Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wirek, jeśli Ty sobie robisz JAJA WIELKANOCNE to udało Się to Tobie.

Lecz ja jestem domyślny wszelkich innych niepowodzeń i wierzę że wszystko w dzisiejszych czasach jest możliwe.

Remont kampingu, odwołanie zlotu europejskiego to wszystko wskazuje że trafiłeś nas w samo serce.

Tylko nie wiem którego wątku się trzymać?

Bo jeśli ten pierwszy jest prawdziwy to musowo szukać alternatywnego wyjścia.Ale z tym poczekamy do jutra. :niewiem::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wytypować z 115 załóg drogą losowanie te 75 czy też zakończyć listę na 75 pozycji

W losowaniach szczęścia nie mam a pozycja na liście mnie eliminuje.

Tak więc Wirek proszę o skreślenie mojej załogi.

 

Poszukuję kogoś z Wielkopolski kto jest wcześniej na liście i odbierze mi zamówione przeze mnie gadżety (kufle, plakietki z nickiem, 2 rodzaje odznak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pozycja nie eliminuje, ale jeśli to co Wirku piszesz nie jest żartem prima aprilisowym to chyba straciłam ochotę na ten wspólny, ale nie dla wszystkich, wyjazd.

 

Pojedziemy sobie gdzieś na własną rękę.

 

Ja poprosiłabym o skreślenie (i osobiście na pewno nie przyjadę) ale na listę zapisywał nas pietrek więc niech decyzję o skreśleniu również on podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jeśli wirek nie odwoła tego newsa to będzie wtopa. choć trochę to dziwne że dopiero teraz nas o tym informuje, a był tam już kilka razy.

Reasumując, Wirek super żart wywołał prawdziwą dyskusję więc chyba efekt

zamierzony został osiągnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="Rafal_K napisał.

Wirek super żart wywołał prawdziwą dyskusję więc chyba efekt

zamierzony został osiągnięty.

 

A ja myślę że jeśli to żart to dobry lecz nie w tym miejscu, gdyż to miejsce nie jest do takich żartów.

:niewiem::niewiem::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, co pisze Wirek to proponuję znalezienie innego kempingu, który pomieści wszystkie załogi. Przecież zostało jeszcze 30 dni! Gdyby miało dojść do losowania to ja w tym spektaklu nie uczestniczę bo uważam taką procedurę za żenującą, niepoważną żle świadczącą o administratorach kempingu. O zlocie wiedzieli od miesięcy! :niewiem::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś z Wielkopolski kto jest wcześniej na liście i odbierze mi zamówione przeze mnie gadżety (kufle, plakietki z nickiem, 2 rodzaje odznak).

 

Paweł zawsze możemy jechać w odwiedziny i odebrać to co zamawiałeś … :hmm:

 

 

Ps. Patrząc na listę od końca to się załapiemy :niewiem: ( pierwsi będą ostatnimi :niewiem: a ostatni z listy pierwszymi :bzik::-] ) a tak swoją drogą jest to bujda na resorach z tym ograniczeniem osób :D co najwyżej to uwierzyłbym, że może zabraknąć gniazd do podłączenia 230V :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.