Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Trafko

Ja myślę ,żeby ze stołem dać sobie spokój.

Zamiast stołu zorganizować zabawę taneczną integracyjną.

Kolega Track na pewno nie odmówi zagrania nam.

Sam nie lubię tańczyć , ale w tym wypadku nie zawiodę.

Zamiast stołu jakieś ławeczki do spoczynku.

Jestem pewien , że po północy wszyscy będziemy zintegrowani

Czyli wariant: biesiada taneczna. Tak też może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czytam Wasze wypowiedzi, i już w "duchu" czuję że będzie super.Obojętnie ,czy stół ,czy też tańce , będzie kosmicznie.Pozdrawiam .-Janusz. :(:):(:):(

 

Ale przecież można połączyć przyjemne z pożytecznym czyli biesiada przy stole z tańcami i innymi harcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jak zawsze. Część będzie się bawić przy ognisku z tańcami i śpiewem, a część będzie siedzieć przy swoich budkach w małych grupkach. Tak zawsze było i tak będzie, bo każdy jest inny i nikogo nie trzeba zmuszać do wspólnej zabawy. Ja na pewno będę przy ogniu i wszędzie tam gdzie coś się dzieje. Po każdym zlocie wracam do domu mega zmęczony bo nigdy nie mam czasu usiąść i tylko ganiam między budami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulonku, Mam to samo ale już w czasie powrotu . Najlepsze jest to , że wracając już prawie wyjeżdżam myślami na następny wypad . I tak z tymi myślami o tym co było i co będzie kolibię się do przodu trafiając wreszcie do domu , gdzie padam jak pies Pluto . Dopiero na drugi dzień funkconuję normalnie czyli wyłączona zostaje funkcja "wariactwo" i staje się ... statecznym panem po czterdziestce . :(:(:(:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym zlocie wracam do domu mega zmęczony bo nigdy nie mam czasu usiąść i tylko ganiam między budami

 

Dobrze, że masz ten wyjazd "podaugustowski" to sobie tam wypoczniesz :(

 

No, chyba, że się zmówimy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że spotkamy się w wiadomym miejscu

 

 

"Mamy swoje komóreczki więc będziemy in tacz" :(

 

Tym razem tylko musimy się zgadać co do miejsca, bo Ania raczej na takie spacery jak ostatnio nie będzie się pisała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.