Skocz do zawartości

ku przestrodze... czy to ktoś z forumowiczy??


Kamil_K

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 6 rano moja Żona jadąc do pracy miała wypadek, mówi że zrobiło jej się słabo. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Auto jednak do naprawy, a we wtorek mieliśmy jechać do Włoch :bzik:

 

Cóż jak nie uda się pożyczyć samochodu, plany będzie trzeba odłożyć. Niestety z AC assistance zaproponowali mi tylko auto na dwa dni, a jak już wspomniałem o samochodzie z hakiem na trzy tygodnie to Panu z PZMotu wyraźnie zniekształcił się głos :miga:

 

Skoda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zdjęcie pamiątkowe z dedykacją od straży miejskiej, za przekroczenie prędkości o 7 km/h

 

chciałoby się napisać, ze to paranoja tak ustawiać fotoradar, i wieszać na "nich" psy i wyzywać od najgorszych, ale dla przykładu - u takiego Niemca na porządku dziennym są mandaty za przekroczenie prędkości o 5 km/h i jakoś nikt z Polaków ( a przynajmniej niewielu ) tam bywających nie próbuje uskuteczniać na drogach "wolnej amerykanki" - wszyscy się bardzo starają oszczędzać "twardą" walutę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za durny dzień ;( przed chwilą listonosz doniósł zdjęcie pamiątkowe z dedykacją od straży miejskiej, za przekroczenie prędkości o 7 km/h :ok: Nic tylko się upić ...

 

A jeszcze gorzej się człowiek czuje, jak strzelają fotką w plecy.

Nie mandat, nie punkty, ale perfidny strzał w plecy z ukrycia strasznie mnie przygnębił, poczułem się upokorzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za durny dzień :ok: przed chwilą listonosz doniósł zdjęcie pamiątkowe z dedykacją od straży miejskiej, za przekroczenie prędkości o 7 km/h ;( Nic tylko się upić ...

 

Powiedz jeszcze że to strasz gminna w Człuchowie ;( ?

 

Może trochę odbiegamy od tematu ale czy nie jest przypadkiem tak że mają prawo ukarać dopiero jak przekroczy się prędkość o 10 km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nawet - teoretycznie - za 3 km/h można dostać mandat i punkty - ale na ile jest próg ustawiony decyduje "obsługa" urządzenia ;(

 

Faktycznie nawet w taryfikatorze jest "Przekroczenie dopuszczalnej prędkości do 10 km/h" - do 50 zł :ok:. rewir, co można powiedzieć ;( - głowa do góry ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu też "strzelili" mi w plecy koło Sławy za 200pln (23 km/h za dużo.

czy nie jest przypadkiem tak że mają prawo ukarać dopiero jak przekroczy się prędkość o 10 km/h ?

Pytałem kiedyś znajomego z lotnej-nie mogą ukarać podobno do 4 km,;tyle wynosi błąd pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie powinęli karać do 10 km/h.

Mój % błędu licznika + ich .

Teoria teoria , ale w praktyce plątać się po sądach , zatrudniać biegłych którzy zbadają licznik itp.

U mnie pewne jest jedno ,że navi pokazuje zawsze inną prędkość niż licznik mimo jazdy dłuższy czas tą samą prędkością.

Mam wrażenie ,że prędkościomierz w samochodzie zawyża prędkość.

Dla mnie jest to o tyle dobre , że na razie mało razy płaciłem za prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I policja nie kara za takie przekroczenia, szczegolenie z fotoradarow. Za duzo zachodu aby zdobyc te 50 zł. Strazaki to co innego dochod gminy, wiec i 50 zł dobre. Zreszta w czesci pracy wyrecza ich policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że prędkościomierz w samochodzie zawyża prędkość.

Dla mnie jest to o tyle dobre , że na razie mało razy płaciłem za prędkość.

 

Zwykle licznik w aucie lekko zawyża prędkość. Możemy to zwalić też na rozmiar i wyeksploatowanie opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.