Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe 2


ReginaZW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z upoważnienia Naszego Adminka Tomiiego , rozmawiałem z kempingiem w Nieborowie , potwierdzając nasz przyjazd. . Sympatyczna włąścielka nie przeraziła się ilością załóg a wprost przeciwnie zapewniła mnie że wszyscy się zmieszczą i prądu nie braknie !

Mając na uwadze że Wirek na pewno będzie kombinował aby przyjechac jako pierwszy , rozstawiając się tam gdzie ognisko dla wszystkich , w tajemnicy pozostawiam termin mojego przyjazdu na Zlot . :jump:

Pieczątkę zamówię w sobotę . Pasowanie to sprawdzone w Borkach kanapeczki z ,,WASABI ,,. Proszę o przywiezienie tego specjału oraz kilku małych słoiczków papryczek / ostrych / .

Drewna na onisko na kempingu dostatek . Pierwszą transzę zabezpiecza właścicielka . A palone będzię , oj będzie ! :piwo:

Starzy Zlotowicza wiedzą o co chodzi , a młodzież Zlotowa niech pyta !?

Oczywiście jak na kazdym Zlocie konkurs na najładniej oświetloną załogę / namiot , przyczepka , kamper / ! Nagroda czeka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57

nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze dziś się pakować i jechać do Nieborowa

Ja już jadę bo zawsze jestem spakowany i dla Rysiaczka + RAMBO miejsce będę trzymał. Oczywiście trzecie miejsce - również medalowe, będziemy trzymac dla wirka57.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanapeczki z ,,WASABI

 

Roślina lecznicza

Surowiec: kłącze, korzeń. Zawartość: m.in. glikozydy, prowitamina A, witaminy z grupy B, witamina C, sole mineralne (najwięcej siarki).

Działanie i zastosowanie: przejawia działanie grzybobójcze, bakteriobójcze oraz niewielkie moczopędne, pobudza wydzielanie soków trawiennych, zaleca się w niestrawności, zatruciu rybami, w niedokwaśności, a nawet bezsoczności, zewnętrznie w okładach łagodzących dolegliwości reumatyczne, nerwobóle i mięśniobóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57
nie pozostaje mi nic innego jak jeszcze dziś się pakować i jechać do Nieborowa

Ja już jadę bo zawsze jestem spakowany i dla Rysiaczka + RAMBO miejsce będę trzymał. Oczywiście trzecie miejsce - również medalowe, będziemy trzymac dla wirka57.

 

Panowie !!! Jak tylko się dowiem , że jadę sam to Wasze medalowe pozycje (kolejność) mogą być zagrożone . :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.