Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam się nie denerwować jak to jeszcze tyle dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ok:

 

Witam :ok: - a ja czuje dreszczyk emocji przed spotkaniem z Wami i nie licze 7 dni bo to duzo - a tylko tydzien - wtedy sie tak nie dluzy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

licze 7 dni

a kto powiedział że siedem :ok: ja w czwartek mam zamiar się zameldować w Nieborowie :ok:

Ja napisalem ze 7 dni ale myslalem tylko o sobie ( tydzien inaczej brzmi jak 7 dni ) i tym sie pocieszam ze tak malo - nie myslalem o koledze :ok: - a co do wizyty w Nieborowie to mam tak blisko ze moge byc wczesniej nawet w srode - tylko po co jak wszyscy beda w piatek ( tak mysle ze beda w piatek ) - zamierzam byc i ja w piatek :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy beda w piatek

jak bym miał tak blisko to w środę bym sprawdził :ok:

 

No tak - kolega lubi cytowac selektywnie :ok: - jak to zmienia sens wypowiedzi kol ptaku napisal " w środę bym sprawdził " - a prosze bardzo zapraszam w srode :ok: - i to sie nazywa cytowanie selektywne :ok: - czyli wyrwane z kontekstu :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bez cytowania selektywnego.Kolega andrzejdisel, twierdzi że wszyscy będą dopiero w piątek. Z wcześniejszych wypowiedzi kolegów wynika że będą wcześniej. Moja propozycja ,ze wzgledu że kolega ma blisko,niech kolega sprawdzi w środę .A będzie zaskoczony iloscią osób która już tam bedzie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bez cytowania selektywnego.Kolega andrzejdisel, twierdzi że wszyscy będą dopiero w piątek. Z wcześniejszych wypowiedzi kolegów wynika że będą wcześniej. Moja propozycja ,ze wzgledu że kolega ma blisko,niech kolega sprawdzi w środę .A będzie zaskoczony iloscią osób która już tam bedzie :ok:

 

O.K. tylko czy twierdzi ? - czy mysli ? :ok: - napisalem ze mysle ze wiekszosc bedzie normalnie w piatek :ok: - a nie ze twierdze - jak to wszystko zmienia sens :ok: - oczywiscie moga byc wyjatki ze beda wczesniej tego nie negowalem - chcialem przekazac tylko pewna stara prawde ze jak 7 dni to dlugo to trzeba myslec o 1 tygodniu - wtedy jest krocej :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jak to się koledzy licytują w ilości i wyborze :ok: .. już mi się :ok: w głowie.. No.. ale udokumentujemy udokumentujemy a jak już wszyscy staną o własnych siłach przyjdzie czas na weryfikację - za ccze przechwałki będzie :ok: a czujnemu oku kamery nic nie umknie.

 

Kto zapomniał albo nie był - zapraszam

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejdisel

moja watroba moze tego nie wytrzymac

Zloty organizowane są po to, aby poznać ludzi a nie ich wątroby. Jeżeli nie ufasz swojej wątrobie to musisz zorganizować zlot dwu-, maksymalnie trzy- załogowy. Tu przemawia przeze mnie troska o Twoją wątrobę a nie Twoje zdrowie. Ale proponuję, abyś postawił wszystko na jedną kartę i jednak przybył zabierając ze sobą dla asekuracji rapacholin.

ptaku

Nikt nie twierdi że będzie łatwo

Wiem coś o tym, bo w Bachotku miałem trudne chwile a nawet dzień. Ale jak widać, nie poddaję się i na zlot przybywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejdisel
moja watroba moze tego nie wytrzymac

Zloty organizowane są po to, aby poznać ludzi a nie ich wątroby. Jeżeli nie ufasz swojej wątrobie to musisz zorganizować zlot dwu-, maksymalnie trzy- załogowy. Tu przemawia przeze mnie troska o Twoją wątrobę a nie Twoje zdrowie. Ale proponuję, abyś postawił wszystko na jedną kartę i jednak przybył zabierając ze sobą dla asekuracji rapacholin.

ptaku

Nikt nie twierdi że będzie łatwo

Wiem coś o tym, bo w Bachotku miałem trudne chwile a nawet dzień. Ale jak widać, nie poddaję się i na zlot przybywam.

 

Witam :ok: - podoba mi sie kol Lepciaka tok rozumowania :ok: a tak na serio czy ja proponowalem komus zeby sie z moja watroba zapoznawal ? :ok: - a moze kolega jest lekarzem ( i to jakby zboczenie zawodowe :ok: ) - to by wiele tlumaczylo :ok: - nie jest to jeszcze najgorsze zboczenie jakie znam :ok: - zacytowana moja wypowiedz miala odrobine obawy o moje zdrowie :ok: - ale bez prosby o porade ktora uzyskalem - mam nadzieje ze bezplatnie ( rapacholin nie jest na recepte ) - dziekuje kol doktorowi :ok: - a moze lepiej nie pic potrawy z chmielu oraz innych destylatow :ok: - co kol radzi ? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejdisel

czy ja proponowalem komus zeby sie z moja watroba zapoznawal ? - a moze kolega jest lekarzem ( i to jakby zboczenie zawodowe )

To nie zboczenie zawodowe ale troska o Twoje zadowolenie z pobytu na zlocie wyzwala u mnie takie reakcje. Przecież o obawach związanych z watrobą to Ty wspomniałeś, a nie ma nic gorszego jak coś nieznanego leży człowiekowi na wątrobie.

andrzejdisel

a moze lepiej nie pic potrawy z chmielu oraz innych destylatow - co kol radzi ?

Twoje pomysły rzucają na kolana. Nie rób nam tego a i siebie nie krzywdź. "Nie pić" z pewnością będziesz po powrocie ze zlotu do domu kiedy to organizm (w tym i wątroba) będzie domagał się samooczyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.