Skocz do zawartości

Badanie Rynku ;)


paotka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Mam pomysł na zakup ziemi i z czasem stworzenia tam dobrej bazy Karawaningowej.

Zastanawiam się co Waszym zdaniem jest niezbędne na takim polu, czego unikacie jak ognia i gdzie w Polsce najchętniej udajecie się na urlop ??

Pomysł w powijakach, jednak myślę że z Waszą pomocą uda mi się zacząć już w nadchodzącym sezonie :mikolaj:

 

Szczęśliwego Nowego Roku

 

Pozdrawiam

Paota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Polsce najchętniej udajecie się na urlop ??

 

od Bałtyku po Tatry :ok:

 

czego unikacie jak ognia :sciana:

na pewno nie uprzejmej obsługi ,braku lub w złym stanie sanitariatów :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy prysznic/kibelek i blisko jakaś woda?? :sciana:

 

Moze jeszcze jakis dostęp do prądu, mała gastronomia na miejscu??

 

Bardziej szczegółowo poproszę :ok:

 

kuchnie gazowe każdy ma na stanie ,przynajmniej w moim wypadku jedzenie własne ,część ma zasilanie z akumulatora (więc prąd nie koniecznie)

ciekawe okolice ,ciekawi ludzie obok to jest to co nas najbardziej przyciąga :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paotka , dla mnie to wystarczy prąd i czyste sanitariaty to podstawa +możliwość opróżnienia WC i szarej wody .A tu przy okazji to powiem Ci ,że mnie wkurza latanie z bilonem za każdym razem aby się wykąpać pod prysznicem wole zapłacić więcej na dzień dobry i mieć z tym spokój. Dla mnie najfajniejszym miejscem to możliwość rozbicia sie przy samej wodzie i aby było jak najmniej ludzi !! czyli spokój ot takie kameralne miejsce ,wyższa cena w takim klimacie jest do zaakceptowania.

Musisz też pomyśleć o regulaminie ,co do którego musisz być bezwzgledny ,cisza nocna to nie tylko na papierze powieszonym w recepcji ale w realu.Wiekszość ludzi przyjeżdzajacych na odpoczynek tego właśnie oczekuje .A wkurzają mnie osoby( są takie) ,które to zaczynają "odpoczywać" po godz. 22.. śpiewy hałasy muza z otwartego bagażnika przez pół nocy itp. atrakcje.W takim regulaminie ,który wręczałbyś każdemu po zapłaceniu za pobyt fajnie byłoby napisać też aby ścieki z przyczep lub kamperów były magazynowane w pojemnikach lub zwykłych wiaderkach a następnie wylewane w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym.Kilka wiaderek to powinieneś mieć u siebie na stanie bo zdażają się niestety tacy co swoje pomyje spuszczaja na glebę. I spawa zwierzaków przwożonych na łono natury.Jeżeli stwierdzisz ,że jest na tym biznes i kasa oczywiście (czasami nawet od psa 15PLN/doba) albo zrezygnujesz bo i takie też są miejsca gdzie z psiakami nie wpuszczają .Jak bedą psiaki to bezwarunkowo smycz i kaganiec i miejsce na wyprowadzanie bo niewyobrażam sobie aby psy biegały między przyczepami lub po plaży ,brały kąpiel i zostawiały kupkę :mikolaj:

Czasami jak widzę to mam wrażenie ,że to pies wychodzi na spacer ze swoim panem a powinno być odwrotnie... Proszę nie odbierać tego że mam uczulenie lub jestem wrogo nastawiony odnośnie psów.U nas w domu zawsze był pies ,który był traktowany jak członek rodziny.

Ja bardzo lubię psy ale czasami nie lubie ich właścicieli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Mam pomysł na zakup ziemi i z czasem stworzenia tam dobrej bazy Karawaningowej.

