Skocz do zawartości

Zlot Listopad 11-15 Toruń - Dzień Niepodległości Polski !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dzięki Bodziu za info :jump: to na miejscu się pomyśli ale według mnie to fajnie byłoby zrobić np w sobote ognisko :jump: a koszt niejest aż taki wielki i rozkładając na załogi to wyszło by po 10zł albo i mniej a frajda bezcenna :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak najlepiej dojechać do kempingu jadąc ul.Piłsudskiego od strony Wisły.

1. czy z Piłsudskiego skęcamy w Dybowską

2. czy wjazd na kemping z Kujawskiej

3. Czy wjazd z Dybowskiej ale po przejechaniu Kujawską (robimy kółko)

Grzegorz

 

kolego dalem link do miejsca gdzie jest TRAMP wiec nie rozumiem po co pytasz ?

po za tym nie bardzo wiem po co ty bedziesz przez Wisle przejezdzac ? bo chyba bedziesz obwodnica do Torunia jechac ,wiec sie po miescie wozic raczej nie przewidujesz :jump:

popatrz najpierw na mape satelitarna , jest dokladna :jump:

pozdrawiam

 

RADWAN jak nie chcesz odpowiadać to nie odpowiadaj, napisałem że będę jechał od strony mostu - bo tak będę jechał, po co opowiadasz o obwodnicy. Zadałem pytanie ponieważ przeglądałem link który podałeś. Moje pytanie dotyczyło wjazdu na kemping a nie miejsca gdzie jest kemping , przeczytaj dokładnie o co pytałem. Przepraszam że zadałem pytanie, w swojej niewiedzy nie wiedziałem że jak kolega podał link to nie należy zadawać pytań. Popatrzyłem, jest zdjęcie (satelitane czy lotnicze) na które w opcji "Pokaż etykiety" można nałożyć mapę drogową, a tam na drogowej jest połączenie Piłsudskiego z Dybowską natomiast na zdjęciu tego nawet w przybliżeniu nie widać, jest najprawdopodobniej na Piłsudskiego linia ciągła na wysokości Dybowskiej. Na mapie drogowej wygląda że wjazd na kemping jest od ul.Dybowskiej, ale adres kempingu to Kujawska. To chyba MOGŁEM zadać pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na drogowej jest połączenie Piłsudskiego z Dybowską natomiast na zdjęciu tego nawet w przybliżeniu nie widać, jest najprawdopodobniej na Piłsudskiego linia ciągła na wysokości Dybowskiej. Na mapie drogowej wygląda że wjazd na kemping jest od ul.Dybowskiej, ale adres kempingu to Kujawska. To chyba MOGŁEM zadać pytanie.

 

ok. przypatrz sie mapie z linku , tam sa wyraznie na ulicach zaznaczone kierunki ruchu , chciales odpowiedzi wiec odpowiem - jedziesz ulica Pilsudskiego ,przejezdzasz most ,dojezdzasz do ronda ,wjezdzasz w kujawska, nastepnie skrecasz w lewo albo w ul.majdany albo w dybowska nastepnie skrecasz w lewo w dybowska i kierujesz sie w kierunku pilsudskiego rownolegle do kujawskiej ,stoi tam zakaz wjazdu ale nie dotyczy pojazdow dojezdzajacych do kempingu ,wiec mozesz spokojnie jechac ,nastepnie po przejechaniu kilkudziesieciu metrow masz po lewej stronie brame osrodka TRAMP

 

czy satysfakcjonuje Cie moja odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.