Skocz do zawartości

Idzie nowe 7 - czyli Tabbert Da Vinci 560 HTD


Prokot

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Prokot napisał(a):

Kupiłem w DE w "Auto und Freizeit Nord GmbH Stubbendorfer Ring 12". Też właśnie mam pełne Alde razem z podłogówką :P Żeby się nie okazało, że kupiliśmy tą samą przyczepę :P

Ej:D ja też tam.Ale jaja?

no to jakieś spotkanie obowiązkowe.2 siostrzyczki od jednego dealera.

Kto Cie obsługuje?Ja wszystko załatwiam z Panem Johanem.Taki prawdziwy,prawilny niemiecki przedsiębiorca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to niezłe jajca, że w tym samym czasie i ty samym miejscu!

Mnie obsługuje Fynn, ale i tak w zasadzie wszystko leci mailowo.

Brałeś na firmę? 30% zaliczki i tydzień przed odbiorem płaciłeś resztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Prokot napisał(a):

O właśnie o takie opinie mi chodziło, dzięki!

Zwijacie markizy na noc nawet jak macie pasy sztormowe? Bo jeżeli faktycznie mam zwijać co noc kasetę pomimo pasów to się nie zastanawiam i biorę kasetową. 

Ja zapinam pasy plus rafter na środku zeby wspierał ramiona plus peggy pegs do nóg i długie wkręty w ziemię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o takie opinie mi chodziło, dzięki!
Zwijacie markizy na noc nawet jak macie pasy sztormowe? Bo jeżeli faktycznie mam zwijać co noc kasetę pomimo pasów to się nie zastanawiam i biorę kasetową. 
Nie zwijam. Worek z pasami sztormowymi potrafi sporo wytrzymać. Musi być naprawdę potężna wichura bym chował markizę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, decyzja zapadła na kasetową z thule. 450 cm. Ale przyznam, że decyzja niepotrzebnie ryzykowna, bo nie wiem ile ta przyczepa będzie faktycznie ważyć.

Łukasz, odebrałeś już przyczepę? Jak wrażenia? Widziałeś moją? :P

Powiem Wam, że podekscytowany jestem bardzo tym zakupem. Nawet się nie spodziewałem ;]

 

Jeszcze pytanko mam o koło zapasowe. Oś jest z AL-KO a opony są w rozmiarze 215/60 R17C. Macie gdzieś sprawdzone źródło gdzie kupię, skompletuje koło za rozsądne pieniądze? Nie musi być alu, stal wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę zakładał kasetową Thule, 4 lub 4,5m. Co do koła zapasowego - ja identyczną pojedynczą oponę dorwałem na OLX, praktycznie nową. Felgę do Fendta kupiłem tutaj na forum. Poszukaj w necie, może znajdziesz indentycznego alusa lub ze starszego modelu ale w tym samym rozmiarze. Ja właśnie taką kupiłem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Prokot napisał(a):

Dobra, decyzja zapadła na kasetową z thule. 450 cm. Ale przyznam, że decyzja niepotrzebnie ryzykowna, bo nie wiem ile ta przyczepa będzie faktycznie ważyć.

Łukasz, odebrałeś już przyczepę? Jak wrażenia? Widziałeś moją? :P

Powiem Wam, że podekscytowany jestem bardzo tym zakupem. Nawet się nie spodziewałem ;]

 

Jeszcze pytanko mam o koło zapasowe. Oś jest z AL-KO a opony są w rozmiarze 215/60 R17C. Macie gdzieś sprawdzone źródło gdzie kupię, skompletuje koło za rozsądne pieniądze? Nie musi być alu, stal wystarczy.

Odebrałem.Wszystko tip top?Ściślej mówiąc przyczepa załapała się na transport u znajomego i nie musiałem cisnąć do Niemiec.

Ja koło zapasowe kompletuje u swojego znajomego w firmie goliat - zrobi mi mocowanie w bakiście i ogarnie cały temat na stalówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.