Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

andrzejdisel
czy ja proponowalem komus zeby sie z moja watroba zapoznawal ? - a moze kolega jest lekarzem ( i to jakby zboczenie zawodowe )

To nie zboczenie zawodowe ale troska o Twoje zadowolenie z pobytu na zlocie wyzwala u mnie takie reakcje. Przecież o obawach związanych z watrobą to Ty wspomniałeś, a nie ma nic gorszego jak coś nieznanego leży człowiekowi na wątrobie.

andrzejdisel

a moze lepiej nie pic potrawy z chmielu oraz innych destylatow - co kol radzi ?

Twoje pomysły rzucają na kolana. Nie rób nam tego a i siebie nie krzywdź. "Nie pić" z pewnością będziesz po powrocie ze zlotu do domu kiedy to organizm (w tym i wątroba) będzie domagał się samooczyszczenia.

 

Jakos tak dziwnie to brzmi :hmm: - zapytalem o rade a nie stwierdzilem ze nie bede pil ;) - a tu juz zostalem posadzony o pomysly ktore maja rzucac na kolana :] - bo z drugiej strony to faktycznie niczym nie zasluzylem na az taka kare abstynencji - wiec do szybkiego zobaczenia :] - co ma byc to bedzie :hmm: czas pokaze jak bedzie :hmm:;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rysiaczek jestem po rozmowie z ADJE jutro przyjeżdża po kocioł,tak że kocioł będzie na zlocie tu podziękowania za fatygę i chęci dla Adasia i Grażynki :hmm::]:hmm: .

Niestety mnie już nie uda się dołączyć do waszej grupy zlotowej ale myślę że nadrobię to już niebawem :hmm: bawcie się dobrze ;):]

Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanko koledzy rozpoczynam ! A jakże !!! Jak ja to wszystko zmieszczę ? Pół garażu bambetli a w dodatku jeszcze słój smalcu , ogórków , wisniówka .......! Pasowało by doczepić jeszcze małą towaróweczkę za Niewiadką ! Jutro godzina 8 rano jest godziną ,,0,, Około 13.00 będę juz w Nieborowie ! / 250 km / . :hmm:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanko koledzy rozpoczynam ! A jakże !!! Jak ja to wszystko zmieszczę ? Pół garażu bambetli a w dodatku jeszcze słój smalcu , ogórków , wisniówka .......! Pasowało by doczepić jeszcze małą towaróweczkę za Niewiadką ! Jutro godzina 8 rano jest godziną ,,0,, Około 13.00 będę juz w Nieborowie ! / 250 km / . :hmm::hmm:

 

Taki to po żyje, Rysiu ... w takim razie poproszę o "działkę" w cieniu , co by mi sie :] zbyt szybko nie grzało ;):]:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozpoczął się wyścig z czasem . Wielką zagadką jest wir57 , którego coś nie widać na forum , tj. nie dał znaku życia po powrocie z Kobylej Góry . Nie wiadomo czy już wyruszył czy też się przepakowuje . Okaże się kto kogo będzie witał . W razie czego jestem przygotowany :hmm:

Ja właśnie ... ;) wyruszam . Do przelotu jakieś 515 przez Wrocek , Opole , Częstochowe i "Gierkówką" do góry .

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na miejscu :hmm:

Jak da radę to kilka słów z miejsca pobytu napiszę .

Heeeeej !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopka ! dla Ciebie Przyjacielu , starczy na peryskop i oko wieloryba ! ;) W środe rano , około 4 rano wyruszam na grzyby !

Cosik mi sie wydaje że jak jutro dotrę na miejsce bedzie juz deko tłoczno !

Seruś , o cień sie nie martw , kemping jest w lesie ! :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jutro dotrę na miejsce bedzie juz deko tłoczno

a co maja powiedzieć ci co przyjadą w czwartek lub piątek :hmm:

na pewno wszyscy jakieś miejsce znajdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, dziś dopiero wróciłem z Kobylej Góry , a do Nieborowa wyruszam w czwartek , więc nie ma wyścigu u mnie , nie będę pierwszy , oderwanie od tradycji , ale to przez Ninę ( brak urlopu) , inaczej dziś z Kobylej jechał bym na Nieborów.

Rysiaczku grzybów brak - za sucho w lesie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaku ! Miejsce zawsze się znajdzie !

A może drodzy koledzy wreszcie rozegramy jakąś ligę ! Zbieramy się do tego od Sandomierza . Jak nie deszcz to w Warce brak boiska . Proponuję ligę ; Admini , Niewiadki , kampery a może jeszcze inny podział ? Młodzież i kobiety powinny zagrać , więc prośba do Michałka / Szarego / aby zabrał lżejszą piłkę np. do siatki !

To moja ostatnia wizyta na forum przed wyjazdem ! Jezeli nie będzie jutro relacji to znaczy że integrujemy sie z Fingerem ! :hmm::hmm::hmm:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat pisałem o dołączeniu się do gry a nie sędziowaniu ,a Ty jak zwykle widzisz w cudzych wypowiedziach problem ,który postanawiasz rozwiązać nawet jeżeli nie jesteś o to proszony :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.