Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Sławie zamierzam organizatorów i ludzi ,którzy pomagają wyposażyć w gwiazdy szeryfa, są to osoby, które były już nie na jednym zlocie i były również na kempingu w Sławie, więc wszelkie informacje od tych osób będzie można uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to prawdą że każdy ustawia gdzie chce. Były wpisy na forum, a także usłyszałem od niektórych uczestników że są miejsca zajęte, miejsca ogrodzone taśmą dla znajomych ; jeśli ktoś nowy to stawia tam gdzie jest akurat wolne. Im większy zlot tym bardziej jest się "anonimowym". Zasada jest prosta - jak w stadzie :( . Albo zostaniesz przyjęty do stada albo tworzysz swoje. Potrzebna jest własna inicjatywa. Na małych zlotach stado jest praktycznie jedno, a Sława na pewno nie jest małym zlotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archisan, na pewno nie będzie 330 załóg jak w Warce i przede wszystkim będą do załogi z tego forum i dlatego też spodziewam się , że będzie lepsza integracja , planuje między innym wspólny stół ( wspólna kolacja) na całej długości alejki ( około 40 m) zdaje sobie sprawę , że jednak będzie nas sporo i trudno będzie wszystkim dogodzić - będą głosy krytyczne .

Nie ma co się dziwić jak ktoś będzie rezerwował miejsce dla zaprzyjaźnionych załóg. Na tym forum zawiązały się rożne przyjaźnie czy poprzez pisanie, czy już na wspólnych wyjazdach i chcą być koło siebie - czy mamy tego zabronić???? - chyba nie.

Ja w każdym bądź razie nie będę miał za złe jak Ty dla kogoś zarezerwujesz miejsce lub ktoś dla Ciebie.

Kemping w Sławie ma to do siebie, że jednak będziemy wszyscy blisko siebie ( kształt prostokąta) , oczywiście oddaleni, bo przyjść od pierwszej załogi z brzegu na drugi koniec - trochę czasu zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą głosy krytyczne .

 

i będą pozytywne :(

 

I będę się starał by tych pozytywnych było jak najwięcej , krytykę też przyjmę będzie na przyszłość lub nawet przed zlotem by w miarę możliwości coś poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, obawiam się, że jednak to wszystko może trochę nie być takie jak Ci się wydaje. W tej chwili zapisanych jest ponad 60 załóg, około 170 osób. Nie sposób tylu ludzi zintegrować. Sam zapewne zauważyłeś, że na każdym większym spotkaniu tworzą się grupy i tu też tak będzie. Pamiętam jak próbowałem zebrać ludzi "do kupy" w Sandomigo. Chodziłem od załogi do załogi, wołałem przez mikrofon Rysiaczka, to większość albo udawała, że nie słyszy, albo patrzyli na mnie jak na normalnego inaczej. Nie piszę tego żeby Cię zniechęcić, ale obawiam się że do wspólnego stołu i innych wspólnych zabaw podejdzie nie więcej niż połowa uczestników zlotu. Oczywiście będzie spora grupa stałych bywalców zlotów, która się świetnie potrafi bawić i na tych możesz liczyć zarówno przy organizacji i wspólnej zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon, doskonale zdaje sobie z tego sprawę , że tak było i tak będzie , ale ten wspólny stół przyciągnie , Ty sobie wyobrażasz np gdy podniesiesz toast do mnie a ja np 40 m dalej na drugim końcu stołu :( .

Nie będziemy zmuszać , na pewno część zostanie przy swoich budkach i nic w tym złego.

Na pewno ten wspólny stół sporą grupę ludzi przyciągnie , to jest moim zamiarem, nie liczę na 100% , bo wiem jak to wygląda i to co piszesz to jest prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólny stół sporą grupę ludzi przyciągnie

ja na pewno załapię się do wspólnego stołu,a i jeszcze paru mniej chętnym przetłumaczę co i jak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM GŁUPIE PYTANIE ???? Kiedy i o której godznie będą te stoły zastawiane jadłem i napitkiem ! / sobota zajęta -parowozy , niedziela -wycieczka rowerowa i w większości wyjazdy ! W piątek będą dopiero ludziska zjeżdżać na Zlot ! Pasowania , witaczka itp. ? Takich jak ja co dotrze w nocy w srodę będzie niewielu ! A gdzie rybałka ! Muszę się telefonicznie skontaktować z moimi doradzcami czasowym Fingiekiem i 100p ką ! Myslę że Radwan , Kitek , Balthurek , i inni pzrzyjaciele z zachodu Polski też dojadą wcześniej .

 

archisanek ! Na tym Zlocie musisz nabrać sił własnych . A kto Ci broni przyjechać wcześniej i zarezerwować miejsce dla dla Rysiaczka . Obiecuję Ci na 100 % że integracja będzie pełna ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.