Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a będzie jakies logo naszego zjazdu , chętnie kupię i będę je obwoził po wszelakich szlakach naszej ojczyzny
Z reguły to na każdy zlot, czy większe spotkanie produkowane są naklejki, ale mamy też typowo forumowe gadżety, które sporo z nas ma. Poczytaj sobie w tym temacie http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5706
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałbym sie dołączyć do dyskusji, i wysunę propozycję.

Większość z was juz się zna, przechyliliście nie jedno :ok: i nie jedną noc przegadaliście, ale na zlot przyjeżdża kilku nowych forumowiczów ( między innymi Ja) myślę sobie tak że jeśli każdy uczestnik zlotu przygotuje sobie niewielką plakietkę z imieniem, łatwiej nam będzie nawiązać kontakt a przynajmniej "nowi" nie będą się czuli obco. Jest to praktyka zaczerpnięta ze szkoleń na które jeżdżę i powiem że się sprawdza.

Trochę głupio brzmi pytanie (...) hej kolego w skurzanym kapeluszu, w koszuli w czerwoną kratkę co trzymasz butelkę, polej... a przepraszam jak masz na imię? (...)

co myślicie o takim rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkdent, Identyfikatory też większość z nas ma. Fakt, że mało kto je nosi, ale można wrócić to tego zwyczaju, przynajmniej na początku, bo później to i tak się pogubią. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rkdent, Proszę bardzo .

Działaj . http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4411

:ok:

 

[ Dodano: Wto 02 Lut, 2010 07:17 ]

nie doczytałem widocznie o tych identyfikatorach ale myślę że warto przypomnieć

Chyba warto , więc może admini przesuną ten wątek ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, poczekajcie chwilę jak nasza PlastElinka będzie miała dostęp do wirtualnego Świata jak opracuje logo zlotu, to wtedy na pewno pojawi się temat identyfikatorów, naklejek i takich tam.

A Ciebie Rysiu proszę o wydzielenie tematu do osobnego wątku: Identyfikatory i naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie Rysiu proszę o wydzielenie tematu do osobnego wątku: Identyfikatory i naklejki.

 

Arturku , z tego co wiem na zloty mamy standardowe indentyfikatory( http://www.forum.karawani...opic.php?t=4411 ) . Co do naklejki też zawsze były standardowe , ale wiem ,że Wirek coś z Elką planuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKISSJG, temat będzie w odpowiednim czasie by było w pierwszym poście , a nie najpierw dyskusja , a później logo, identyfikatory i to najważniejsze zgubi się - cierpliwości :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że nie mogę wysyłać poczty odpowiem tutaj na Twoje pytanie. Na zlot przybędziemy we trójkę - żoneczka Joasia, syn Pawęł lat 13 (dziękuję za wyrazy współczucia), i Swistak - Areczek... Postaramy się przyjechać ciut wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.