Skocz do zawartości

Naprawiam i modyfikuję przyczepy


andrewa1

Rekomendowane odpowiedzi

a wracając do postu 78, bagażnika na hak do przyczepy

bo albo nie zauważyłem albo temat do końca nie wyczerpany

jak to prawnie wygląda ten hak w przyczepie, bo mam taką platformę na hak i chętnie do przyczepy zamontuję zamiast kupować bagażnik na ścianę przyczepy.

A korzystają już z dostępu do kompa może ktoś ma bagażnik na tylną ścianę na 3 rowery i jest mu nie potrzebny

 

NO właśnie, mnie też ten temat interesuje. Podejżewam że będzie tu problem z homologacją ale może andrewa1 wie coś więcej jak się dalej potodczyła sytuacja z tym hakiem do przyczepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja tez nie pamietam, zebym 4 razy w ciagu dnia musial odsniezac posesje u tesciow. Juz pomijam fakt, ze cepka, ktora mialem wyciagnac z ogrodu i zaciagnac do czestochowy po swietach pozostanie przysypana jeszcze chyba przez najblizsze w tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, Częstochowa zasypana. Ok godziny 8 - mimo gęstych opadów było jeszcze odśnieżane, później odpuścili. Ja osobiście śmigałem tylko 20km dzisiaj ale nie po mieście a po drogach lokalnych - nie przekroczyłem ani razu 50kmh, a często i gęsto jechałem po 20kmh.

 

widzę, że miałem szczęście bo moja przyczepa opuściła plac Andrewa już dobry miesiąc temu i jest gotowa do wyjazdu.

 

jest to odpowiednie miejsce na podziękowanie i polecenie p. Andrzeja - mimo dużego obłożenia pracą, moja przyczepa naprawiana w przerwach, oraz nawet w niedzielę - została super przygotowana do sezonu. Zaliczyliśmy też 30km trasę w celu regulacji nowych hamulców oraz całego najazdu.

 

z czystym sumieniem polecam Firmę Andrewa1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam  wszelkich starań  aby   przygotować,naprawić   przyczepy   czy  kampery  do sezonu   jednak  przy  takiej  pogodzie  są opóżnienia  na  które  już nie  mam  wpływu  

 

niemniej  jednak   postaram  się   nadrobić  zaległości   tak  aby   żaden  klient  nie  musiał   zmieniać tegorocznych planów  urlopowych  

 

 

pozdrawiam   z  zasypanej  Częstochowy   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, a ja chyba przewidziałem ten śnieg i dlatego już we wrześniu się z budką zameldowałem w kolejeczkę :]

 

niebawem  i  ta  przyczepka   będzie  do  odbioru  ale   pogoda  jak na razie nie pozwala  na  prace  zewnętrzne  a  bez  tego ani rusz  dalej    

 

dokładnie   ten sam problem  mam  w  dwóch  innych   projektach  

 

cóż  jeszcze  ten sezon  muszę  się  tak  przemęczyć  

 

pozdrawiam  

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem  i  ta  przyczepka   będzie  do  odbioru  ale   pogoda  jak na razie nie pozwala  na  prace  zewnętrzne  a  bez  tego ani rusz  dalej    

 

dokładnie   ten sam problem  mam  w  dwóch  innych   projektach  

no tak, ale czy śnieg zniknie ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Andrzej, a ja chyba przewidziałem ten śnieg i dlatego już we wrześniu się z budką zameldowałem w kolejeczkę :]

mam potwierdzenie od Andrzeja że jako pierwszy po zlocie z częstochowie zostawiam przyczepkę :)

ja to tylko na montaż bagaznika + gniazdo 13 Pin no chyba ze coś się znajdze

"bitwa" o miejsce w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mam potwierdzenie od Andrzeja że jako pierwszy po zlocie z częstochowie zostawiam przyczepkę :)

ja to tylko na montaż bagaznika + gniazdo 13 Pin no chyba ze coś się znajdze

"bitwa" o miejsce w kolejce :)

:yay: moja tam już stoi od września :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo...   zaczyna się :-) . Andrzej odśnieżaj plac bo...     dobry koń to i po śniegu pójdzie :-)



:yay: moja tam już stoi od września :]

 

moja też.. i chętnie bym już ją odebrał.. ale jak nie urok to... śnieg :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.