Skocz do zawartości

Proszę o ocenę Knaus 580 QS


radkamp

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jacek00 napisał(a):

Tak, firmy leasingowe nie chcą leasingować takich pojazdów i często warunkiem jest fvat od polskiego sprzedawcy. 

Mimo wszystko zrobiłbym rozeznanie wśród firm leasingowych - takie rzeczy się dzieją ;) 

Jest też coś takiego jak leasing zwrotny - trzeba tylko wyłożyć kasę na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skromnie poinformuję, że sprzedaję swoją przyczepę kempingową. Używana wyłącznie prywatnie.

https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/knaus-sudwind-580-qs-silver-selection-pierwszy-wlasciciel-knaus-sudwind-silver-selection-pierwszy-wlasciciel-doposazona-ID6GffAP.html

Cena dla forumowiczów do dogadania :) Sprzedaż na fakturę VAT. 

Wyposażona we wszystko co potrzebne dla funkcjonowania bez podłączenia do 230 v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PLopaPL napisał(a):

Skromnie poinformuję, że sprzedaję swoją przyczepę kempingową. Używana wyłącznie prywatnie.

https://www.otomoto.pl/przyczepy/oferta/knaus-sudwind-580-qs-silver-selection-pierwszy-wlasciciel-knaus-sudwind-silver-selection-pierwszy-wlasciciel-doposazona-ID6GffAP.html

Cena dla forumowiczów do dogadania :) Sprzedaż na fakturę VAT. 

Wyposażona we wszystko co potrzebne dla funkcjonowania bez podłączenia do 230 v

możesz pokazać jaki masz uchwyt do tv ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, konradk napisał(a):

możesz pokazać jaki masz uchwyt do tv ? :)

Ok. Wyślę fotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PLopaPL napisał(a):

ALe cena też spora, osobiście wolałbym kupić nową i dołożyć 20-25k za wyposażenie. Wtedy za 150-155k brutto mamy nówkę przyczepę ze wszystkim czego potrzebujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał(a):

ALe cena też spora, osobiście wolałbym kupić nową i dołożyć 20-25k za wyposażenie. Wtedy za 150-155k brutto mamy nówkę przyczepę ze wszystkim czego potrzebujemy. 

Myślę, że każdy kto dba i serwisuje swoje pojazdy, niezależnie czy jest to przyczepa czy kamper, chciałby dostać za nie odpowiednie pieniądze. W mojej ocenie każdy pojazd z pierwszych rąk jest dużo bezpieczniejszym zakupem niż tańsze od handlarza. Nie ukrywajmy, że większość osób nie dba odpowiednio o swój sprzęt, przecież i tak sprzedam po leasingu. Zakładam, że swoją za pół ceny też nie sprzedasz? ;) 

Tak, jak pisałem, jestem otwarty na propozycje. 

Przy okazji, rzuć info na pw jakiego masz smaxa, jak się sprawdza jako holownik?

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radkamp tak jak napisali już koledzy odpuść niewarta jest ta przyczepa swojej ceny. Wydasz bardzo dużo kasy na coś czemu będzie daleko do ideału i jeszcze będziesz musiał to naprawiać. Dla mnie już samo mijanie się z prawdą odnośnie jej stanu na starcie dyskwalifikowałoby ten wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, PLopaPL napisał(a):

Myślę, że każdy kto dba i serwisuje swoje pojazdy, niezależnie czy jest to przyczepa czy kamper, chciałby dostać za nie odpowiednie pieniądze. W mojej ocenie każdy pojazd z pierwszych rąk jest dużo bezpieczniejszym zakupem niż tańsze od handlarza. Nie ukrywajmy, że większość osób nie dba odpowiednio o swój sprzęt, przecież i tak sprzedam po leasingu. Zakładam, że swoją za pół ceny też nie sprzedasz? ;) 

 

Nie no wiadomo, że buda z pierwszej ręki jest lepsza niż od handlarza. Problem w tym, że dobrze doposażona buda używana cenowo zbliża się do nowej i robi się problem co lepsze 🙂

Życzę Ci abyś sprzedał za jak najwyższą kwotę 🙂

Swojej na razie nie sprzedaje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ING ma taką ofertę i jest wstanie coś takiego zrobić. ALE warunki (koszty) leasingu nie są zbyt korzystne. Sa też firmy, które pośredniczą w takich operacjach i wystawiają polskie fv dla potrzeb leasingu. Możesz też zrobić leasing zwrotny.

Spróbuj zbadać rynek DE, bo ceny w porównaniu z PL są zaskakująco korzystne. Sam kupiłem w styczniu swoją i załatwiłem 100% mailowo. W mojej ocenie lepiej kupić nóweczkę i na spokojnie doposażać w dostosowanym przez siebie tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Prokot said:

ING ma taką ofertę i jest wstanie coś takiego zrobić. ALE warunki (koszty) leasingu nie są zbyt korzystne. Sa też firmy, które pośredniczą w takich operacjach i wystawiają polskie fv dla potrzeb leasingu. Możesz też zrobić leasing zwrotny.

Spróbuj zbadać rynek DE, bo ceny w porównaniu z PL są zaskakująco korzystne. Sam kupiłem w styczniu swoją i załatwiłem 100% mailowo. W mojej ocenie lepiej kupić nóweczkę i na spokojnie doposażać w dostosowanym przez siebie tempie.

"doposażać w dostosowanym przez siebie tempie" czytałem, że jak się tego nie zaplanuje na etapie produkcji to wychodzą kwiatki, typu nie wzmocniony dach pod planowaną klimatyzację (albo klima w miejsce okna) czy konieczność samodzielnego wycinania otworów w ściankach pod np. wodę miejską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, radkamp napisał(a):

doposażać w dostosowanym przez siebie tempie" czytałem, że jak się tego nie zaplanuje na etapie produkcji to wychodzą kwiatki, typu nie wzmocniony dach pod planowaną klimatyzację (albo klima w miejsce okna) czy konieczność samodzielnego wycinania otworów w ściankach pod np. wodę miejską

Bajki z mchu i paproci 😉

Nie opłacalne byłoby projektowanie i wykonywanie np. dwóch różnych konstrukcji dachu. Więcej nawet kanały na przewody zasilające klimę często już są.

Otwory w ściankach oczywiście powycinać trzeba, choć nie zawsze jest to konieczne. Można to zrobić mniej inwazyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sudwindach nie dość, że masz sprytny otwór serwisowy w podłodze, to jeszcze zbiornik na wodę z przodu, co ułatwia wyważenie przyczepy. Okazuje się, że to wcale nie jest takie oczywiste :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporta 580 rocznego  mogła bym rozważyć cesja...

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sprowadzić taką przyczepę przez PL dilera. Jak tak robiłem z Adrią w Centrum Campingowym Kutno. Przyczepa była do odbioru w Kutnie, fv była Polska i każdy leasing to brał. Płaciłem za budkę tyle, ile wisiała w ogłoszeniu w Niemczech  - zarobkiem dilera był rabat jaki uzyskał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.