Skocz do zawartości

Kupuję przyczepę i już! Pomożecie?


JakubJakub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam budżet 40k na swoją pierwszą przyczepę. Może mi ktoś jakąś poleci? Chciałbym aby zmieściło się w niej dwie dorosłe osoby i dwoje dzieci. 

Znalazłem na OLX jedną która wydaje mi się oki ale czy faktycznie taka jest to nie wiem. 

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-dethleffs-beduin-515-mover-przedsionek-CID5-IDXaP1h.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć! Mogę Ci polecić:

https://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-DETHLEFFS-TURISM-450/7096

Do kupienia od ręki. Jak widać stoi w Center Camp, więc tam można ją obejrzeć. Ja z nią jeździłem na ogół w 2 osoby, ale bywaliśmy też kilka razy na wyjazdach w 4 osoby dorosłe i nie narzekaliśmy. Jest z przedsionkiem, więc nie ma problemu obijania się w środku. Choć przestrzeni jest dość sporo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Michalc3 napisał(a):

Cześć! Mogę Ci polecić:

https://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-DETHLEFFS-TURISM-450/7096

Do kupienia od ręki. Jak widać stoi w Center Camp, więc tam można ją obejrzeć. Ja z nią jeździłem na ogół w 2 osoby, ale bywaliśmy też kilka razy na wyjazdach w 4 osoby dorosłe i nie narzekaliśmy. Jest z przedsionkiem, więc nie ma problemu obijania się w środku. Choć przestrzeni jest dość sporo.

 

a co sie stało z prysznicem? w opisie jest napisane o brodziku ale też nie widzę na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzysiek Prawny napisał(a):

a co sie stało z prysznicem? w opisie jest napisane o brodziku ale też nie widzę na zdjęciach

Chłyt marketintowy 

;)

Ale za to na pewno jest rama ocynkowana i korba (chyba)- uwielbiam  sprzedawców

 

44 minuty temu, Michalc3 napisał(a):

Ja z nią jeździłem na ogół w 2 osoby,

To nie ta. Ta jest sprowadzona.

image.png.f3c5814bb042370ce836ae48f1897fe1.png

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za sprzedawcę. Pewnie wkleili standardowy opis. Zdjęcia są mojej przyczepy. Brodzika w niej nie było ani prysznica. Nigdy. Natomiast co z mojej strony zostało dodane, to instalacja pod akumulator, niestety akumulator padł i do niej trzeba go dokupić, instalacja radiowa wraz z radiem, dodałem koło zapasowe, bo nie było. Jest antena pod TV, ale nigdy nie była przeze mnie używana. Zdjęcia są tej przyczepy, o której piszę. Co do opisu - pytajcie - odpowiem. Za wyjątkiem brodzika i tego, że sprowadzana - reszta się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.