Skocz do zawartości

Zlot Listopad 11-15 Toruń - Dzień Niepodległości Polski !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale koledzy jakoś tak spokojno w tym temacie jak by się wszyscy do snu zimowego szykowali :hehe: A tak pozatym to może mnie ktoś oświeci i powie co tam w Toruniu zobaczymy? jakiś propozycje co warto zwiedzić itd? Zwiedzałem Toruń lata temu i nie bardzo już pamiętam co, jak i gdzie warto zobaczyć :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

widzę, że się grzejecie na Toruń?

fakt, wart zobaczenia, ale chciałbym szczerze odradzić zlot w Toruniu, gdyż kemping, a właściwie jego lokalizacja to prawdziwa masakra. to co pisałem dawniej o hałasie hamujących i ruszających pociągów, oraz hałasie tirów, które akurat przy kempingu mają objazd to szczera prawda. ja po jednej nocy uciekałem stamtąd gdzie pieprz rośnie, a Wy zlatywać się będziecie na 4 doby? do odważnych świat należy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek za przewodnika będzie Gosia zakochana w Toruniu .

jeszcze nic nie wiem zeby sie tego zadania podjela i na marginesie dodam ze niewiem czy bedzie to mozliwe bo bedzie sobie wolala naprzyklad nad Malta lub w innym rowniez malowniczym miejscu pojezdzic na rowerze :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Gosia pyra rodowita bedzie za przewodnika w Toruniu robić :niewiem: no to jestem pełen podziwu :hehe:

 

 

Pyra rodowita - to prawda ale Toruń kocham , uwielbiam włóczyć się po Starym Mieście i co rusz odkrywać coś nowego.Jeśli ten jesienny wyjazd nie wypali to naprawdę warto zorganizowć coś w cieplejszej aurze.Polecam gorąco.A dla nas pyrusków to tylko 150 km można w milutkim towarzystwie i bez budek się wybrać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Słuchajcie zlocik musi wypalić :niewiem: wracam właśnie z Mazur byłem tam na weekend co prawda w domku bo to takie spotkanie z pracy a ludzie siedzą w campingach :hehe:

W piątek w nocy było 2 C dzisiaj padało a ludzie byli w campingach. :jump: Nawet na jednym polu zabrało się 6 przyczep zapytałem co oni robią a oni "że kochają caravaning" :hehe: czyli tak jam my :hop1:

 

A co do Campingu ja w Toruniu nie byłem ale to jest już późna jesień tak więc fajnie jak będzie cos się działo (nawet hałas) :hehe: moim zdaniem w tym okresie czasu to idealne rozwiązanie a najważniejsza jest zabawa i nasze przyczepki :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pogoda ładna nam się robi :bzik:

Ale będzie jeszcze nasza złota jesień akurat na 11 listopada :ok:

Sprawdzałem dziś jak zachowuje się przyczepa w taka pogodę tzn. nagrzewałem ją (ogólnie i tak ładnie trzymała ciepło).

I w sumie małym olejaczkiem nagrzałem do tem. pokojowej

a jak uruchomiłem Gazowe to już bardzo gorąco. :niewiem:

Fajna sprawa aż żal było wychodzić tak było przyjemnie :bzik:

Miejmy nadzieje ze 11 listopada pogoda dopisze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.