Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

iczniki energii elektrycznej (45 zł)- ..... do ewentualnych rozliczeń wg faktycznego zużycia kWh?

Andrzej, aby cos zluzylo do rozliczen musi byc legalizowane przez urzad miar lub upowazniona przez niego jednostke... te liczniki moga byc uzywane jedynie jako info dla ciebie.. ot i tyle... a moze maja legalizacje???? szczerze w to watpie..legalizacja licznika energii kosztuje okolo 100 zlociszow... zalezy jeszcze od tego jaki ten licznik jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takowy ma zdaje się Robin i z niego korzysta bez problemów.

Tak niby fajny pomysł ale ilu z was było na polu na którym można korzystać z takiej formy rozliczenia.No sami wiecie Polak potrafi i zawsze jak może to sobie 1 gniazdko tak zrobi co by mniej płacić :blagac:

Tak sobie pomyślałem o tym pokrowcu aby skrócić o połowe i byłoby czym przykryć rowery ?

A widziałem takie 16,70 zł http://www.allegro.pl/item264624853_pokrowiec_na_rower_skuter_producent_najtaniej_.html

post-31595-imported-c873c92c-fa72-403e-9c21-d02f97571368_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Sprawdza sie to, czy raczej zbędne obciażenie przyczepy?

Moim zdaniem chociaż takiego nie mam może być przydatne .Sam żeby odpalić grila układam nieraz stos z brykietów i podpalam a gdy brykiet dobrze się rozpali to rozgarniam po całym grilu. Tutaj wygląda że ten przyrząd spełnia podobną rolę być może lepiej gdyż na grilu czasem ten ułożony stos z brykietu potrafi się za wcześnie rozlecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane, że to służy do rozpalania brykietów bez rozpałki. Jak dla mnie kolejny badziew do niczego nie przydatny. No ale może się mylę. Będę dzisiaj w Lidlu to sobie to cudo oblookam i może zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozpalania brykietow, to mam jeden patencik, moze sie komus przyda.

 

Kladziemy klika brykiecikow, podkladamy podpalke do grila (te tekturki moga byc - z jedna lub dwie kostki) i podpalamy. Czekamy 1-2 min. Do rozpalania reszty weglikow wykorzystuje suszarke do wlosow mojej zony. 2 min 'suszenia' w grilla i mamy rozpalone. POLECAM

 

Kiedys w hipermarketach widzialem takie 'suszarki' do grilla na baterie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane, że to służy do rozpalania brykietów bez rozpałki. Jak dla mnie kolejny badziew do niczego nie przydatny. No ale może się mylę. Będę dzisiaj w Lidlu to sobie to cudo oblookam i może zmienię zdanie.
to tylko zbędny balast.wystarcza zwykła rozpałka, zajmuje mniej miejsca. Potwierdzam to jest badziew.

 

A pamiętacie takie puszki po konserwach. Robiło się dziurki, doczepiało się drut i wkoło się wywijało, to tosamo tylko za dudki. :ok: tu nie przyda się. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.