wioślarzem na łajbie przewozowej.

 

Witam, Irku ku odświeżeniu twojej pamięci :hmm:

post-1979-0-87114800-1300832681_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit-ek,jeszcze ty z Adasiem i już wystarczy bo miejsca zabraknie,a reszta na druga ture w przyszłym roku niech się zgłosi.:(:) .

 

To nas proszę na przyszły rok zapisać. Chyba, że jak jakaś ekipa sie wykruszy to wbijamy za nich :( (to byl taki dżołk)

Stawiamy się w składzie Monika i ten gorszy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu Ja, wiem że już macie dość mej pisaniny, ale cóż ktoś muśi zamęt robić.:( .Tak se pomyślałem co ,dawno wszyscy na to liczą ,lecz nikt się nie wyrywa przed szereg,a mianowicie by się przydała Naklejka z III Zlotu.Dotychczas załatwiał to Paulos,ale może ma ktoś chęć i możliwość żeby go odciążyć ,bo nie bedzie sam wszystkiego łatwić.Będzie dośc dużo załóg to i zrobienie będzie więcej kosztować,to tak myślałem żeby zrobić zrzute do kapelusza ,np po 2 lub 3 pln od załogi dla tego co to załatwi,lub poda cene produkcji i rozdzielimy solidarnie koszty. Co

ale tylko chętni, na Zlot ,na To ??.Propozycje mile widziane,tylko się nie pchać, każdy zdąży :( :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu Ja, by się przydała Naklejka z III Zlotu.Dotychczas załatwiał to Paulos,ale może ma ktoś chęć i możliwość żeby go odciążyć ,bo nie bedzie sam wszystkiego łatwić.Będzie dośc dużo załóg to i zrobienie będzie więcej kosztować,to tak myślałem żeby zrobić zrzute do kapelusza ,np po 2 lub 3 pln od załogi dla tego co to załatwi,lub poda cene produkcji i rozdzielimy solidarnie koszty. Co

ale tylko chętni, na Zlot ,na To ??.Propozycje mile widziane,tylko się nie pchać, każdy zdąży :( :( .

 

 

Hello!

Irek wyluzuj troszke, zawsze załatwiałem to i teraz załatwię, nie ma problemu. Co prawda nie mam na razie czasu, ale jak tylko się ogarnę to pomyślę nad projektem, bo to jest najważniejsze a wykonanie to już poleci z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele chcemy się z żoną wybrać w te rejony i pozwiedzać okoliczne ośrodki oraz sworne zobaczyć na żywo. Potem będziemy coś obmyślać, ale już doczekać się nie mogę kiełbaski z ogniska i zimnego :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie spytam, czy robimy jakiś plan zajęć zlotowych ? :niewiem:

Hello!

Ogólnie planu nie ma, obowiązuje zasada "RÓBTA CO CHCETA"

Jednak miejsce w którym będziemy zachęca do tego żeby zaliczyć spływ kajakowy, o ile pogoda dopisze.

Kilka osób jest chętnych aby pojechać do Szymbarku gdzie stoi dom do góry nogami i inne obiekty do zwiedzania. W Wierzycy- wieża widokowa, Kościerzyna- muzeum kolejnictwa, Wdzydze Kiszewskie- skansen. To wszystko jest do obejrzenia w jeden dzień. Myślę że również tam pojedziemy ale w niedzielę, bo to kawałek drogi i wypadało by mieć świeży chuch. Kajaki w sobotę bo tam "miśiaki" się nie czają, a po piątkowym ognisku dobrze będzie organizm dotlenić hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Ogólnie planu nie ma, obowiązuje zasada "RÓBTA CO CHCETA"

Jednak miejsce w którym będziemy zachęca do tego żeby zaliczyć spływ kajakowy, o ile pogoda dopisze.

Kilka osób jest chętnych aby pojechać do Szymbarku gdzie stoi dom do góry nogami i inne obiekty do zwiedzania. W Wierzycy- wieża widokowa, Kościerzyna- muzeum kolejnictwa, Wdzydze Kiszewskie- skansen. To wszystko jest do obejrzenia w jeden dzień. Myślę że również tam pojedziemy ale w niedzielę, bo to kawałek drogi i wypadało by mieć świeży chuch. Kajaki w sobotę bo tam "miśiaki" się nie czają, a po piątkowym ognisku dobrze będzie organizm dotlenić hehe%281%29.gif

 

Witam, jestem całkowicie ZA !!!!:rolleyes::policja::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.