Skocz do zawartości

Targi 23-24 października 2010 roku


California

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czemu kolega Jacek I, tak bardzo negatywnie nastawiony. Trzeba wpierw pojechać, ocenić a dopiero potem się wypowiadać. Jest to pierwsze tego typu spotkanie w Stolicy i jak narazie trudno się obiektywnie wypowiadać. Jako, że przy okazji zorganizowany jest zlot, nawet jeśl same targi będą marne, to towarzystwo na 100% będzie w DECHĘ:winner::niewiem::biwak::-] . Jest to jedno z ostatnich spotkań w tym roku i sądzę, że warto się wybrać. Co prawda ja mam tylko 15km, więc rozumiem, że wiele osób będzie miało opory z powodu odległości, lecz nie sądzę, żeby ci którzy przyjadą żałowali. Pozwólmy pokazać organizatorom, co mają do zaoferowania za te 140zeta od załogi a w niedzielę po zlocie będziemy komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem, czemu kolega Jacek I, tak bardzo negatywnie nastawiony. Trzeba wpierw pojechać, ocenić a dopiero potem się wypowiadać. Jest to pierwsze tego typu spotkanie w Stolicy i jak narazie trudno się obiektywnie wypowiadać. Jako, że przy okazji zorganizowany jest zlot, nawet jeśl same targi będą marne, to towarzystwo na 100% będzie w DECHĘ:winner::niewiem::biwak::-] . Jest to jedno z ostatnich spotkań w tym roku i sądzę, że warto się wybrać. Co prawda ja mam tylko 15km, więc rozumiem, że wiele osób będzie miało opory z powodu odległości, lecz nie sądzę, żeby ci którzy przyjadą żałowali. Pozwólmy pokazać organizatorom, co mają do zaoferowania za te 140zeta od załogi a w niedzielę po zlocie będziemy komentować.

 

no mnie prawie przekonałeś :) myślę ze skoro miałem jechać to podpinam ogonek i może być ciekawie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luksusowa_buda jedziesz do wawy z :niewiem:

 

moze ktos wie jak wyglada kwestia sanitariatów prad itp

 

dzwoniłem do pana organizatora WC to TOYTOY bierzaca woda koszt imprezy 140 zł od załogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luksusowa_buda jedziesz do wawy z :niewiem:

 

moze ktos wie jak wyglada kwestia sanitariatów prad itp

 

dzwoniłem do pana organizatora WC to TOYTOY bierzaca woda koszt imprezy 140 zł od załogi

 

To jest tylko parking przed halą wystawową, więc nie ma co liczyć na luksusy. Mam nadzieję, że choć do prądu będzie można się przyłączyć:-] .

 

Jeszcze jedno!

Rozmawiałem wczoraj z organizatorem i mówił, że miejsca jest w cholerę (o prąd zapomniałem się spytać:winner: ), więc wydaje mi się, że nawet jak przyjedzie się bez wcześniejszego zgłoszenia, to i tak miejsce będzie. Z "Automobilklubu Śląskiego sekcja Wodzisław" jedzie pięć załóg, ze "Skarżyskiego Sabatu", też będzie co najmniej jedna załoga, więc troszkę przyczepek będzi :hop1::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to mamy Power :brawo: . Piotruś, przyjedziecie???

 

do dzisiaj były takie plany niestety Zona nie dostała wolnego w pracy i młodzież zaczyna smarkac beksa.gif boje sie ze mi sie rozłożą :niewiem: a planuje pojechac do Kazimierza :winner:

 

do zobaczenia w innym terminie ( może w Kazimierzu) przyjedzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dzisiaj były takie plany niestety Zona nie dostała wolnego w pracy i młodzież zaczyna smarkac beksa.gif boje sie ze mi sie rozłożą :niewiem: a planuje pojechac do Kazimierza :winner:

 

do zobaczenia w innym terminie ( może w Kazimierzu) przyjedzcie

 

 

Niestety, bardzo chcieliśmy jechać do Kazika, jednak nie damy rady.

Trudno, spotkamy się następnym raze :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. misiek69 - zlot z cepką

2. NICKT - sobota bez cepki

3. piomar67 - sobota bez ogona

4.California - sobota bez ogonka

 

Witam, i do zobaczenia na miejscu mam nadzieję że się spotkamy mój pojazd będzie oznaczony logiem z Nikiem . Na miejscu powinienem być około 11-11_30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się z załogą na targi ale bez budki nie chce ryzykować w tą pogode na zlocik żeby córcie przeziębić a ciężko ją utrzymać w bude

więc pozostaje mi tylko rodzinna wycieczka do Warszawy na cały dzień :niewiem:

Proszę o dopisanie do listy

szczepan-sobota bez ogonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.