Skocz do zawartości

Zlot Listopad 11-15 Toruń - Dzień Niepodległości Polski !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Rzucam ogólnie hasło a może zorganizować jakiś lokalny zlot w październiku/listopadzie na Mazowszu ?????????? (w listopadzie 11 święto wypada w środę tak więc 7-11 albo 11-15 dość fajny długi weekend) wiem do dość późno i pogoda może być różna ale czemu NIE ? Przez ostatnie lata było OK. Ostatnio nawet byłem Campingiem w tym terminie i było sympatycznie.

Nie wiem dokładnie gdzie ale Borki (5 km od Tomaszowa Maz) Warka albo Zdwórz (20 k od Płocka) czemu nie. Można by sprawdzić swoje Campingi ogrzewanie itp :hehe: bez większej organizacji zlotu. Po prostu ustalić miejsce zadzwonić zarezerwować i tyle. Aby było Blisko w razie brzydkiej pogody powrót do domu.(nie musi być nas dużo)

Co wy na to ??????? Jak głupi pomysł to piszcie A może ten Listopad wypali :czerwona: i będzie fajnie sezon się przesunie

Pozdrawiam wszystkich

 

Lista chetnych na spotkanie w Toruniu w dniach 11 - 15 listopada (od środy do niedzieli) na campingu Tramp małe hasło przewodnie uczczenie Dnia Niepodległości Polski 11 listopada.

 

 

1. Kondzio z królową

2. Mymlonki sztuk 4,

3. kit

4. Wirek

5. irek w + 2

6. funkiaa

7.Andreas

8.maciekzal56

9.GREJZI

10.macieku

11.radwan

12.archisan - Grzegorz z Krystyną

13.kipek - Mirek

14.ptaku

15.

 

 

DRUGA KOŃCOWA LISTA CHETNYCH NA ZLOT -

1. Kondzio z królową

2.ptaku

3.maciekzal56

4.archisan - Grzegorz i Krystyna

5. kipek - Mirek

6.kit

7.radwan

8.Andreas

9.funkiaa

10.irek w

11.Koala z misią

12.

13.

14.

15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Ojcowa nie pojechałem :czerwona: bo prawka nie odebrałem więc jeśli odbiorę to już postanowione że do Torunia jadę :hehe:

szkoda że sam, bo reszta rodzinki zostaje w domu gdyż żonka stwierdziła że najmłodszej ( rocznej ) członkini Luksusowej budy II w taka pogodę ciągać nie będzie choć bardzo żałuje .

Proszę o dopisanie do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chetnych na spotkanie w Toruniu w dniach 11 - 15 listopada (od środy do niedzieli) na campingu Tramp małe hasło przewodnie uczczenie Dnia Niepodległości Polski 11 listopada.

 

 

1. Kondzio z królową

2. Mymlonki sztuk 4,

3. kit

4. Wirek

5. irek w + 2

6. funkiaa

7.Andreas

8.maciekzal56

9.GREJZI

10.macieku

11.radwan

12.archisan - Grzegorz z Krystyną

13.kipek - Mirek

14.ptaku

 

Mnie proszę wykreślić ......... buda w serwisie i raczej do czwartku jej nie zrobią :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich musze powiedzieć ze jestem zadowolony ze zgłoszeń :hehe:

 

Jest ok. 12 załóg a to jest nieźle jak na tak późny jesienny zlot. Pewnie większość czeka na ostatnia chwile. Ale jest SUPER :ok: to znaczy ze zlot się odbędzie. :czerwona:

 

Jeśli chodzi o szczegóły Campingu to więcej wiem radwan który ma kontakt z właścicielem i znam ten camping

 

Jak by ktoś nie widział co wcześnie pisał radwan to cytuje

 

„P.S. Zainteresowanych pragne poinformowac ze jezeli w Toruniu pojawi sie nawet jedna zaloga to nie zostanie ona odeslana z kwitkiem , jedyne utrudnienie to godzina przyjazdu ,chetni moga smialo przyjezdzac bez zapowiedzenia do godziny 16 zas Ci ktorzy do tej godziny nie dojada proszeni sa o kontakt telefoniczny lub ewentualne podanie na forum w przyblizeniu dnia i godziny przyjazdu”

 

Ale fajnie że są chetnie i bedzie mozna spędzic cas na Campingu :ok:

 

Oczywiście zapraszamy wszystkich :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radwan pytanko do Ciebie bo ludzie pisza do mnie

 

Jak tam z cena za camping ?? :czerwona: czy taka jak na stronie internetowej ? czy cos taniej ? :hehe:

 

jakas promocja dla zlotowiczów ? :ok:

 

witam

sluchaj jestes organizatorem ,podalem link do stronki , chcesz podam Ci telefon do kierownika jak masz problem , uwazam ze i tak Ci duzo w organizowaniu tego spotkania pomoglem , wiec moze w koncu wez sie za organizowanie tego czego jestes organizatorem , wybacz ale ja sie nie czuje w obowiazku wszystkiego za Ciebie zrobic , chcesz negocjowac ceny ? prosze bardzo namiary przeciez masz ,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.