Skocz do zawartości

Brenna 12-13 Wrzesień


Rekomendowane odpowiedzi

Można naszą załogę dopisać do listy :bukiet:

 

Napisz kiedy pojedziesz , w Andrychowie odbij na Roczyny ,Czaniec , pojedziesz koło mego domu , jak się zgramy to razem dojedziemy do Brennej.

Przez Roczyny masz skrót do bielska ,mały ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem nie przyjeżdżać, ale zostałem zmuszony do zmiany swoich zamiarów :-] Do zobaczenia w Brennej. Można naszą załogę dopisać do listy :)

 

No nie ...Rysiu do nas przyjedzie ....bomba . no to będzie okazja się :-] hehehe

ps. sobie Sandomierz przypomne to ... :bukiet::-]:slina::hehe::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia w Brennej. Można naszą załogę dopisać do listy

:slina: Czyli przybędzie jeden zawodnik więcej do piłki. Mój Bartosz mówi ze Adrian będzie bardzo dużym wsparciem .Jest umówiony z chłopakami daniego na jakieś małe kopanie jak będzie pogoda. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak a propos tej jajecznicy z 40 jaj - czy koleżeństwo ma jakieś patenty na wożenie jajek na takie wypady? Bo jednak to jest pewien problem, żeby te jajka stały się jajecznicą dopiero na kempingu, a nie po drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jednak to jest pewien problem, żeby te jajka stały się jajecznicą dopiero na kempingu, a nie po drodze?

Jajka zakupimy na miejscu w sobotę .Przecież nie wiadomo ile będzie potrzeba .Dani pisał mi ze w pobliżu jest makro więc po uzgodnieniu co i w jakiej ilości trzeba najwyżej zrobi się małą ściepkę i bez problemu zakupi.

Sprawdzałem u siebie w makro kurki mrożone 27zł/kg więc myślę że to nas nie przerośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem nasze naklejki na spotkanie w Brennej :-]

 

Dani wielkie :bukiet: i uznanie.

Ja myślałem o naklejkach ,ale zanim wymyśliłem to tu takie cudo.

Myślę ,że po tym zlocie już zostanie motto z naklejki .

Spotkanie Południowców

Najwyżej zmienione zostanie tylko I,II,III spotkanie i tak dalej.

 

Sprawdzałem u siebie w makro kurki mrożone 27zł/kg więc myślę że to nas nie przerośnie

 

Jest dobrze , bo po pełni zaczynają u mnie grzyby rosnąć , to w Brennej trafimy na wysyp :-]:slina:

Świerze grzybki i jajecznica :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko , ja Cie chyba zabiję :bukiet: , tłumaczę małżonce że ludzie jadą z Krakowa , z Rzeszowa , żeby jakoś się zamieniła w pracy żeby chociaż na sobotę przyjechać , pokazuję jej wpisy na forum , ale jak przeczyta że będzie wymiana koszulek to nic z tego :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dani naklejka miodzio :)

Normalnie :slina::-]:-] dla Ciebie to za mało :bzik:

Echhh... już się cieszę.

Acha - wiadomość dla Kamili: Patryk na 100% będzie w Brennej. W niedzielnym meczu tak sobie załatwił piętę w swoim super wygodnym obuwiu piłkarskim (czyt. w korkach, które wg niego należy kupować w mniejszym rozmiarze, gdyż po czasie się rozejdą.... :bukiet: ), że dziś wylądowaliśmy z nim u chirurga. W najbliższym czasie jego jedynym obuwiem będą klapeczki :-] Dooobrze, że pogodę na najbliższe dni zapowiadają ładną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grace, cieszę się że naklejeczka się podoba :-]

Żebyście mi o Patryka dbali bo jak nie to :bukiet: i proszę spełniać jego zachcianki toż to nasza razerwa narodowa :ok:

Patryk wracaj do zdrowia nawet w klapkach :slina::-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.