Zastanawiam się co Waszym zdaniem jest niezbędne na takim polu, czego unikacie jak ognia i gdzie w Polsce najchętniej udajecie się na urlop ??

Pomysł w powijakach, jednak myślę że z Waszą pomocą uda mi się zacząć już w nadchodzącym sezonie :sciana:

 

 

Pozdrawiam

Paota

 

Dla mnie sprawa jest prosta.

Jak nie masz pomysłu na biznes to chwyć się łopaty.

Skoro nas pytasz o porady to twoje pole będzie na zasadzie kasa , a karawaningowcy głupki.

Z całym szacunkiem , ale w Polsce jeszcze jest wiele dzikich ( darmowych miejsc ) , że bez specjalistów się obejdziemy.

Zwłaszcza tych co pierwszy post pytają o biznes.

Gdzie admini.:mikolaj:

Edytowane przez Trafko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Mam pomysł na zakup ziemi i z czasem stworzenia tam dobrej bazy Karawaningowej.

Zastanawiam się co Waszym zdaniem jest niezbędne na takim polu, czego unikacie jak ognia i gdzie w Polsce najchętniej udajecie się na urlop ??

Pomysł w powijakach, jednak myślę że z Waszą pomocą uda mi się zacząć już w nadchodzącym sezonie :mikolaj:

 

Szczęśliwego Nowego Roku

 

Pozdrawiam

Paota

 

myślę że jak poczytasz relacje z miejscówek, to wyciągniesz odpowiednie wnioski

wszystkim i tak nie dogodzisz, reszta wyjdzie w praniu

 

stawałem już na polach gdzie był tylko kran i wychodek, jak i na takich gdzie było prawie wszystko

jadąc na weekend mogę mieć tylko kawałek trawy, a już przy dłuższym postoju przydaje się WC, prysznic, przyłącza prądowe, zrzut ścieków, sklepik itp

 

jeśli chodzi o gastronomię - raczej nie wypali, większość z nas woli pichcić coś samemu, więc prędzej jakiś sklepik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa jest prosta.

Jak nie masz pomysłu na biznes to chwyć się łopaty.

Skoro nas pytasz o porady to twoje pole będzie na zasadzie kasa , a karawaningowcy głupki.

Z całym szacunkiem , ale w Polsce jeszcze jest wiele dzikich ( darmowych miejsc ) , że bez specjalistów się obejdziemy.

Zwłaszcza tych co pierwszy post pytają o biznes.

Gdzie admini.:mikolaj:

Trafko skąd u Ciebie tyle agresji i niechęci do pomocy? Przecież forum jest po to by pytać!

 

Do założyciela/założycielki tematu: warto przeczytać ten temat: http://forum.karawaning.pl/topic/5569-nowe-pole-kempingowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, też myślę, że atak niesłuszny. Ktoś ma świetny pomysł na życie, a baza kempingowa w Polsce nie jest za duża. Dobrze, że ktoś pyta, gdzie i co nam jest potrzebne. Myślę, że jak ktoś pyta na forum, to nie ma nas za głupków, ale liczy się z naszym zdaniem i chce zrobić tak, byśmy byli zadowoleni.

Ja życzę paotce spełnienia planów i marzeń już w 2011 roku. Startuj, a potem będziesz udoskonalał/a :mikolaj: Pozdrawiam sylwestrowo-noworocznie :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za ostro się wyraziłem , ale jak Konrad pisze ,, i tak się wszystkim nie dogodzi.

Prawda jest jedna .

Z pola się nie wyżyje , chyba że ktoś ma sieć pul i traktuje to jako dodatkowy kapitał.

Mnie tylko bulwersuje , jak pole jest na niskim poziomie , a cena z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się dziwię po co mi przyczepa i ten cały balast jak za pole mam zapłacic jak za dobry pokój .Nasi rodacy lubią zarabiac( zresztą jak kazdy) ale trochę wyczucia i logiki .zresztą sami wiecie jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.