Skocz do zawartości

Zlot Listopad 11-15 Toruń - Dzień Niepodległości Polski !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oczywiście ze zapraszamy iwona529 i nie tylko wszystkich miłośników caravaningu :bukiet:

 

No pogoda nasz nie rozpieszcza ale to w końcu późna jesień :jump:

 

jeśli chodzi o camping to trudno mi powiedzieć od kiedy będzie czynny. Tak jak pisałem wcześniej od 1 do 5 listopada zrobimy ostateczną listę chętnych aby zobaczyć ilu nas jest na spotkanie :jump:

 

w tedy napisze do radwan który zaproponował Toruń o kontakt z właścicielami aby ustalił szczegóły:

Od kiedy będzie czyny ? co będzie jaka cena itp. :ok:

 

Tak więc trzeba śledzić forum !!! może wyniknie cos wcześniej

 

Ale pomysł SUPER :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oj jak ten czas pędzi już listopad i zlot się zbliża :jump:

 

Ciekawe jak on nam wypali ? Musi być fajna zabawa i przygoda :ok: w takim terminie na camping :jump:

 

Ja już szykowałem swój camping sprawdzałem ogrzewanie i na wszystkie sposoby i w sumie mały olejak nagrzewa tak małą powierzchnie. :ok:

 

Od poniedziałku ruszamy intensywnie ze zlotem tzn. lista chętnych rezerwacja miejsc itp. :bukiet: co prawda na początek tygodnia nadają przymrozki do -2C czyli pewnie na forum będzie spokój :jump:

ale w prognozie 16 dniowej od 8 nadają ok 7-10 C czyli nie tak źle?

 

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co pisałem wcześniej otwieram druga listę chętnych na Camping w Toruniu. :bukiet:

Został już tylko tydzień tak więc już czas na ostateczna informacje.

Myślę ze taką listę trzeba zrobić do czwartku aby dać znać na camping ze jedziemy. :jump:

 

Oczywiście jak ktoś zdecyduje się później to tez jest mile widziany. :ok:

 

OK tak wiec proszę o potwierdzenie przybycia albo zapisywanie się nowych chętnych.

:jump:

Pogoda co prawda nie zachęca ale to pożegnanie sezonu przed zimowa długa przerwą

:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rzucam ogólnie hasło a może zorganizować jakiś lokalny zlot w październiku/listopadzie na Mazowszu ?????????? (w listopadzie 11 święto wypada w środę tak więc 7-11 albo 11-15 dość fajny długi weekend) wiem do dość późno i pogoda może być różna ale czemu NIE ? Przez ostatnie lata było OK. Ostatnio nawet byłem Campingiem w tym terminie i było sympatycznie.

Nie wiem dokładnie gdzie ale Borki (5 km od Tomaszowa Maz) Warka albo Zdwórz (20 k od Płocka) czemu nie. Można by sprawdzić swoje Campingi ogrzewanie itp :jump: bez większej organizacji zlotu. Po prostu ustalić miejsce zadzwonić zarezerwować i tyle. Aby było Blisko w razie brzydkiej pogody powrót do domu.(nie musi być nas dużo)

Co wy na to ??????? Jak głupi pomysł to piszcie A może ten Listopad wypali :bukiet: i będzie fajnie sezon się przesunie

Pozdrawiam wszystkich

 

Lista chetnych na spotkanie w Toruniu w dniach 11 - 15 listopada (od środy do niedzieli) na campingu Tramp małe hasło przewodnie uczczenie Dnia Niepodległości Polski 11 listopada.

 

 

1. Kondzio z królową

2. Mymlonki sztuk 4,

3. kit

4. Wirek

5. irek w + 2

6. funkiaa

7.Andreas

8.maciekzal56

9.GREJZI

10.macieku

11.radwan

12.archisan - Grzegorz z Krystyną

13.kipek - Mirek

14.ptaku

15.

 

 

DRUGA KOŃCOWA LISTA CHETNYCH NA ZLOT -

1. Kondzio z królową

2.kit

3.

4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, a pomyślałeś czy dla jednej załogi otworzą kemping :jump:

 

Rysiu Ty to potrafisz ludzi do wyjazdu tam gdzie Ty niestety nie bedziesz mocno zachęcić.

Jest jeszcze czas na zgłoszenia, pewnie sie inni zastanawiają czy przyjechać a Ty juz wiesz, co i jak chociaż tak szczerze mówiąc nic na temat tego ośrodka nie wiesz, nie kontaktowałeś się z nim. Więc, po co takie uwagi? Ja jestem w kontakcie z dyrektorem ośrodka i jakoś do tej pory nie wyrażałem obaw o frekwencje na tym spotkaniu, czytasz ten post , wiesz ze są chętni nawet 09.11. przyjechać i chyba masz do mnie na tyle zaufania ze jakby był z tym problem to już dawno zainteresowani zostaliby poinformowani w razie jakichkolwiek trudności.

Pozdrawiam

 

 

 

P.S. Zainteresowanych pragne poinformowac ze jezeli w Toruniu pojawi sie nawet jedna zaloga to nie zostanie ona odeslana z kwitkiem , jedyne utrudnienie to godzina przyjazdu ,chetni moga smialo przyjezdzac bez zapowiedzenia do godziny 16 zas Ci ktorzy do tej godziny nie dojada proszeni sa o kontakt telefoniczny lub ewentualne podanie na forum w przyblizeniu dnia i godziny przyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, a pomyślałeś czy dla jednej załogi otworzą kemping :jump: , czego oczywiście nie życzę , niech Was będzie jak najwięcej.

 

spoko Rysiu troche optymizmu :jump:

a pozatym wiem że nawet dla jednej załogi będzie wszystko otwarte :ok:Radwan to konkretny facet i wszystko wzorowo załatwił :jump: i w tym miejscu dla niego wielkie dzięki :jesc::jesc: więc spokojnie się szykuje na wyjazd :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.