Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, a ja nie mam co na siebie włożyć
:(

 

Skąd ja to zdanie znam :( , Rysiu Ty nie bądź baba tylko pomyśl , ja już wymyśliłem i strój jest w realizacji - znaczy sie zakupów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zona ma wyjsc z mezem na zabawe karnawalowa , jest przebrana za krolewne a maz lata w gaciach po mieszkaniu i nie wie za kogo sie przebrac ,

zona prosi go zeby w koncu zalozyl garnitur

on do niej - ale to bal przebierancow !

ona do niego - stary Ty poprostu nie pij , gwarantuje ze Cie wtedy nikt nie pozna :(

 

 

sorki nie chcialem nikogo obrazic i nie jest to do nikogo adresowane ,ot taki kawal mi sie przypomnial po przeczytaniu tego postu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się telefonicznie skontaktować z moimi doradzcami czasowym Fingiekiem i 100p ką ! Myslę że Radwan , Kitek , Balthurek , i inni pzrzyjaciele z zachodu Polski też dojadą wcześniej .
. N pewno będziemy w kwietniu :( . Przyjedziemy jak tylko się da najwcześniej. Może we czwartek :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się telefonicznie skontaktować z moimi doradzcami czasowym Fingiekiem i 100p ką ! Myslę że Radwan , Kitek , Balthurek , i inni pzrzyjaciele z zachodu Polski też dojadą wcześniej .

 

tak tak dojedziemy wcześniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM GŁUPIE PYTANIE ???? Kiedy i o której godznie będą te stoły zastawiane jadłem i napitkiem ! /

 

 

Rysiaczku można te stoły rozstawić w sobotę lub w niedziele , a można tez i w sobotę i w niedziele też .

Przecież po wycieczce do Wolsztyna czy po wycieczce rowerowej , nie pójdziemy zaraz spać . Planowany powrót z Wolsztyna do około 18 czy 19 godziny , więc jest czas by pobiesiadować , podobnie jest z wycieczka rowerową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęcacie swymi wypowiedziami , że nie wypali, że brak czasu jeśli tak nie będę zawracał sobie tym głowę :(, bo muszę dogadać sie by zabezpieczyć odpowiednią ilość stołów , jeśli ma to być niewypał szkoda zachodu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zniechęca. Ale warto wiedzieć jak było kiedyś i wziąć to pod uwagę.

 

 

Lepciaczku to raczej trzeba zachęcać i podbudować , że się uda i będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon, A jak zwali się POŁUDNIE to korek murowany korek do rana.

 

Korek to pewna sprawa od Katowic, a nie wspomne o stole POŁUDNIOWCÓW który będzie długi że ho ho :(:(:)

 

 

Stół :( będzie wspólny co najwyżej zajmiecie południową stronę i ja też , bo też z południa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ,żeby ze stołem dać sobie spokój.

Zamiast stołu zorganizować zabawę taneczną integracyjną.

Kolega Track na pewno nie odmówi zagrania nam.

Sam nie lubię tańczyć , ale w tym wypadku nie zawiodę.

Zamiast stołu jakieś ławeczki do spoczynku.

Jestem pewien , że po północy wszyscy będziemy zintegrowani. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.