Skocz do zawartości

Targi 23-24 października 2010 roku


California

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w tytule czy ktoś był na tych targach w latach ubiegłych??? czy warto się wybrać do Warszawy na tą imprezę :niewiem: .

http://www.forcamp.pl/

zlot_LEC-NA-MARSA.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, jak w tytule czy ktoś był na tych targach w latach ubiegłych??? czy warto się wybrać do Warszawy na tą imprezę :niewiem: .

http://www.forcamp.pl/

 

Patrzyles na program?

 

Szegolnie duze nadzieje pokladane sa w spotkaniu z Wojciechem Cejrowskim...

O symulatorze dachowania w wydaniu Holowczyca nie mowiac...

 

To bardzo potrzebne jest, zeby przyczepe kupic, albo krzeselko jakies.

 

J.

 

No coz, nowoczesny marketing czyni podobno cuda.

Tak sobie myslalem, ze moze jakas fajna przyczepe dla mnie wreszcie nowa zobacze, albo choc sobie nowe okladziny hamulcowe kupie, albo raczke do urwanej dwa lata temu klapy dachowej - nie, pewnie niestety nie.

Za to bedzie stoisko Polskiego Caravaningu, Caravaning Eksperta i ludzie w niebieskich dresach...

Pewnie beda tez balony i dyplomy.

Jedzcie, bedzie super...

A, konkurs z Trabantem i smietnikiem do niego przypietym tez fajny - od razu ustawia nas przyczepowiczow w odpowiednim punkcie czasoprzestrzeni.

 

To choc moznaby zrobic Malucha i N 126 o duzym Fiacie nie mowiac...

Ale teraz kamper forever...

Adresat warszawski tez chyba troche chybiony - tu jest tylko tak ze 20 % warszawiakow, - reszta ma gdzie wyjechac na wakacje, poza tym jeszcze ze 30 lat musza placic raty za "apartamenty"...no to na przyczepe albo kampera juz nie wyda, no chyba, ze na wakacje w Egipcie z last minute...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mniej mało takich imprez odbywa się w naszym kraju więc może te targi się bardziej przyjmą niż w te na południu, samo to że odbywają się bardziej w centralnej Polsce może być ich atutem - więcej wystawców i odwiedzających bo prawie wszyscy mają taką samą drogę. A tak na marginesie czy ktoś się wybiera na te targi ????

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mniej mało takich imprez odbywa się w naszym kraju więc może te targi się bardziej przyjmą niż w te na południu, samo to że odbywają się bardziej w centralnej Polsce może być ich atutem - więcej wystawców i odwiedzających bo prawie wszyscy mają taką samą drogę. A tak na marginesie czy ktoś się wybiera na te targi ????

Pozdrawiam.

 

To chyba pierwsze targi poza Małopolską i Śląskiem.

I dlatego ja będę ( bez budki ) bo w sumie mam blisko, a może być ciekawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę w sobotę bez budki, ale PC poprosił mnie o prezentację jednego lub dwóch moich wyjazdów zamieszczonych na blogu. Kolega misiek69 też ma być, ale na całym zlocie. Będzie okazja się poznać :thank:

 

bardzo chętnie :niewiem:

tym bardziej, że czytałem na forum Twoje świetne relacje z wypraw, a nie ma jak wymienić się wrażeniami na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś od której do której otwarte sa targi ?? :niewiem:

 

Chodzi mi raczej do której sa czynne w sobotę i do której w niedziele ? :winner:

 

Na stronie nic nie piszą o godzinach otwarcia, albo ja po prostu nie widzę niewiem.gifhttp://www.forcamp.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem maila z firmy ProCamp z zaproszeniem na owe targi. Zapraszająca firma poinformowała mnie, iż wystawia najnowsze modele przyczep Knausa i Tabberta oraz kampery Knausa.

Miło, ale nie pojadę, bo dla dwóch czy trzech przyczep nie warto mi jechać 500 km w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.