Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rysiu,

Pawełku nauczyłeś się cytować selektywnie

Już dawno :-]

wyrywasz słowa z kontekstu

Chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi na to, że w pierwszym poscie piszesz o swojej niewiedzy co do 1.04 a w drugim, że to jednak był żart :hop1: Niczego nikomu nie wyrwałem a tym bardziej z kontekstu.

Na przyszłość proszę nie wyrywaj moich swój ze zdania, jak już cytujesz to pełne zdanie , słowa wyrwane w taki sposób zmienia czasami sens wypowiedzi.

Z uwagi na powagę dzisiejszego dnia (Wielki Piątek), pozwolisz, że nie skomentuję tej wypowiedzi i zakończę temat.

Sławie spotkamy się przy :lol:

Z tym się zgadzam w 100%

 

Wesołych Świąt :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirku no masz szczescie ze to byl zart ,bylbys biedny jak bym byla ale jeszcze sie zobaczymy a tak apropo zaopiekuj sie moimi jak dojada bo to nowicjusze pozdrawiam z przepieknej Itali :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że jeśli to żart to dobry lecz nie w tym miejscu, gdyż to miejsce nie jest do takich żartów.

 

Boguś jakbym napisał np w kąciku na wesoło od razu było by wiadomo, że to żart prima aprilisowi i aby żart się udał musiałem w temacie zlotu pisać.

 

Winny zawsze się tłumaczy. :hop1:

Ponieważ Seruś trafi w Twój żart wszystko stało się jasne od początku.

Lecz ja żyjąc już kilka ładnych lat carawaningiem różne sprawy przerabiałem.

W Warce pomieściliśmy się wszyscy, lecz jak było z prądem, to wiemy.

Będąc na zlocie MK Skrzydlaci w Ludwikowicach Kłodzkich też prądu zabrakło chć było około 20 załóg.

Kiedyś w Jelonce też awaryjnie dowożono prąd chociaż też było wszystko dopięte do samego końca.

Przytoczę jeszcze jeden przykład zlot który winien się odbywać w Mysłakowicach, odbył się w Miłkowie.

Więc jak wspominałem wszystko może się zdarzyć. :przyczepa::-]:-]

Gdyby to zrobił takiego psikusa forumowicz to nie było by tych podejrzeń, lecz zrobił to sam szef a jemu należy ufać. :-]

 

 

ale co było a nie jest to tylko powiem że do Sławy pozostało w zależności komu, od 25 do 28 dni.i to jest na pocieszenie. :lol::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś i w Sławie mogą wydarzyć się różne nieprzewidziane historie ( odpukać w niemalowane) , staram się, aby takowych nie było, co z tych moich starań wyjdzie okaże się po zlocie.

Muszę podkreślić, że stara się też dyrekcja pod okiem Burmistrza by było nam jak najlepiej.

Najważniejszą rzeczą jaką my uczestnicy powinniśmy zabrać ze sobą - to duże poczucie humoru, a wtedy nawet jakieś nieprzewidziane niespodzianki zejdą na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą rzeczą jaką my uczestnicy powinniśmy zabrać ze sobą - to duże poczucie humoru, a wtedy nawet jakieś nieprzewidziane niespodzianki zejdą na drugi plan.

 

Ja już mam go spakowany ... dlatego ,że jade już 29. :przyczepa::hop1::-]:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b.b tulipan, Ale zarcik się udał :hop1: koledzy i koleżanki nabrali się :przyczepa: i to się liczy niepotrzebne były tylko te nerwy ale w takiej sytuacji wszystko jest możliwe.Ale to juz przeszłość i niema co ciągnąć tematu pozrawiam.PS.Niestety Krzysiu nie przyjedzie do nas tym razem ma w tym czasie gościnne występy w Las Vegas ale duszą będzie z nami,a kiedyś kto wie :-] może,po sezonie występowym. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy i koleżanki nabrali się

Jeżeli masz mnie na myśli to się mylisz :hop1: Od początku wiedziałem co się święci (spytajcie radwana i ROBICARA), ponieważ znam ten kemping i wiem, że 75 załóg to śmiech na ten teren :-]

Mogę natomiast stwierdzić, że niektórzy nabrali się myśląc, że jestem zdenerwowany i obrażony. Nic tego :-] Tak łatwo się nie obrażam :lol:

:przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b.b tulipan, Boguś mordo ty moja ,obiecaj mi że obsłuchamy te płytki do białego rana :hop1::-]:lol: przy nie jednym w sławie :przyczepa: Ps.w sławie umówimy się co do wypadu na bajkał w maju ,zaczynam sezon pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pożartowaliśmy , ale dziś już całkiem serio .

Nasze zloty robią się coraz liczniejsze i kempingów, które są w stanie pomieścić ponad 150 załóg ( tyle może być chętnych na majowy zlot 2011 , a może i więcej) .

Ile takich kempingów jest Sława, Warka i ? ( proszę podpowiedź cie).

I czy znajdzie się też ktoś chętny do organizacji takiego zlotu w "czynie społecznym"

Padały propozycje by podzielić na 3 w różnych rejonach kraju by w miarę blisko każdy miał.

Pomysł warty do przedyskutowania tu na forum i w Sławie.

Na pewno lepiej robić wspólne spotkanie by poznać się, ale możemy mieć ograniczenia w postaci miejsca takiego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.