Skocz do zawartości

Steckerman 4-osobowa 2004r


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie w środku z lewej strony z przodu coś się dzieje, również na tym samym zdjęciu pod oknem po lewej widać jakieś cienie? jakby pofalowana powierzchnia.

 

Druga rzecz- sprowadzona z Holandii, wszystko fajnie, ale założone ma tablice francuskie (auto które na fotkach "holuje" przyczepę ma próbne holenderskie, eksportowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem jeszcze raz, zobacz na bok przyczepy od środka, tam też ściana faluje... nie kupuj jej.

 

dziwna sprawa :niewiem: powódź ? a może otwarte okna na ulewie ?

bo ciężko uwierzyć że w dwóch róznych miejscach przyczepa z 2004 ma takie rozszczelnienia ?

jeśli to jednorazowe zalanie np przez okna to czy dyskwalifikuje budkę ?

 

swoją drogą fajny układ, łóżko dla dzieciaków, sypielania dla rodziców i jeszcze stolik do posiedzenia, ile ona może mieć długości 4,5m ?

kurczę super na trasy/objazdówki, nie trzeba w ogóle składać łóżek i można usiąść spokojnie i coś wszamać :-]

za to stosunkowo mało szafek :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kwestie jej stanu rozwiałaby tylko "wizja lokalna" i bardzo dokładne jej obejrzenie, zajrzenia w luk bagażowy, sprawdzenie pod kuchenką i zlewem, obejrzenie dołu mebli wiele by wyjaśniło czy tak jak pisał konrad_b nieszczelne okno czy przyczepka była używana jako "sprzęt pływający"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta przyczepka stoi w ich ofercie już ponad rok... i ciągle jest ogłaszana...

powiem szczerze że przy tak atrakcyjnej cenie daje to do myślenia ;)

 

trudno się dziwić, przeczytaj co koledzy napisali wyżej :)

faktycznie widać że coś tam się działo, może to nic poważnego, wystarczy wymienić tapetę ?

ale jest jeszcze kilka "wad"

poza poobijaną ścianą, brak ogrzewanie ? - nie ma kominka

nie ma materacy na łóżku piętrowym ?

mało znana marka

i pewnie jeszcze kilka kwiatków ... np nie pokazane WC ?

 

jeśli stoi id roku i ciągle się tam leje woda, to powinno już być czarno :-]

jak ktoś ma blisko to można oglądnąć :niewiem:

 

swoją drogą sporo jest takich "leżaków" ja nadal widuje przyczepki które były już w 2009r. w ogłoszeniach jak szukałem ogona :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tutaj będę protestował :niewiem: marak znana ( Sterckeman obok Caravelair i Chateau ) pochodzą z jednej "stajni" - jako francuzy charakteryzują się lekkością i delikatnością i może dlatego są postrzegane jako "gorsze" od niemieckich

 

jako posiadacz na pewno :)

wiesz, ja do 2009 roku to byłem zielony w markach, znałem hobby, knaus ... :-]

pewnie dlatego że mają łatwe nazwy :)

 

Chateau zachwalał pan w komisie, za solidność ;) (rama i podzespoły ALKO)

w każdym razie Sterckeman na pewno jest mniej znany niż niemieckie :yay:

więc dla przeciętnego kowalskiego co widzi tylko VW może być wadą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.