Skocz do zawartości

Proszę o ocenę Knaus 580 QS


radkamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
On 06/03/2024 at 08:04, maarec said:

Zawsze możesz sprowadzić taką przyczepę przez PL dilera. Jak tak robiłem z Adrią w Centrum Campingowym Kutno. Przyczepa była do odbioru w Kutnie, fv była Polska i każdy leasing to brał. Płaciłem za budkę tyle, ile wisiała w ogłoszeniu w Niemczech  - zarobkiem dilera był rabat jaki uzyskał.

 

Dzięki, dzwoniłem do nich, dokładnie do CENTRUM CAMPINGOWE POZNAŃ i kurde, szczerze wam powiem, że tak kompetentnego sprzedawcy jeszcze nie spotkałem. Nie dość, że powiedział, że spróbuje mi ściągnąć przyczepę z DE, to jeszcze po godzinie oddzwonił, że znalazł dla mnie w PL podobną w dobrej cenie, taką jak chciałem, zaproponował montaż extrasów za niższą cenę i leasing może lepszy niż dostałem aktualnie. MASAKRA, szok i niedowierzanie. Niniejszym, cholernie polecam współpracę z CENTRUM CAMPINGOWE POZNAŃ tel. 698 800 400. Dzięki kolego @maarec :dzieki:

Edytowane przez radkamp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie tyle znalazł co CC Kutno współpracuje z Procampem z Wrocławia i sprzedaje w ich imieniu Knausy

Ale najważniejsze, że się udało. Co nowa to nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, radkamp napisał(a):

Dzięki, dzwoniłem do nich, dokładnie do CENTRUM CAMPINGOWE POZNAŃ i kurde, szczerze wam powiem, że tak kompetentnego sprzedawcy jeszcze nie spotkałem. Nie dość, że powiedział, że spróbuje mi ściągnąć przyczepę z DE, to jeszcze po godzinie oddzwonił, że znalazł dla mnie w PL podobną w dobrej cenie, taką jak chciałem, zaproponował montaż extrasów za niższą cenę i leasing może lepszy niż dostałem aktualnie. MASAKRA, szok i niedowierzanie. Niniejszym, cholernie polecam współpracę z CENTRUM CAMPINGOWE POZNAŃ tel. 698 800 400. Dzięki kolego @maarec :dzieki:

Spoko. CC pochodzące z Kutna i jego oddziały to porządna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, maarec napisał(a):

Spoko. CC pochodzące z Kutna i jego oddziały to porządna firma.

Swoją pierwszą przyczepę (używaną - nowych nie mieli) kupiłem u nich. Byłem bardzo zadowolony - przyczepa i obsługa super. Przy nowej dobrze się zaczęło ale potem cisza. Pewnie dlatego, że chciałem Knausa o oni sprzedawali Dethleffsa i Hobby. Z gwarancyjnym przegladem szczelności też nie miało być problemu ale jak przyszedł termin to się okazało, że nie zrobią. Ostatecznie kupiłem u dealera w DE. Tak czy inaczej uważam, że firma godna polecenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bercik77 napisał(a):

Swoją pierwszą przyczepę (używaną - nowych nie mieli) kupiłem u nich. Byłem bardzo zadowolony - przyczepa i obsługa super. Przy nowej dobrze się zaczęło ale potem cisza. Pewnie dlatego, że chciałem Knausa o oni sprzedawali Dethleffsa i Hobby. Z gwarancyjnym przegladem szczelności też nie miało być problemu ale jak przyszedł termin to się okazało, że nie zrobią. Ostatecznie kupiłem u dealera w DE. Tak czy inaczej uważam, że firma godna polecenia.

No mi CC Kutno sugerowało, ze są autoryzowanym dealerem Knausa i że robią między innymi przeglądy gwarancyjne :) Okazało się, że autoryzacje to mają, ale od Procampu z Wrocka i na zasadzie współpracy tylko robią przeglądy czy sprzedają budy Knausa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemu z przeglądem Dethleffsa - wszytko w normie. Z Adrią było wiadomo od początku, że skazany będę na Elcamp. Przy nowych pojazdach o szczelność się nie boję, na dziś przy końcu gwarancji 2 letniej chyba rezygnowałbym z przeglądów szczelności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2024 o 13:31, jacek00 napisał(a):

Tak, firmy leasingowe nie chcą leasingować takich pojazdów i często warunkiem jest fvat od polskiego sprzedawcy. 

Dostałem info, że PKO Leasing może sfinansować przyczepę zakupioną w DE. Warunek, przyczepa nowa od Dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2024 o 19:53, Bercik77 napisał(a):

Dostałem info, że PKO Leasing może sfinansować przyczepę zakupioną w DE. Warunek, przyczepa nowa od Dealera.

Jeśli faktycznie tak by było to zaraz się okaże, że naszym wspaniałym dealerom odejdzie kolejna spora grupa świadomych kupujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.