Skocz do zawartości

Tuczno 2011 - spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Aby nie zaśmiecać forum ,wszelkie info na temat spotkań w Tucznie będą w tym wątku.

 

Przypominam ,ze dla wszystkich sympatyków karawaning.pl 25% zniżki na naszym polu,na drugim polu również możliwe zniżki, dlatego zachęcam do kupna naklejki lub flagi z logo,można je zamówić tutaj:

 

http://forum.karawan...z-logiem-forum/

 

Festiwal MISIETUPODOBA 2011 odbędzie się najprawdopodobniej w dniach: 22-31 lipca, z tym ze dniami kulminacyjnymi festiwalu będzie weekend 29-31 lipca, na który to serdecznie zapraszamy miłośników karawaningu.

 

Poniżej link do Pola oraz stronki o festiwalu

 

http://ugorek.tnb.pl/news.php

 

http://misietupodoba.pl/festiwal.html

Edytowane przez Ugorek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki spartańskie, mają swój urok i bunkry są

 

Jak Ugorek zrobi wiatę i miejsce na ognisko oraz przygotuje drewno do sprzedaży, to będzie OK

 

Ugorek za duża ta zniżka, bo jak zjedziemy to dopłacisz do interesu hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie -dopiero wróciłem do domu, tak wiec, tak wiata będzie na 100% ,miejsce na ognisko również.Jak już pisałem na opłaty do gminy i tak mi wystarczy ,naprawdę nie trzymamy tego pola aby zarobić.Kochalismy to miejsce od dziecka ,nadarzyła się okazja aby wydzierżawić Ugorek ,dlatego stanęliśmy do przetargu no i mamy.Jesteśmy pierwszymi dzierżawcami od ponad 20 lat ,pochadzacymi z Tuczna , wcześniej zawsze był to ktoś z zewnątrz-dlatego zależy nam aby to miejsce miało nadal swój dziki urok, ale staramy sie aby pewne standardy podnieść, dlatego prowadzimy rozmowy z Burmistrzem Tuczna o podłączenie prądu i wody.Jak już zauważyłem nie wydaje mi sie, aby to się stało w najbliższej przyszłości . ,Mieszkamy w Tucznie- zawsze jak trzeba by podładować komuś akumulator, chętnie zabiorę do domu i to zrobie. Wodę na Ugorku mamy ale tylko ze studni głębinowej, trzeba pompować ręczną pompa -ma to swoje zalety ponieważ woda wydobywana jest z głębokości ok. 12 metrów,wiec jest to czyściutka zrodlanka , zresztą oddamy próbki wody do badania sanepidu ,aby się upewnić czy nadaje się do picia.Ja piłem wiele razy na surowo ta wodę, i żyje , a jak ładnie piwko się w niej chłodzi :niewiem:. Aby być w pełni fair , muszę jeszcze raz poinformować wszystkich ,ze w Tucznie znajduje sie jeszcze jedno pole namiotowe uzbrojone, co prawda to moi konkurenci ale każdy ma prawo wyboru, miejsce również fajne tylko daleko do centrum Tuczna- no i może mniej magiczne. Jeśli zjazd taki doszedłby do skutku (wszystko zależy od was) zorganizowałbym zwiedzenie bardzo ciekawych miejsc w okolicach Tuczna , np Zamek Wedlow Tuczynskich ( http://www.zamek-tuczno.pl/ ), magiczna górka gdzie autka jada pod górkę z wyłączonym silnikiem (

), bunkry w Strzalinach -4 km od Tuczna ( http://www.forum.eksploracja.pl/viewtopic.php?t=3295 ), niesamowite mosty kolejowe wybudowane pod koniec 19 wieku, tu fotki możecie obejrzeć u mnie w galerii ( http://ugorek.tnb.pl/photogallery.php?album_id=11 ) sam po nich biegałem nie raz, teraz trochę strach ponieważ częściowo rozkradli barierki. Oczywiście ,chciałbym abyście wzięli czynny udział w festiwalu Misietupodoba, tak myślałem ze każdy chciałby zaprezentować swój camperek- może jakiś rajdzik przez Tuczno z przyczepkami-zobaczymy ,może macie jakieś pomysły? To na tyle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patriks,bedzie wiata,będzie twoja golonka karpie pływają tylko jechać :-]

A wedzarkę weźmiesz?

 

 

 

 

Ugorek propozycja ciekawa. Lubię muzyczkę, więc jestem za. (jaki termin?)

 

Ale nie podoba mi się że pole nie jest ogrodzone i nie myślisz go odgradzać (może to troska o dzieci). Dzicz dziczą i to popieram mojemu dzieciakowi pewnie spodoba się nabieranie wody ze studni, ale jakieś minimum być musi. Piszesz że kibelek masz drewniany...... zastanawia mnie taka głupia rzecz - jak zjedzie Ci ok 30 załóg i każdy po 3 dniach będzie miał wyładowany akumulator a pełne WC :niewiem: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie podoba mi się że pole nie jest ogrodzone i nie myślisz go odgradzać (może to troska o dzieci). Dzicz dziczą i to popieram mojemu dzieciakowi pewnie spodoba się nabieranie wody ze studni, ale jakieś minimum być musi. Piszesz że kibelek masz drewniany...... zastanawia mnie taka głupia rzecz - jak zjedzie Ci ok 30 załóg i każdy po 3 dniach będzie miał wyładowany akumulator a pełne WC .

 

 

 

 

 

 

 

Jak będę pewny ze przyjedzie 30 załóg-wynajmę dodatkowego toy-toya , jeśli chodzi o ogrodzenie w kolo pola - nie każdemu jestem w stanie dogodzić ,ludzie którzy przyjeżdżają na to pole od ponad 20 lat nigdy nie mieli ogrodzenia i nie chcieli, jedyna forma ogrodzenia jaka moim zdaniem na polu by pasowała,to jakieś zwykle belki przybite do pali tylko co to da??? Prawdziwy plot z siatki metalowej całkowicie odpada w tym miejscu- nie na tym polu.A akumulatory doładować zawsze można mam wielu znajomych i duża rodzinę wszyscy chętnie pomogą.A i jest jeszcze alternatywne drugie pole uzbrojone.Ja namawiam do przyjazdu do Tuczna na festiwal -nie koniecznie na nasze pole.Postaram się skontaktować z dzierżawcą drugiego pola do końca tygodnia, przybliżyć temat i namówić go na jakąś zniżkę dla uczestników festiwalu z logo karawaning.pl.

 

Termin festiwalu MISIETUPODOBA prawdopodobnie 22-31 lipca

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ugorek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie na zlot nie przyjade, bo za daleko mam, ale fakt, Tuczno jest magiczna miejscowoscia. :niewiem:

 

Bylismy TAM kilka razy i za kazdym podobalo nam sie bardziej.

Pierwszy bunkier, no to przy samym zamku przeciez jest...

 

Ciekawe, czy jest jeszcze proboszczem cudnego Kosciolka w Tucznie taki wiekowy ksiadz, niestety zapomnialem nazwiska, ale opowiadac to On potrafil jak malo kto o Tucznie, o zamku, o przedstawionych na obrazach w kosciele szlachcicach, o ich i naszej historii...

 

Nie to zebym zachwalal jakos specjalnie jesli chodzi u biwak u kolegi Ugorka, bo sie nie znamy, ale dla samego Tuczna warto jechac, zeby sie przekonac...

A kolege Ugorka pozdrawiam, bo pomysl fajowy i wart realizacji, nie mowiac o tym, ze zazdroszcze miejsca zamieszkania.

 

Jacek.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.