Skocz do zawartości

Włochy 2010


jojo

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie ma co marudzić na główne drogi trochę może spocić się jadąc do Włoch za Grazz cały czas pod lekką górkę ale autko to czuje potem za Klagenfurtem trochę tunelików i optycznie już prosto gaz do dechy to bedzie ok 70 i do przodu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak swoją drogą gdzie na pd Wloch są Alpy nie żebym się czepiała ale?
ziomek, nie żebym się czepiała, ale gdzie w moim poście jest napisane, że Alpy są na południu Włoch???

 

Powrotna droga z południa Włoch do Polski to droga na północ Italii. A tam jak zawsze sądziłam są Alpy i nic w moim poście nie wskazuje na ich inne położenie. Czyż nie? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za namową przyjaznych osób pierwszy raz postanowiliśmy przejechać się uliczkami włoskimi nigdy więcej :-]

pozdrawiam :-]

to tak jak my :-]

A co?

Cepki mieliście za szerokie, czy holowniki za slabe... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fux jeżeli chcesz kogoś ośmieszać to powodzenia :-]

chyba za spokojnie ci na cro.pl bo teraz tu sie przeniosłeś i szukasz zaczepki :-]

Jak do tej pory na tym forum ludzie sobie życzliwie doradzali bez uszczypliwości i mam nadzieję że tak pozostanie :-]

Jezeli nie masz przyczepy to dlaczego zgrywasz mądralę ja bym się nie odzywała gdybym nie miała doświadczenia jazdy z przyczepą :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajny skrót przez Arta Terme, ale bez przyczepy...

 

kolego Fux pomyliłeś forum ! tu są osoby posiadające przyczepy lub campery i dzielą się swoim doświadczeniem.Tu nie jesteśmy przyzwyczajeni do udzielania bezsensownych rad. Pozdrawiam i proponuje powrót na croatia pl- .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie jesteśmy przyzwyczajeni do udzielania bezsensownych rad.

 

Ujmę to tak.

Czasami ktoś może np. jechać do Wloch.

Zimą.

Na narty lub Wenecji.

Tak więc to Twoje sformułowanie jest nie do końca na miejscu.

 

Pozdrawiam i proponuje powrót na croatia pl- .

A ktoś Cię z cro.pl wyrzucił, że takim jadem zioniesz? :-]

 

Właśnie na tamtym forum jest największa skarbnica wiedzy o tym kraju i trasach przelotowych; jest spora grupa odwiedzających kampingi i jeżdżących z przyczepami.

 

Pozdrawiam i zluzuj warkocze. Coś nerwowy jesteś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomódz

Z ortografią jak i pomysłami widzę nie najlepiej... :-]

 

Rozumiem, ze na codzień ZAWSZE z przyczepą jeździsz. Na zakupy także i do pracy.

 

Pozdrawiam i milego wypoczynku życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na końcem/połową sierpnia na północ Włoch?

Nie wiem czy zdąże kupić przyczepę ale raczej tak.

Trzy razy byłem w Lignano i właśnie tam jedziemy , bardzo dobry camping i ogólnie fajne miasteczko. :-]

Może ktoś jedzie więc mój pierwszy wyjazd z przyczepą nie będzie samotny, jedziemy z żoną i 3letnią córką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.