Skocz do zawartości

III Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jako taka duszyczka zbłąkana może podsune myśl o Nadarzycach :biwak: można powedkować, kajaczkiem popływać, bunkry pozwiedzać,zobaczyć resztki Kłomina które ginie w oczach i takie tam :) jakiś kemping tam jest tylko niewiem czy czynny w kwietniu :bevil: ale myśle że miejsce godne uwagi :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako taka duszyczka zbłąkana może podsune myśl o Nadarzycach :biwak: można powedkować, kajaczkiem popływać, bunkry pozwiedzać,zobaczyć resztki Kłomina które ginie w oczach i takie tam :) jakiś kemping tam jest tylko niewiem czy czynny w kwietniu :bevil: ale myśle że miejsce godne uwagi :-]

 

Tomuś Nadarzyce brzmią interesująco ale kłopot z infrastrukturą w kwietniu .

W sezonie nad zalewami nie ma prawie żadnej infrastruktury a w kwietniu to już wszystko trzeba mieć swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kit .Zapewne i fajne miejsce,ale my już podjeliśmy decyzje i szkoda teraz zmieniać,bo nie wszystkim może to pasować.Zostańmy przy Swornych,tam jest Ok.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o tym polu nad zalewami

http://www.zana.com.pl/

 

A pole to te białe kwadraciki

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=nadarzyce&aq=&sll=53.475273,14.44736&sspn=0.036985,0.110378&ie=UTF8&hq=&hnear=Nadarzyce,+Z%C5%82otowski,+Wielkopolskie&ll=53.48389,16.493279&spn=0.002311,0.006899&t=h&z=17

 

tak z pamięci i "na oko" bo dawno tam nie byłem, a jak bywałem to od strony wody :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,nie chcę nikogo stresować ,ale może by można byłoo zrobić Liste chętnych ? ,co byście się pomieścili. Według zapisów widać ,że chętynych jest sporo ,ale pewnie dla wszystkich miejsca przy wodzie zabraknie.Ja nie wnikam,bo autem stane na drodze,lub przy WC,hahaha.ja jakoś każdego odwiedze jeśli mnie ktos przyjmie ,do obrębu przedsionka.:serducha::hehe: .

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,nie chcę nikogo stresować ,ale może by można byłoo zrobić Liste chętnych ?

 

Hello!

Zrobimy listę chętnych, jak zawsze poprosimy o to Córkę Taty ale to za kilka dni bo obecnie śmiga na nartach w Szwecji i nawet nie ma czasu się odezwać, czy chociażby SMSa napisać.

Po niedzieli bierzemy się do roboty.

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Z uwagi na to że większość wypowiadających się w temacie jest za zlotem w Swornegaciach, pojedziemy właśnie tam.

Rozmawiałem z właścicielem kempingu, obiecał przygotować wszystko na nasz przyjazd.

Podobno w tym roku ma być rozbudowana sieć elektryczna z mocniejszym zabezpieczeniem, ale nie wiem czy zdążą to zrobić do 15stego kwietnia.

Będą przygotowane kajaki, więc możemy popływać jeśli pogoda dopisze.

Na zlocie nie ma żadnego programu zajęć, obowiązuje zasada: RÓBTA CO CHCETA!

Ja mam zamiar w sobotę wyskoczyć do Szymbarku i okolic na zwiedzanie, a w niedzielę przed południem na kajaki. Jeśli będą chętni to zapraszam. Wieczorem oczywiście ognisko z drewnem od sąsiada (zabieramy z sobą ostre siekiery, piły spalinowe lub bobra na smyczy hehe%281%29.gif) Możemy postrzelać z wiatrówki do celu na przeciwległym brzegu rzeki. Jeśli macie inne pomysły na zagospodarowanie czasu to podajcie na forum.

Aby tradycji stało się zadość, zdejmuję Córce Taty szlaban na kompa i w osobnym temacie poprowadzi listę chętnych na III Zlot Karawaningu Pomorza i Kujaw.

Nie ma obowiązku zapisywania się, ale chciałbym podać właścicielowi kempingu przybliżoną ilość osób.

Dla nie wtajemniczonych podaję adres strony kempingu: http://www.pokojenadbrda.pl/

osobno wypożyczalni kajaków: http://www.kajaki-kaszuby.pl/index.htm

opis kempingu tutaj: http://forum.karawan...10/page__st__30

Jako że jeszcze jest przed sezonem letnim, cena na kajaki ma być niższa.

Jeśli będą pytania lub wątpliwości to walić do mnie śmiało, a postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Edytowane przez paulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze Paulosie,zlituj sie nad swoimi kolegami i pozwól Córce Taty niech zrobi liste niewiernych ,co chcą przybyć z nie przymuszonej woli i będą musieli się męczyc z trunkami codziennośći :) :) :piwo::pub::yay:..:) .........[.:hmm: bo jak nie dasz dostepu Madzi do kompa to sobie pogadamy,skrzynka :pub: ci nie starczy do oblania nowego nabytku,a będzie ich tam kilka jak dobrze pójdzie. Oj się bedzie dziać,ale mnie to omine, i nawet dobrze.beksa.gif Jeszcze ,a może jakbyś mógł i się zapytał szeryfa na kempingu o pokoje,( ilu ,osobowe,ile się ceni za dobe,i czemu tak drogo :):D )Bo jak tak będe z wami stać w trakcie :pub: ,to mnie :ok: zadusi i może napewno ulegne bo nie jestem :tuptup: , a nie chce się nadziać na :czerwona: , to tytlko pokój mnie uratuje bo inaczej :D blada.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.