Skocz do zawartości

Naprawiam i modyfikuję przyczepy


andrewa1

Rekomendowane odpowiedzi

post-2830-0-52810600-1347914250_thumb.jpgpost-2830-0-48705300-1347914089_thumb.jpgpost-2830-0-17523300-1347913835_thumb.jpgtroszkę się zaniedbałem z fotkami ale już nadrobię

 

mam teraz przyczepę dość młodą rocznikowo i jestem wręcz załamany nie tyle stanem cepki co fabrycznym partactwem lub jak kto woli świadomym działaniem w celu uszkodzenia -gnicia cepki już wyjaśniam

jestem pierwszą osobą która otwiera tą cepkę po fabrycznym montowaniu to co zobaczyłem

 

przeczy logice i zdrowemu rozsądkowi musiało tak się skończyć

post-2830-0-08107400-1347914574_thumb.jpg

post-2830-0-72406400-1347914719_thumb.jpg

post-2830-0-73737700-1347914863_thumb.jpg

Edytowane przez andrewa1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Druciarstwo w Polsce zawsze miało przyszłość.......

ale to prawda co zawsze pisze - kupno przyczepy jest trudniejsze niz samochodu.

 

Gregory sądzisz, że takie partactwo to tylko w Polsce?

Sam widziałem parę razy remont przyczepek w DE, a potem jest do sprzedaży z dopiskiem "tylko na eksport".

To nie jest tylko nasza specjalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka nakładka ze skaju w środku to od razu czerwone światło "TO ŚMIERDZI" :-]

reszta trudniejsza do namierzenia jak ktoś nie zna modelu, a zwłaszcza sposobu prowadzenia listew

jak widać nie tylko pionowe łączenia = kłopoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie chciałem podziękować Andrzejowi za naprawę mojej przyczepy - pełen profesjonalizm. :)

A co do przyczepki "zamaskowanej" - miałem okazję zobaczyć to na żywo - i powiem, że bezpośrednio wygląda to o wiele gorzej niż na zdjęciach. Najbardziej przeraziło mnie "zamaskowanie" grzyba na ścianie przedniej za pomocą skaju.

Jeszcze raz dzięki Andrzeju i życzę powodzenia przy zmaganiu się z "horrorami".

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory sądzisz, że takie partactwo to tylko w Polsce?

Sam widziałem parę razy remont przyczepek w DE, a potem jest do sprzedaży z dopiskiem "tylko na eksport".

To nie jest tylko nasza specjalność.

Ja doskonale wiem w czym rzecz. Ale specjalizacja w druciarstwie zaszła tak daleko że kupno przyczepy nawet przez wyjadacza będzie nie lada wyznaniem.

Będziemy mieli jeszcze nie lada kwiatki na tym forum. Zobaczycie sami.

 

Jak z tym walczyć żeby nie umoczyc ?

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem w czym rzecz. Ale specjalizacja w druciarstwie zaszła tak daleko że kupno przyczepy nawet przez wyjadacza będzie nie lada wyznaniem.

Będziemy mieli jeszcze nie lada kwiatki na tym forum. Zobaczycie sami.

 

Jak z tym walczyć żeby nie umoczyc ?

 

kupić nową...:brawo:

 

tylko wtedy i tylko wtedy masz pewność, że nic nie było przy niej partaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: jeszcze nie kupione a już naprawiane --- nie należy zapominać o cepach z uszkodzeniami w transporcie :hehe: :hehe: :hehe: jest tego spora ilość jak z nowymi samochodami i prawie nigdy się nie dowiesz ze była naprawiana o

kupić nową...:brawo:

 

tylko wtedy i tylko wtedy masz pewność, że nic nie było przy niej partaczone

Tak ogladając to by to się zgadzało z tym jak niektórzy naprawiają nawet na tym forum opisując swoje poczynania tylko jak się czyta to tego nie widać i tak bardzo nie śmieszy Wybaczcie jak kogoś uraziłem ale czytam to i owo . Edytowane przez r_apa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo i znam historie tej cepki i wiem gdzie była niestety te informacje muszę zachować dla siebie

 

niestety poprzednia naprawa była w Polsce mnie osobiście pozostaje stanąć na wysokości zadania i doprowadzić cepke do porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja budka już stoi pod Jasną Górą...czeka na "wyrok".Zapowiada się niedrobna inwestycja w nasz "przeanalizowany i okazyjny" zakup....a miało być tak wspaniale.

 

 

cóż po dzisiejszych ogladzinach mimo ze zapowiadało sie groznie okazało sie co tak naprawdę jest i.... nie taki djabeł straszny mina właćciciela cepi po ogłoszeniu wyroku bezcenna

fakt cepka wymaga naprawy ale bardziej jest to kosmetyka niż powazna ingerencja okazuje się wiec ze jednak można kupić cepke w rozsądnych pieniadzach w dobrym stanie

 

jak już wiem zadowolony właściciel z takiego obrotu sprawy siebzi w barze i :piwo: coś cuje ze kamień spadł mu z serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.