Skocz do zawartości

Czy zdejmujecie kulkę haka?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie z innej bajki: czy macie pomysł jak rozwiązać temat zgubionej tabliczki z haka? Była kiedyś przynitowana, ale się zgubiła. Co trzeba zrobić w takiej sytuacji?

 

U mnie też tabliczka znikła w niewyjaśnionych okolicznościach. W zasadzie jest to potrzebne tylko na przegląd ;(, więc nie martwił bym się na zapas :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja mam pytanie z innej bajki: czy macie pomysł jak rozwiązać temat zgubionej tabliczki z haka? Była kiedyś przynitowana, ale się zgubiła. Co trzeba zrobić w takiej sytuacji?

 

Napisać do producenta haka (niekoniecznie swojego ;()..? Może przyśle tabliczkę..? ;(

 

U mnie też tabliczka znikła w niewyjaśnionych okolicznościach. W zasadzie jest to potrzebne tylko na przegląd ;( , więc nie martwił bym się na zapas :ok:

 

Pod warunkiem, że nie trefi Ci się jakiś upierdliwy policmajster, co się przyczepi, że hak homologacji nie ma...

Jasne, że ryzyko znikome, ale jakieśtam jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie trefi Ci się jakiś upierdliwy policmajster, co się przyczepi, że hak homologacji nie ma...

No dobra a nie jest tak że jak by hak homologacji nie miał to by mi na OSKP papierku do wbicia haka do dowodu nie dali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jak się nadgorliwy misiek doczepi to dowodzik zabierze. Tabliczka jest potwierdzeniem homologacji.

Jest na to jeden sposób aby tabliczkę mieć na haku. Zrobić zdjęcie (zdobyć wzór) takiej tabliczki i jej wymiary. Na allegro znaleźć firmę co takie tabliczki dorabia i z nimi zagadać. Koszt około 100zł.

Można też wymienić hak ;(

Na szrocie pan nawet nie chciał słyszeć o sprzedaniu samej tabliczki :ok:

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Pan na szrocie by pomyślał to

Pan myślał i to całkiem przytomnie. ;(

Całej rozmowy nie pamiętam bo to dość dawno było. Jak by za ten hak (z tabliczką) powiedział 100 to nikt by się nie zastanawiał, ale on niezłą cenę za ten hak krzyknoł :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a nie jest tak że jak by hak homologacji nie miał to by mi na OSKP papierku do wbicia haka do dowodu nie dali?

 

No, że niby tak... Ale skoro teraz nie ma tabliczki, to jaka pewność, że to ten sam hak jest..? :ok:;(

 

BTW: skoro policmajstry potrafią patrzeć po numerach homologacyjnych, czy światła są przystosowane do danej żarówki (przypadki wkładania palników ksenonowych do kloszy przeznaczonych na żarówki H4), to i do haka mogą się przyczepić.

Ale - tak jak pisałem - prawdopodobieństwo raczej nikłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna dyskusja przypominac niestety podobna na inny temat, nie bede nawet go wymienial..

Tylko nie leccie od razu pytac sie na policje , bo pare osob z tymi przyczepami jeszcze gdzies by pojechalo, cieplo jest.

Po co szukac dziury w calym - wpis w dowodzie macie - po co sie nakrecac?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.