Skocz do zawartości

Płatne parkowanie w centrach miast


BUMERANG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie rozumiem lamentu odnośnie cen parkowania w centrum :niewiem:

ja nie lubię pchać się kamperem do centrum miasta, wolę stanąć poza centrum w jakimś ciekawym miejscu i  dojechać zbiorkomem , rowerem czy hulajnogą to dla mnie rzecz normalna, dodatkowa atrakcja i cześć wycieczki.

a jak ktoś lubi podjechać  " pod sam rynek"  i mu sprawia przyjemność  stać komuś pod oknem w otoczeniu  przejeżdżających obok samochodów  to cóż,

  za przyjemności  trzeba płacić :-]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Commander napisał(a):

@rtwppk Polska powiatowa jest zajefajna. 

@Suzu4x4 odkąd mam kierowców i jestem wozony jak prezes, to mogę parkować i na rynku ?

ciesz się i korzystaj , bo ten stan nie będzie długo trwał.

pewnie niedługo na wakacjach znów zostaniesz szoferem tylko zamiast dzieci będziesz woził wnuki  :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał(a):

ciesz się i korzystaj , bo ten stan nie będzie długo trwał.

pewnie niedługo na wakacjach znów zostaniesz szoferem tylko zamiast dzieci będziesz woził wnuki  :brawo:

Właśnie dzisiaj zadzwonił terrorysta z pytaniem „Dziadek a kiedy my gdzieś jedziemy” :) … Dużo prawdy w tym co napisałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał(a):

 

ja nie lubię pchać się kamperem do centrum miasta, wolę stanąć poza centrum w jakimś ciekawym miejscu i  dojechać zbiorkomem , rowerem czy hulajnogą to dla mnie rzecz normalna, dodatkowa atrakcja i cześć wycieczki.

 

Oooooo widzę że ktoś dojrzewa do przyczepy??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Commander napisał(a):

odkąd mam kierowców i jestem wozony jak prezes, to mogę parkować i na rynku ?

Ja jeszcze chwilę muszę poczekać :D

Ale wtedy będę musiał się do AA zapisać (zgodnie z rejestracją mojej przyczepy) :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, peja76 napisał(a):

Oooooo widzę że ktoś dojrzewa do przyczepy??? 

skąd taki pomysł  :rolleyes:

kamper czy przyczepa nie ma tu żadnego znaczenia,  po prostu w większości  wolę stać  w cichym spokojnym miejscu niż przy ulicy w centrum miasta.

A jak już to nie lamentuję że np w centrum Pragi za parking trzeba zapłacić ponad 100 zł.

Chyba to normalne że im bliżej centrum tym drożej , chcesz TANIO - nie pchasz się do samego centrum. Tak to działa w większości dużych miast.

9 godzin temu, lbuster napisał(a):

Ja jeszcze chwilę muszę poczekać :D

(...)

ja też ale młody chce kupić motorynkę  także może będzie jakiś transport  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Suzu4x4 napisał(a):

nie rozumiem lamentu odnośnie cen parkowania w centrum :niewiem:

ja nie lubię pchać się kamperem do centrum miasta, wolę stanąć poza centrum w jakimś ciekawym miejscu i  dojechać zbiorkomem , rowerem czy hulajnogą to dla mnie rzecz normalna, dodatkowa atrakcja i cześć wycieczki.

a jak ktoś lubi podjechać  " pod sam rynek"  i mu sprawia przyjemność  stać komuś pod oknem w otoczeniu  przejeżdżających obok samochodów  to cóż,

  za przyjemności  trzeba płacić

Bo Ty jesteś światowiec. Jakbyś był z małej litery polaczkiem to też byś się do centrum pakował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Suzu4x4 napisał(a):

 

  po prostu w większości  wolę stać  w cichym spokojnym miejscu niż przy ulicy w centrum miasta.

A jak już to nie lamentuję że np w centrum Pragi za parking trzeba zapłacić ponad 100 zł.

Chyba to normalne że im bliżej centrum tym drożej , chcesz TANIO - nie pchasz się do samego centrum. Tak to działa w większości dużych miast.

 

Niestety muszę Ci przyznać rację że na ulicy w centrum jest głośno, więce tam nie stajemy:) wybieramy ciche miejsca w centrum, tak już Ci odpisuje że są takie tylko trzeba chwilę poświęcić na szukanie.

Powiem  Ci że Praga jest tania, 100zł za parking to dobra cena jak możesz daj namiary, Ja w Krakowie/Warszawie 120zł płaciłem:)

Tak w centrum jest drogo :ok: wiec jak piszesz wtedy tylko obrzeża miasta:ok: ale czy wtedy warto mieć kampera:hmm: chyba  nie. Jak to było z półtora roku temu że Ja mam kampera i jadę do centrum i nie potrzebuje auta:hmm:

Mówię Ci dojrzewasz do przyczepy, już widzę waszą rodzinę jak stoicie na przystanku zimą i czekacie za autobusem.... no chyba że zimą tylko narty:hmm:

1 godzinę temu, Cathay napisał(a):

 z małej litery polaczkiem to też byś się do centrum pakował. 

Tak to Ja:hej:

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.