Jump to content

Dyskusje zlotowe 2

ReginaZW
 Share

Recommended Posts

Nareszcie będziemy mogli spotkać się z Wami. Jedziemy do Nieborowa. Pozdrowionka :]

• 4 weeks later...
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ptaku

22

• Rysiaczek

16

• Wirek

12

• finger

11

Top Posters In This Topic

My się piszemy, Rysiaczek jeśli nie napotkamy trudności to może uda się dotrzeć wcześniej

Jeszcze na 100% nie wiem ale postaram się z moją załogą przyjechać do Nieborowa.

• 4 weeks later...

Milo będzie się znowu spotkać :niewiem: Pozdrawiamy wszystkich

• 3 weeks later...

Z upoważnienia Naszego Adminka Tomiiego , rozmawiałem z kempingiem w Nieborowie , potwierdzając nasz przyjazd. . Sympatyczna włąścielka nie przeraziła się ilością załóg a wprost przeciwnie zapewniła mnie że wszyscy się zmieszczą i prądu nie braknie !

Mając na uwadze że Wirek na pewno będzie kombinował aby przyjechac jako pierwszy , rozstawiając się tam gdzie ognisko dla wszystkich , w tajemnicy pozostawiam termin mojego przyjazdu na Zlot . :jump:

Pieczątkę zamówię w sobotę . Pasowanie to sprawdzone w Borkach kanapeczki z ,,WASABI ,,. Proszę o przywiezienie tego specjału oraz kilku małych słoiczków papryczek / ostrych / .

Drewna na onisko na kempingu dostatek . Pierwszą transzę zabezpiecza właścicielka . A palone będzię , oj będzie ! :piwo:

Starzy Zlotowicza wiedzą o co chodzi , a młodzież Zlotowa niech pyta !?

Oczywiście jak na kazdym Zlocie konkurs na najładniej oświetloną załogę / namiot , przyczepka , kamper / ! Nagroda czeka !!!

Rysiaczku nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze dziś się :piwo: pakować i jechać do Nieborowa :jump:

wir57

nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze dziś się pakować i jechać do Nieborowa

Ja już jadę bo zawsze jestem spakowany i dla Rysiaczka + RAMBO miejsce będę trzymał. Oczywiście trzecie miejsce - również medalowe, będziemy trzymac dla wirka57.

kanapeczki z ,,WASABI ,,.

jezeli tylko bedziemy to napewno przywieziemi - zaraziles nas Rysiaczek, tym "specjalem" i teraz to standart u nas w domu :piwo:

kanapeczki z ,,WASABI

Roślina lecznicza

Surowiec: kłącze, korzeń. Zawartość: m.in. glikozydy, prowitamina A, witaminy z grupy B, witamina C, sole mineralne (najwięcej siarki).

Działanie i zastosowanie: przejawia działanie grzybobójcze, bakteriobójcze oraz niewielkie moczopędne, pobudza wydzielanie soków trawiennych, zaleca się w niestrawności, zatruciu rybami, w niedokwaśności, a nawet bezsoczności, zewnętrznie w okładach łagodzących dolegliwości reumatyczne, nerwobóle i mięśniobóle.

Tak ! Tak ! Jarku ! Nam głównie chodzi o te siarke i bezsoczność ! :)

zewnętrznie w okładach łagodzących dolegliwości reumatyczne, nerwobóle i mięśniobóle.

tą są optymalne dawki :)

wir57
nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze dziś się pakować i jechać do Nieborowa

Ja już jadę bo zawsze jestem spakowany i dla Rysiaczka + RAMBO miejsce będę trzymał. Oczywiście trzecie miejsce - również medalowe, będziemy trzymac dla wirka57.

Panowie !!! Jak tylko się dowiem , że jadę sam to Wasze medalowe pozycje (kolejność) mogą być zagrożone . :)

:)

Lepciak, :) Gdzie ... trzech się bije tam czwarty korzysta :)

Pal licho kto będzie pierwszy , grunt , żeby z :):) :) czekał !!!

Share

• Create New...