Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fingerek poszedł spać a ja z nudów piszę ! Miejsca i prądu nie zabraknie ! Gorzej jest z myciem naczyń . Radze zabrac jednorazowe talerze gdyż nie ma miejsca i ciepłej wody na mycie garów ! Trochę na dziko to wszystko , ale to tez może ma swój urok. ! Wczraj zakończył sie tu zlot motocyklistów / 500 maszyn / . Jakoś dali radę , to i my damy !

Póki co cisza , spokój i słychać jak za płotem grzyby rosną w Puszczy Bolimowskiej !

O 10 rano ruszamy w las . Dlaczego tak późno ? To tajemnica !

U mnie jest klucz od bramy . Przyjeżdżający dzisiaj o późnej porze dzwonić na moja komórę . Jutro na telefon Fingera . / ma dyżur /

 

Stopka ! Pejczyk wsadziłem do słoja z ogórkami aby sie troche wymoczył i zmiękł ! :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hmm: - dzis w srode przed poludniem odwiedze Was w Nieborowie ( mam blisko ) narazie bez przyczepki tylko na tzw rekonesans - wiec prosze mnie tam wygladac ( auto jak w podpisie ) - a w piatek raniutko juz na zlot :hmm:

 

Bylem :] - sa juz 3 zalogi - ja swoja budke jutro rano zaciagne na z gory upatrzone pozycje - zaklepalem sobie wspaniale miejsce na :hmm: a w piatek rano przyjade z moja zaloga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz tak ludzi denerwowac co jeszcze w pracy siedza i jutro tez musza isc? :)

 

 

Ps. Rysiu...co to znaczy to co napisales ze nie ma cieplej wody...a przepraszam czy pod prysznicami jest?? czy mamy porosnac muchomorami i innymi mchami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zebysmy spokojnie mogli sluchac muzyki powaznej na przemian z lomotem....w miare rozsadku :) hiehhehehe do zobaczenia Kochani :)
Michałku - mamy zabrać Twoją płytę, czy zagrasz nam na żywo? :)

Achhhh... jak się cieszę na spotkanie z Wami wszystkimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn napisał/a:

tak zebysmy spokojnie mogli sluchac muzyki powaznej na przemian z lomotem....w miare rozsadku :) hiehhehehe do zobaczenia Kochani :)

Michałku - mamy zabrać Twoją płytę, czy zagrasz nam na żywo? :)

 

nie wszyscy by to strawili :)

 

PS. Thorniak pamiętaj o płytce dla mnie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.