Jump to content
marek

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)

Recommended Posts

finger

W sprawie podnóżka mogę się wypowiedzieć z racji jego zakupu . Rzeczywiście , raczej nie może on służyć jako stopień z racji jego wysokości . Nie wiem na jakiej wysokości macie próg ale przy dość niskim ustawieniu przyczepy nie otworzycie drzwi . Wysokość podnóżka to 40 cm . Żeby miał wysokość jakieś 30 cm to byłoby OK . Mi on się przyda ale nie jako stopień do przyczepy .

Na zdjęciu widoczny jest fragment Niewiadówki która jest postawiona dość wysoko na łapach , oś też jest podparta . W momencie gdyby stała na kołach i podpartych łapach nie będzie można otwierać drzwi .

Pod kątem wytrzymałości daje radę . Moje słuszne 105 kg wytrzymało :czerwona:

Podnóżek z LIDL'a

post-70420-imported-f7cd0558-a8c2-432e-a508-5a6185b474e0_thumb.jpg

ho

a jak ze sopkami tego podnóżka nie bedą kaleczyły podłogi w przedsionku ??

finger

Wykonanie jest takie samo jak w przypadku stopni sprzedawanych na allegro .

miszko

Przyznam się teraz, że przed zamieszczeniem informacji o promocji również nie widziałem "żywcem" tego podnóżka. Jest faktycznie wysoki, ale może taki składany stołeczek się spodoba :hop1:)) Też nie oglądałem jeszcze, ale może ktoś będzie w ALDI... :ok:

http://www.aldi.pl/OFFER_PL_MI/OFFER_07/OFF09.SHTML

100pa
Mocowanie parasola lub masztu:

http://www.lidl.pl/pl/hom...nie_uniwersalne

W Lidl od 12.03. Movera proponuje to samo w wyższej cenie.

Kupiłem ten "uchwyt" w ubiegłum roku też w Lidlu . Super się spisywał , wytrzymały i w dobrej cenie ( identyczna jak w ubiegłum roku)

pwtwsw

Potwierdzam to co pisze 100pa. Też w zeszły roku kupiłem takie cuś i służyło mi doskonale. Polecam z czystym sumieniem :mod:

szary11

Chyba sobie kupie te mocowanie. Do tej pory używałem standardowej stopki do której nalewałem wody, ale niezbyt to się sprawdza. Podczas niezbyt mocnego wiatru wywraca mi parasol.

paulos

Widziałem kiedyś na allegro taki stojak. Wystarczy kawałek kontownika, spawarka i można samemu sobie wykonać. Teraz jestem w kropce bo nie wiem który byłby lepszy. Myślę jednak że w twardym podłożu ten z lidla byłoby ciężko wkręcić. :mod:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=542494588

Chałek

Lidlowski ładnie wygląda, ale pewnie nie jest tak wytrzymały jak ten powyżej. Może i da się go wkręcić do twardego i kamienistego podłoża wspomagając się :mod: , ale pytanie, czy on to wytrzyma. A ten zwykły metalowy na pewno nie będzie kosztował 30zł i jest wytrzymalszy. Zrobię sobie właśnie taki.

klon

od 16. kwietnia są przeceny w NETTO i ja tam znalazłem agregat marka - nieznana 650 Watowy 2-suwów i ma byc przeceniony ponoć do 200 zł

Wirek

klon, jak wytrzymasz przy nim?? , bo zapewne będzie około 90 decybeli i bez stabilizacji napięcia.

klon

trybie ale ja mówię, że widziałem ale jutro z ciekawości podjadę i oblukam ile jest dB jak będzie pisało po naszemu to się dowiem ;)