Skocz do zawartości

Steckerman 4-osobowa 2004r


bsosieccy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie się zastanawiałem kto pierwszy zwróci uwagę, na "mało znaną markę" .... :-]

 

:niewiem:

nie jest tak ?

 

wpisujesz hobby w allegro masz - 381 wyników (przyczepy)

knaus - 159

sterckeman - 13 !

 

już lepiej wypada Caravelair - 50

Chateau - 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tutaj będę protestował :niewiem: marak znana ( Sterckeman obok Caravelair i Chateau ) pochodzą z jednej "stajni" - jako francuzy charakteryzują się lekkością i delikatnością i może dlatego są postrzegane jako "gorsze" od niemieckich

 

 

Jesteś w 100% pewny że Chateau jest produkcji francuskiej? Bo z tego co pamiętam produkują je w miejscowości Hoogeveen w Holandii i taka informacja widnieje na ich stronie www.chateau.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem kto pierwszy zwróci uwagę, na "mało znaną markę" .... :niewiem:

 

Witam, kolegów jeśli chodzi o mało znaną markę to proponuję wpisać w " Alledrogo" nazwę "Solifer" to jest dopiero mało znana nazwa, a jaka funkcjonalna :-]

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, ale jak zsumujesz koncern .... ?

 

no ile ? bo nawet knausa nie przebiją, a do hobby daleko

weź też pod uwagę że knaus i hobby też są tylko markami np fendt to kolejna 100 ;)

 

jeśli chodzi o Chateau to na stronie

 

wprowadzenie Chateau Caravans

po prezentacji nowych modeli do domu w ciągu ostatnich star Caravan Camping i Targów w październiku 2008 r., Kip Holandia jest obecnie (ponownie) wprowadzenie drugiej marki, która została nabyta.

 

Od początku kwietnia, całkowicie odnowione modele Chateau u dealerów w salonie podziwiać.

 

 

:niewiem:

 

Witam, kolegów jeśli chodzi o mało znaną markę to proponuję wpisać w " Alledrogo" nazwę "Solifer" to jest dopiero mało znana nazwa, a jaka funkcjonalna :yay:

Pozdrawiam serdecznie

 

hehe%281%29.gif:-]

 

POLAR brzmi jeszcze lepiej, tak jakoś swojsko, a popularność podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w 100% pewny że Chateau jest produkcji francuskiej? Bo z tego co pamiętam produkują je w miejscowości Hoogeveen w Holandii i taka informacja widnieje na ich stronie www.chateau.eu

 

 

 

Jestem pewien bo, Francuzi w montowni w Belgii składali swoje przyczepki pod handlową nazwą Chateau i była produkowana pod tą nazwą na rynek belgijski i francuski natomiast przyczepki z tym samym wyposażeniem i tego samego modelu na rynek niemiecki wychodziły pod nazwą Cristall i tutaj mamy już szeroką gamę różnorakich Cristall-i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien bo, Francuzi w montowni w Belgii składali swoje przyczepki pod handlową nazwą Chateau i była produkowana pod tą nazwą na rynek belgijski i francuski natomiast przyczepki z tym samym wyposażeniem i tego samego modelu na rynek niemiecki wychodziły pod nazwą Cristall i tutaj mamy już szeroką gamę różnorakich Cristall-i

 

No tak tylko marka Chateau ogłosiła upadłość pod koniec 2007 roku. Potem markę przejął KIP który w poprzednim roku tez miał straszne problemy finansowe.

 

Możliwe że wcześniej był to kapitał francuski ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wielkie dzięki za te opinie. Odpuszczam tą sztukę bo za dużo "-". Znalazłem na miejscu coś takiego tylko znowu ktoś chyba pisze bzdury - SPORTIV 485 FBB TABBERT. Jaki to TABBERT??? Widziałem wiele TABBERT-ów ale takiej jeszcze nie, chyba się nie znam. Co Wy na to?

http://allegro.pl/sp...22.html#gallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa sądząc po sylwetce, malowaniu poszycia (pomijam naklejki) i meblach wewnątrz to Dethleffs, coś w stylu New Line od 92 wzwyż. Może jakaś firma - córka wyprodukowała linię modeli bliźniaczych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przerysowanie na górze po lewej stronie to chyba nic poważnego.

Jest taka firma FFB Tabbert (Allegrowicz nie potrafi odczytać nazwy). Jednak głównie produkuje kampery.

 

http://www.google.pl...iw=1366&bih=586

 

Jakieś te kolory mebelków dziwne. Szczególnie dolne. Jakoś mi drzwiczki nie pasują do reszty. Ale może takie są?:niewiem:

 

Znalazłem!

 

http://szukaj.pl.mob...van&tabNumber=2

 

gfizyk jesteś wielki!!!. Identyczna, powiem szczerze że mi się podoba, fajny układ ma, sporo spania. Jak myślicie czy za tą cenę warto ją kupić (oczywiście po zobaczeniu) Muszę się umówić na oględziny. Zapytam jeszcze wprost. Czy jest ktoś chętny poświęcić mi kilka godzin na ewentualne obejrzenie przyczepki. Oczywiście z rejonów Śląska. Jestem w stanie podjechać. Będę wdzięczny i się zrewanżuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.