Skocz do zawartości

Zlot Listopad 11-15 Toruń - Dzień Niepodległości Polski !


Rekomendowane odpowiedzi

coś mało chętnych na listopadowy spocik :czerwona:

Cześć

Jeśli życie nie zafunduje niespodzianek i zdążę zamontować hak do nowego auta to przyjedziemy :moje dziewczyny Terenia i Aga , Ja i nasza Zgaga(jamniczka)

Tomek , jak się czuje reszta Twojej załogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Bo to taki zlocik dla odważnych i trochę eksperyment. :czerwona: Czy w listopadzie tez można spędzić weekend na campingu.

Myślę ze jak będzie nas miedzy 10 a 20 załóg to będzie, OK :hehe: Pewnie większość podejmie decyzje parę dni przed zlotem bo nie ma co ukrywać tu kluczową sprawę odegra pogoda a raczej temperatura. Ale ostatnie lata były OK. było w dzień między 10-15 C a noce ok. 5 C tak wiec zobaczymy.

Fajnie można sprawdzić camping w takich warunkach :krzykacz:

 

 

Pytanie do radwan który zaproponował ten kemping i zdobył informacje.

1. Czy jest jakiś czas na potwierdzenie przybycia

2. Ile wcześnie trzeba potwierdzić

3. To jest camping cało roczny?

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

odn.1 dokladnie niewiem jeszcze ale napewno z 7-10 dni

odn.2 j.w

odn 3 nie ,kemping jest otwarty do 30 wrzesnia ale tam jest tez hotel ktory jest czynny caly rok

 

czekam na info ile bedzie zalog wtedy podjade i pogadam z kierownikem osrodka jednoczesnie starajac sie o jakies upusty dla uczestnikow :czerwona:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na info ile bedzie zalog wtedy podjade i pogadam z kierownikem osrodka jednoczesnie starajac sie o jakies upusty dla uczestnikow :hehe:

 

no to się ludziska wpisywać na listę uczestników :czerwona: bo czas leci ... :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się ludziska wpisywać na listę uczestników bo czas leci ...

A gdzie ta lista mądralo ????????? :-)

I kto ją prowadzi bo na początku dyskusji niby się wpisałem ale nie jestem pewien czy wystarczająco wyraźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta lista mądralo ????????? :-)

I kto ją prowadzi bo na początku dyskusji niby się wpisałem ale nie jestem pewien czy wystarczająco wyraźnie

 

 

Kondzio prowadzi liste i jest ona na poczatku tematu :krzykacz:

mam jeszcze jedno pytanko do chetnych na ten przyjazd - kto z Was przyjedzie z ciepka a kto bez?

bo jest jeszcze mozliwosc zakwaterowania ludzi w hotelu :czerwona:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie wyrażam ochotę na spot w Toruniu, piękna starówka i moc knajpek :czerwona:

 

Określimy się w przyszłym tygodniu, jak Aśka zorientuje się czy da radę wziąć wolne 12-13.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit napisał/a:

no to się ludziska wpisywać na listę uczestników bo czas leci ...

 

A gdzie ta lista mądralo ????????? :-)

 

na pierwszej stronie tego tematu jest lista :hehe: prowadzi ją Kondzio i pewnie przypadkiem przeoczył twoją deklaracje przybycia :czerwona:

 

Lista chetnych na spotkanie w Toruniu w dniach 11 - 15 listopada (od środy do niedzieli) na campingu Tramp małe hasło przewodnie uczczenie Dnia Niepodległości Polski 11 listopada.

 

1. Kondzio z królową

2. Mymlonki sztuk 4,

3. kit

4. Wirek

5. irek w + 2

6. funkiaa

7.Andreas

8.maciekzal56

9.GREJZI

10.

11.

12.

13.

 

 

mam jeszcze jedno pytanko do chetnych na ten przyjazd - kto z Was przyjedzie z ciepka a kto bez?

 

My oczywiście będziemy z budką :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chetnych na spotkanie w Toruniu w dniach 11 - 15 listopada (od środy do niedzieli) na campingu Tramp małe hasło przewodnie uczczenie Dnia Niepodległości Polski 11 listopada.

 

1. Kondzio z królową

2. Mymlonki sztuk 4,

3. kit

4. Wirek

5. irek w + 2

6. funkiaa

7.Andreas

8.maciekzal56

9.GREJZI

10.

10. macieku - szkut 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

a moze by pomyśleć nad wynajęciem ogrzewanego namiotu takiego dla wszystkich?

Radwan może ten hotel miał by cos takiego do wynajęcia.

ja mam taką lampę gazową która słuzy za tzw. piec więc można by jakiś wiekszy namiot postawic z bocznymi ścianami żeby nie zamarznąc w nocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.