Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

No to mam oko, trafiłem z tym "390" ;)

Ja próbowałem, ale niestety - nic większego niż 5kg nie wchodzi... Nie wchodzi też butla nano 8 Kg Amerigas ( propan czysty) bo ma średnicę 305mm, a w pojemnik wchodzi jedynie

średnica ok 275mm, szkoda trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś przerabiał-poszerzał przedni pojemnik w takiej angielce?

Od strony kabiny na środku u mnie jest pojemnik na stelaż -podpórki do rozkładanego podwójnego łóżka o szerokości ok. 14cm  ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U nas mała zmiana, ABI z 86r sprzedana, wczoraj zakupione Bailey Discovery 600  z 2004r, bardzo mało w necie na ich temat, ktoś tu takowy model posiada ? w weekend będę się jej uczył, sporo już wiemy na temat angielek, ale ten przeskok czasowy cepek trzeba jakoś przyswoić.

Posiada ktoś może instrukcje do obsługi tego modelu ? (chodzi oczywiście najbardziej o podgrzewacz, oraz prądowe tematy).

11091438_10205619653988601_5282515763801

11703028_10205621865443886_7585795441935

11057865_10205621865683892_5854524606976

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=jdo0jP1KPVU 

Edytowane przez elias26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam stałem się szczęśliwym posiadaczem Bailey Discovery Manta se mam już wszystko rozkminione wrazie czego służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

czy ktoś z Was wie gdzie można dokupic klape do bakisty do Swifta Corniche 14/2, ukradli mi na kempingu i teraz mam folie. Może ktoś ma przyczepe na części , albo na jakims złomie? Z racji wieku powinno troche taki przyczep niezdolnych do jazdy byc w naszym kraju.

 

fotka takiej samej przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do początku tematu i schematu "NDdZP", proponuję zaopatrzyć się w holownik z kierownicą po prawej stronie (dla osób mających drzwi z prawej strony). Można już takie wynalazki w naszym pięknym kraju rejestrować więc czemu nie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Szacowne Grono Posiadaczy  "Angielek".  Ponownie "wracam"  do Klubu.   Niedawno stałem się posiadaczem kolejnej "angielki".  Tym razem jest to Abbey GTS 516 Vogue. http://www.gocaravanning.com/caravan-specs/3975/Abbey-GTS-Vogue-516-1997.html

Aktualnie przechodzi przeglad, czyszczenie, naprawy i modyfikacje. Przewidziany 1-szy wyjazd "Karawaningowa Pielgrzymka na Jasną Górę".

http://forum.karawaning.pl/topic/20460-iv-ogólnopolska-pielgrzymka-karawaningowa-na-jasną-górę/

 

Tutaj  zapewne kolejny ukłon do "moderatorów" - juz najwyższy czas otworzyć nowy Klub angielek.  Mamy swoje tematy, jak inni sympatycy marek,  a też jest nas coraz wiecej.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po długich poszukiwaniach i nam udało się kupić wymarzoną Angielkę

Jest to Bailey mosalle pageant z 97 roku.

Wiosną przyjdzie czas na naukę obsługi nowej cepki.Niestety z powodu mrozu nie było możliwości sprawdzenia instalacji wodnej

Ale wg poprzedniego właściciela wszystko jest sprawne oprócz ogrzewania które przestało odpalać na gazie

Edytowane przez big1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy,

mam pytanko czy ktoś ma z was wiedzę jakie koło mogę włożyć do mojego swift challenger 450 żeby ją troszeczkę podnieść bo jest dość niska na tych trzynastkach co mam.

Teraz rozmiar to 155/80 x 13.

Nie wiem może jakaś 14 wejdzie,proszę o podpowiedzi.

Proszę o pomoc bo nie wiem jak się za to zabrać i co kupić.

Z góry dziękuje za pomoc i dodaję fotkę przyczepki.

post-18713-0-54077100-1453654847.jpg

post-18713-0-53937000-1453654848.jpg

Edytowane przez Bartlomiej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu chcesz ja podnosic? masz pewnosc że jest niżej niz powinna byc? ogolnie z tego co widze na drogach ( w tym moja) to angielki sa duzo nizej osadzone niz niemki. Ja do mojej nie uzywam schodów, zakres amirtyzacji moim zdaniem jest odpowieni a kolo nigdy nie dobilo do podlogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.