Jump to content
marek

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)

Recommended Posts

leszek

Może macie rację że to zbedne ale mnie toto wygląda że nie służy do machania .Wydaje mi się ze po prostu od spodu muszą być jeszcze jakieś otwory ,tam się podpala a resztę już robi ciąg powietrza .A cały przyrząd stoi i działa to jak ciąg w kominie.

Effendi

To "cóś" działa dokładnie tak jak napisał leszek...

Rysiaczek

Taki wynalazek udało mi sie zakupić w Lidlu za 39 zeta . 2m kabla 3x2,5 . Można podłączyć 4 cycepki z jednego punktu i nie tylko ! . Gniazda wyglądają na hermetyczne / ale czy na pewno ?????? / :ok:

post-44777-imported-287b4492-87fa-4889-bcd6-facb4aa58691_thumb.jpg

Serek

w Biedronce widziałem za chyba ta sama cene , ale na dwa gniazda , ale zato z programatorem czasowym... :ok:

Mirek1966

W MAKRO były podwójne bez programatora za ok. 12 PLN

gogi123

ja kupilem w netto ostatnio taka lampe owado-bujcza wedlug podanej mocy starczy do przedsionka ale w testach samo wyjdzie. Ciekaw jestem jak sie sprawdzi. cena ok 18zl

Serek
ja kupilem w netto ostatnio taka lampe owado-bujcza wedlug podanej mocy starczy do przedsionka ale w testach samo wyjdzie. Ciekaw jestem jak sie sprawdzi. cena ok 18zl
co to za sklep ..??? :ok: może coś wiecej na jej temat>??? jakaś fotka przedmiotu

:ok:

gogi123

To w rybniku nie ma NETTO :ok: cos ala biedronka lidl :ok:

Lampa jak to lampa ma wewnatrz zarowke ktora wabi owady, z zewnatrz otoczona siatka pod napieciem. Leci owad do swiatla ale nie doleci bo zabije go prad, czasem usmazy. Wiem bo mielismy kiedys w budynku gospodarczym taka duza lampe i bardzo skuteczna byla

a wymiar tej mojej ja wiem ze 17 wysoka i a 8 szekokosci

post-44933-imported-68418c52-f626-40bf-a8b3-e2ab25cf32b4_thumb.gif

Yabulon

Niezła i tania, no ale czy to będzie działać. Zobaczę w Lidlu czy czegoś takiego nie mają, bo ten sklep Netto to chyba jaikś tylko regionalny bo nikt o nim nie słyszał

gogi123

nie wiem moze to w moim regionie tylko. www.netto.pl

Sowa_77

Ja mam takę lampkę właśnie z netto.Kupiłem w ubiegłym roku i testowałem na wakacjach.W przyczepce się sprawdza doskonale.

Serek jak pamięta to potwierdzi.

W castoramie też widziałem,tylko większe i droższe.

Serek
.

Serek jak pamięta to potwierdzi.

W.

Cosik pamietam...byłeś z niej zadowolony jak pamietam .... :ok::ok:

leszek
Czy ktoś korzysta z tego wynalazku?

ja korzystam z takiej samej anteny .tuner jest u mnie nie używany ponieważ podpinam ją do laptopa.Antenę testowałem u mnie na południowym wschodzie gdzie sygnał z satelity jest już słaby oraz nad morzem .obraz był bardzo dobry tak więc średnica tej anteny jest wystarczająca . Sygnał ginał mi po przymocowaniu anteny do przyczepy ,trzeba zastosować odzielny maszt bo ruchy przyczepy np. podczas chodzenia potrafią zkłócić pracę anteny.Mnie udało się kupić używaną na allegro za 50zł :przyczepa:

Mercy

Dzisiaj przeczytałem wątek. Zobaczyłem zdjęcie palika z gniazdkami i poleciałem do Lidla. Niestety były tylko podwójne z 24h zegarem w cenie 39,90zł. 2 gniazdka za mało a do zegara nie znajduję zastosowania. Traf chciał, że przejeżdżałem koło biedronki. Były poczwórne w cenie 29,90zł. ale nieco inne. Widać że to ten sam producent, ale ja mam gniazda w poziomie po dwa z każdej strony (na zdjęciu widzę, że są w pionie).