Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam

Pogratulować determinacji, :bravo: kiedy przewidujesz zakończenie remontów, czekamy na fiał. :kawa:

Może moje foty (kilka z całego albumu) będą dla ciebie przydatne, tudzież też angielka.

Przy mojej miałem trochę mniej  roboty, wiecej kombinacji, co do czego, jak co z czym, ale opłaciło się.  :yay:

 

 

 

post-19278-0-32055100-1431985425_thumb.jpg

post-19278-0-34483700-1431985553_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele PCV szer. 90mm z castoramy, standardowy montaż. Wcześniej trzeba odpowiednio przymocować dodatkowe listwy do sufitu (fofka obok).

Ja to robiłem od podstaw (nowa konstrukcja sufitowa) z wcześniejszą myślą o montażu paneli.

Oświetlenie meblowe LED 12V 1.5W  osiem szt, podzielone na dwa sektory - dwie szt. -wejście, ,,aneks kuchenny'' reszta ,,salon''.

Na połączeniu sufit-ścianka też coś z PCV listwy ćwierć wałki.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych listwach z pcv może skraplać się para wodna . Powinieneś wzmocnić wentylację wnętrza lub zamontować na stałe pochłaniacz wilgoci.

Brałem taką możliwośc pod uwagę (różnica temperatur, normalna eksploatacja itp). Jednak remont przeprowadzałem w ubiegłym roku wczsną wiosną, nic takowego nie stwierdziłem, ani na kempingu tudzież zimową porą. Przyczepka zmiuje obok domu i cały czas mam wgląd na nią. Do chwili obecnej nie zauważyłem żadnych zmian z tego powodu, jak ędzie dalej okaże czas. Myśle że tragedii nie będzie, bo to tej pory powinno juz coś się pojawiać niepokojącego. Wentylacja jest orginalna nic dodatkowego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko czy ktoś się orientuje czy lodówka po  przełączeniu na znaczek akumulatora przełącznikiem działa tylko jak jest wtyczka druga podłączona do samochodu!!!!!

Czy również pobiera prąd z akumulatora przyczepy.

Za chiny nie wiem jak to powinno chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko czy ktoś się orientuje czy lodówka po  przełączeniu na znaczek akumulatora przełącznikiem działa tylko jak jest wtyczka druga podłączona do samochodu!!!!!

Czy również pobiera prąd z akumulatora przyczepy.

Za chiny nie wiem jak to powinno chodzić.

w mojej właśnie tak jest , lodówka działa tylko z aku z samochodu po włączeniu drugiej wtyczki . w czasie gdy nie jest ona włączona działa tylko na 230V i na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówka (grzałka 12V) powinna zadziałać tylko po odpaleniu samochodu. Akumulator z przyczepy zasila głównie oświetlenie w przyczepie, pompkę wody i inne dodatkowe urządzenia na 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.