Skocz do zawartości

Idzie nowe 6? Fendt Bianco Activ 560 SKM - prośba o Wasze opinie...


borek6

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, jacek00 napisał(a):

W Sudwindach nie ma śmietnika i nie ma kłopotu :P 

Oj, u nas śmietnik na drzwiach wejściowych jest super pomysłem. Fakt, jeździmy we dwoje i tych śmieci jest mało, bo do puszek po browcach mamy reklamówkę na zewnątrz przy stoliku hehe. Nasz kosz jest odchylany, ale bez problemu da radę wyjąć worek także górą.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

12 godzin temu, Mars napisał(a):
Oj, u nas śmietnik na drzwiach wejściowych jest super pomysłem. Fakt, jeździmy we dwoje i tych śmieci jest mało, bo do puszek po browcach mamy reklamówkę na zewnątrz przy stoliku hehe. Nasz kosz jest odchylany, ale bez problemu da radę wyjąć worek także górą.   

Mi ten śmietnik w Adrii się też połamal

11 godzin temu, Eastnomad napisał(a):
[mention=30289]borek6[/mention] polecam coś takiego. Według mnie zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie
https://allegro.pl/oferta/kuchenny-skladany-wiszacy-kosz-na-smieci-14199816461

No właśnie u nas jest ten minus że nie ma śmietnika ale jest to jednocześnie i plus. Ja ostatnio wymieniłem ten śmietnik na taki zamykany bo mi pies wyjadał śmieci

Kupiłem taki:
image.thumb.png.4f97d23fef0146b3c7c64570b352bd5a.png

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Ja ostatnio wymieniłem ten śmietnik na taki zamykany bo mi pies wyjadał śmieci https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji1787.png

Szczęśliwie nie mam takich problemów B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eastnomad napisał(a):

@borek6 polecam coś takiego. Według mnie zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie ;)

https://allegro.pl/oferta/kuchenny-skladany-wiszacy-kosz-na-smieci-14199816461

Też mam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, roro napisał(a):

To ja nie mam ten obwódki a na pewno mam oryginalny kosz :) chyba że ktoś coś przerabiał bo mu np. sie pochylał :D

Tak to wygląda u mnie w Sporcie.

IMG_0623.thumb.JPG.4448dbee9208bc30951a7f9bed061344.JPG

 

IMG_0624.thumb.JPG.390e575f39d9dcbfa7d4c03dbc6847f3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten kosz jest kompletnie nieuzywalny, do tego co producent przewidzial. Tez mam 3kg ladownosci, wiec raczej tylko do jakis lekkich rzeczy, zawsze sa jakies problemy z wyciaganiem worka, mimo ze kosz jest odchylany. Natomiast fantastycznie się sprawdza do trzymania zmiotki/ szufelki, jakiejs scierki, szczotki dla psa i innych rzeczy codziennego uzytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin T napisał(a):

Tak to wygląda u mnie w Sporcie.

IMG_0623.thumb.JPG.4448dbee9208bc30951a7f9bed061344.JPG

 

IMG_0624.thumb.JPG.390e575f39d9dcbfa7d4c03dbc6847f3.JPG

i to jest właśnie super rozwiązane, można do odchylić i spokojnie wyjąć śmieci bez strachu o rozerwanie worka.

Tego mi brakuje w Fendt'cie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, borek6 napisał(a):

i to jest właśnie super rozwiązane, można do odchylić i spokojnie wyjąć śmieci bez strachu o rozerwanie worka.

@Gizbern może o tym śmietniku powiedzieć coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, borek6 napisał(a):

i to jest właśnie super rozwiązane, można do odchylić i spokojnie wyjąć śmieci bez strachu o rozerwanie worka.

Tego mi brakuje w Fendt'cie. 

Ten koszt to jedno z większych nieporozumień jakie znam w sporcie (chyba tylko roleta drzwi jest gorsza). Przy większym dotknięciu domykana część opada i zawiasy się łamią. Wystarczy np. że pies łapami wskoczy (mój jest mały) i wszystko leci na podłogę.

Generalnie w sporcie drzwi to wielki niewypał. Kosz, roleta z łamiącym się elementem  i do tego trzeba nieźle walnąć żeby się zamknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gizbern napisał(a):

Ten koszt to jedno z większych nieporozumień jakie znam w sporcie (chyba tylko roleta drzwi jest gorsza). Przy większym dotknięciu domykana część opada i zawiasy się łamią. Wystarczy np. że pies łapami wskoczy (mój jest mały) i wszystko leci na podłogę.

Generalnie w sporcie drzwi to wielki niewypał. Kosz, roleta z łamiącym się elementem  i do tego trzeba nieźle walnąć żeby się zamknęły.

Ja jeśli chodzi o ten kosz to jestem bardzo zadowolony. Fakt roleta ma "trochę specyficzny" zaczep ale jak do tej pory 3 lata i jest OK. Drzwi też zamykają się bardzo lekko. Natomiast lista innych usterek jest dłuuuga a podejście Knaus i serwisu to jakieś nieporozumienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin T napisał(a):

Tak to wygląda u mnie w Sporcie.

IMG_0623.thumb.JPG.4448dbee9208bc30951a7f9bed061344.JPG

 

IMG_0624.thumb.JPG.390e575f39d9dcbfa7d4c03dbc6847f3.JPG

Czyli nie mam tej obwódki, ale ona służy głownie do przytrzymania worka.

Mi się rozrywało głownie przez te ostre dwa elementy ale sobie poradziłem z tym :)

image.thumb.png.db59d2112ac96dee0f86876b73b31457.png

 

Edytowane przez roro
korekta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, roro napisał(a):

Czyli nie mam tej obwódki, ale ona służy głownie do przytrzymania worka.

Mi się rozrywało głownie przez te ostre dwa elementy ale sobie poradziłem z tym :)

 

 

Ja u siebie inaczej mocuje worek ( na pierścieniu a nie na odchylanej pokrywie) może dlatego nie mam z nim problemów?IMG_20230825_110744_011(002).thumb.jpg.bfac835e19b3f688a755e502842be167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analog82 napisał(a):

Dla mnie ten kosz jest kompletnie nieuzywalny, do tego co producent przewidzial. Tez mam 3kg ladownosci, wiec raczej tylko do jakis lekkich rzeczy, zawsze sa jakies problemy z wyciaganiem worka, mimo ze kosz jest odchylany. Natomiast fantastycznie się sprawdza do trzymania zmiotki/ szufelki, jakiejs scierki, szczotki dla psa i innych rzeczy codziennego uzytku.

Każdy będzie miał inne odczucia ;)
Fakt, chcąc wymienić worek podniesieniu tej obręczy, podtrzymuję kosz kolanem. Nie sprawia to żadnych kłopotów. udało nam się dopasować w Jysk worki idealne pod ten kosz. Spełnia swoje zadanie w 100%.

Żeby przekroczyć te 3 kg musiałby chyba być wypełniony ziemniakami :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.