Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jarekkow, a Ty w jakiej drużynie będziesz ?

 

W żadnej , będę Wam kibicował , wyczyściłem się z urlopu w tym roku , 3 tyg. Dzwirzyno plus tydzień w górach świętokrzyskich , zostały soboty i niedziele i mam nadzieję że jeszcze jeszcze zapnę budkę na haka :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież i kobiety powinny zagrać , więc prośba do Michałka / Szarego / aby zabrał lżejszą piłkę np. do siatki !

 

Piłkę zawsze mam w budce więc nie ma problemu :hmm: Wyjedziemy pewnie około 14 z Białegostoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na miejscu . Poderwałem zarządzającego o 23.45 i wjechałem z budką na plac . Cieńko działa interek , więc nie wiem jak będzie ze zdjęciami . Może zmienię pozycję to będzie lepszy zasięg . Póki co to podaję właściwe namiary na bramę campingu -(Auto mapa) N - 52.03'47,51" E - 20.03'52,84" wg mojej nawigacji :hmm:

 

PS - Rysiaczku ! Czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano ruszam do Nieborowa.Pozdrawiam obecnych w Nieborowie Rysiaczka i fingera i proszę o rezerwację przyjemnie zacienionego miejsca obok waszmości.

 

Dotarli cało i zdrowo jednak bardzo słabo idzie im rozstawianie przyczepek :hmm: Konczą pierwszą skrzynkę ;):hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhha pejczyk!!!!! Piotrus!!! miejsce prosze dla mnie przygotowac bede w czwartek po pracy wieczorkiem :hmm: tak zebysmy spokojnie mogli sluchac muzyki powaznej na przemian z lomotem....w miare rozsadku :hmm: hiehhehehe do zobaczenia Kochani ;)

 

 

 

Ps....co ja tu robie...zamiast u was juz byc :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.